Ameryka

Ciemnogniada klacz ur. 19.04.2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Nowogródek (POL, 1997)
Matka: Appasionata (POL, 1991) / Winds of Light
Trener: T. Dębowski
Właściciel: M. Trela
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 153.0-176.0-18.00
Stajnia: Polanowice
Handikap: 57.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 1-0-2-1-0 (4)

AMERYKA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 1
(12.5%)
0
(0%)
2
(25%)
0
(0%)
2
(25%)
3 8 11 270 zł
2016 0
(0%)
2
(20%)
2
(20%)
1
(10%)
5
(50%)
0 10 13 100 zł
2015 0
(0%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
2
(33.33%)
0
(0%)
2 6 5 900 zł
2014 0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 2 3 800 zł
suma 1 4 5 3 7 6 26 34 070 zł

AMERYKA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
22.10.2017 Wrocław 2200 m III u. M. Sommer 55 T. Dębowski 7 / 7 0 zł
15.10.2017 Wrocław 3600 m płoty dż. T. Boyer 64 T. Dębowski 5 / 6 900 zł
10.09.2017 Wrocław 1400 m III st. u. K. Mazur 64 T. Dębowski 10 / 11 0 zł
18.06.2017 Wrocław 1600 m III st. u. A. Kaleta 55 T. Dębowski 1 / 9 6 100 zł
04.06.2017 Wrocław 1907 m III pr. dż. D. Pantchev 56 T. Dębowski 5 / 8 610 zł
21.05.2017 Wrocław 1907 m III pr. dż. K. Kamińska 56 T. Dębowski 7 / 10 0 zł
07.05.2017 Wrocław 1600 m III pr. dż. J. Wyrzyk 56 T. Dębowski 3 / 6 1 830 zł
30.04.2017 Wrocław 1907 m III u. A. Kaleta 54 T. Dębowski 3 / 9 1 830 zł
23.10.2016 Wrocław 1600 m IV u. K. Mazur 57 T. Dębowski 2 / 9 2 000 zł
16.10.2016 Wrocław 1400 m IV u. A. Kaleta 55 T. Dębowski 3 / 11 1 600 zł
17.09.2016 Warszawa 1600 m IV dż. S. Mazur 55½ T. Dębowski 5 / 7 300 zł
04.09.2016 Wrocław 1907 m IV k. dż. A. Mazurkiewicz 57 T. Dębowski 5 / 9 800 zł
07.08.2016 Wrocław 1600 m IV pr. dż. J. Wyrzyk 56 T. Dębowski 3 / 10 1 600 zł
31.07.2016 Wrocław 1907 m IV dż. S. Jadwiszczak 58 T. Dębowski 5 / 12 800 zł
26.06.2016 Wrocław 2200 m III k. dż. A. Mazurkiewicz 57 T. Dębowski 5 / 11 1 000 zł
19.06.2016 Wrocław 1600 m III k. dż. A. Mazurkiewicz 57 T. Dębowski 2 / 10 2 500 zł
22.05.2016 Wrocław 1600 m III k. dż. A. Mazurkiewicz 57 T. Dębowski 4 / 7 1 500 zł
24.04.2016 Wrocław 1907 m III dż. A. Kabardov 58 T. Dębowski 5 / 7 1 000 zł
25.10.2015 Wrocław 1600 m IV u. A. Kaleta 55 T. Dębowski 7 / 8 0 zł
06.09.2015 Wrocław 1600 m IV u. A. Kaleta 56 T. Dębowski 2 / 6 1 700 zł
28.06.2015 Wrocław 2200 m III dż. A. Kabardov 57 M. Trela 4 / 7 1 260 zł
21.06.2015 Wrocław 1600 m III u. A. Kaleta 53 M. Trela 6 / 6 0 zł
31.05.2015 Wrocław 1600 m III u. A. Kaleta 56 M. Trela 4 / 7 1 260 zł
26.04.2015 Wrocław 1600 m III u. A. Kaleta 56 M. Trela 3 / 6 1 680 zł
09.11.2014 Warszawa 1200 m II k. dż. S. Mura 57 Marta Trela 8 / 9 0 zł
12.10.2014 Wrocław 1400 m II k. dż. B. Murzabayev 57 Marta Trela 2 / 3 3 800 zł

AMERYKA - RODOWÓD

                  IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
NOWOGRODEK (POL) c. gn. 1997 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
NOWA ZELANDIA (POL) gn. 1991 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
NIDERLANDIA (POL) kaszt. 1983
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
NADRENIA (POL) c. gn. 1978 CAROLUS () k. 1960
NIEDZICA (POL) kaszt. 1969
MAJESTIC PRINCE (USA) kaszt. 1966 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MAJESTIC LIGHT (USA) gn. 1973
 
GAY HOSTESS (USA) kaszt. 1957
 
 
 
IRRADIATE (USA) s. 1966 RIBOT (GB) gn. 1952
WINDS OF LIGHT (USA) gn. 1983 HIGH VOLTAGE (USA) s. 1952
 
 
 
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANCING DETENTE (USA) gn. 1973
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
ALLUVIAL (USA) kaszt. 1969 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
APPASIONATA (POL) gn. 1991 BAYOU (USA) kaszt. 1954
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
ADDIS ABBEBA (POL) kaszt. 1981 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
ZIGEUNERSOHN () kaszt. 1965 GRANDE (GER) gn. 1948
ABISYNIA () 1975
 
ZIGEUNERKIND () kaszt. 1954
 
 
AFRYKA (POL) gn. 1970 MEHARI (FRA) gn. 1963
ALWA (POL) gn. 1956