Akolada

Ciemnogniada klacz ur. 29.02.2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Silver Whistle (USA, 2002)
Matka: Akola (POL, 2005) / Don Corleone
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: G. Kowalski
Hodowca: SK Kozienice
Wymiary: 150.0-166.0-18.50
Stajnia: Kowalski
Handikap: 56.0 (12.10.2015)  wykres
Dosage: 0-2-3-1-0 (6)

AKOLADA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2015 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(20%)
2
(20%)
6 10 2 000 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
1 2 1 900 zł
suma 0 0 1 2 2 7 12 3 900 zł

AKOLADA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
15.11.2015 Warszawa 1800 m IV pr. dż. B. Giedyk 59 G. Kowalski 10 / 11 0 zł
07.11.2015 Warszawa 1400 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 50 G. Kowalski 7 / 9 0 zł
24.10.2015 Warszawa 1200 m IV u. J. Miedzianowska 60 G. Kowalski 6 / 13 0 zł
11.10.2015 Warszawa 1300 m IV pr. dż. B. Giedyk 56½ G. Kowalski 5 / 7 300 zł
19.09.2015 Warszawa 2000 m IV pr. dż. B. Giedyk 59 G. Kowalski 5 / 8 300 zł
05.09.2015 Wrocław 2800 m płoty dż. A. Kabardov 62 G. Kowalski 7 / 7 0 zł
16.08.2015 Warszawa 1800 m IV st. u. I. Wójcik 61½ G. Kowalski 12 / 12 0 zł
27.06.2015 Warszawa 1800 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 57 G. Kowalski 4 / 6 700 zł
23.05.2015 Warszawa 2000 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 G. Kowalski 11 / 11 0 zł
25.04.2015 Warszawa 1800 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 52 G. Kowalski 4 / 8 700 zł
23.11.2014 Warszawa 1300 m II pr. dż. M. Abik 58 I. Wróblewska 8 / 11 0 zł
12.10.2014 Warszawa 1200 m II dż. M. Srnec 56 I. Wróblewska 3 / 6 1 900 zł

AKOLADA - RODOWÓD

                  CARO (IRE) s. 1967 FORTINO (FRA) s. 1959
COZZENE (USA) s. 1980
 
CHAMBORD (GB) kaszt. 1955
 
 
 
RIDE THE TRAILS (USA) gn. 1971 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
ALPHABET SOUP (USA) s. 1991 WILDWOOK (USA) gn. 1965
 
 
 
ARTS AND LETTERS (USA) kaszt. 1966 RIBOT (GB) gn. 1952
ILLITERATE (USA) gn. 1972
 
ALL BEAUTIFUL (USA) kaszt. 1959
 
 
LAUREL MAE (USA) gn. 1959 CRAFTY ADMIRAL (USA) gn. 1948
SILVER WHISTLE (USA) 2002 MAGIC MELODY (USA) kaszt. 1949
 
 
DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
POLISH NUMBERS (USA) gn. 1987
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
NUMBERED ACCOUNT (USA) gn. 1969 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
POLISH POLKA (USA) gn. 1996 INTRIGUING (USA) kaszt. 1964
 
 
SPRING DOUBLE (USA) gn. 1963 DOUBLE JAY (USA) c. gn. 1944
DOUBLE BUNCTIOUS (USA) c. gn. 1984
 
SUNSET GUN (GB) kaszt. 1955
 
 
BARBARA BUNCTIOUS (USA) c. gn. 1976 RAMBUNCTIOUS (USA) gn. 1960
ALL BARBARA (USA) c. gn. 1970
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
CAERLEON (USA) gn. 1980
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
FORESEER (USA) c. gn. 1969 ROUND TABLE (USA) gn. 1954
DON CORLEONE (GB) k. 1992 REGAL GLEAM (USA) c. gn. 1964
 
 
 
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANCE BY NIGHT (GB) kaszt. 1982
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
ELVINA (FRA) s. 1975 DANCER'S IMAGE (USA) s. 1965
AKOLA (POL) 2005 RELICIA (GB) kaszt. 1967
 
 
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
MOOVING DREAM (IRE) gn. 1984
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
 
MILLOLETTA (GB) gn. 1977 MILL REEF (USA) gn. 1968
ANDALUZJA (POL) gn. 1993 AUREOLETTA (FRA) gn. 1970
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
APENINA () 1988
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
ALPINA (POL) gn. 1982 DIPOL (POL) kaszt. 1969
ALPUHARA (POL) gn. 1966