Ekspiacja

Gniada klacz ur. 1992
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Vilnius (POL, 1981)
Matka: Egzaltacja (POL, 1985) / Pyjama Hunt
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: Polmarche
Hodowca: SK Rzeczna
Wymiary: 155.0-171.0-19.00
Stajnia: Czarnca
Dosage: 0-0-2-0-0 (2)

EKSPIACJA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
1995 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3 3 0 zł
suma 0 0 0 0 0 3 3 0 zł

EKSPIACJA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.06.1995 Warszawa 1300 m II am. u. A. Wojciechowska 54 P. Czarniecki 7 / 7 0 zł
27.05.1995 Warszawa 1800 m II dż. W. Szymczuk 59 P. Czarniecki 7 / 7 0 zł
03.05.1995 Warszawa 1600 m II am. u. A. Wojciechowska 55 P. Czarniecki 6 / 7 0 zł

EKSPIACJA - RODOWÓD

                  VILMORIN (GB) s. 1943 GOLD BRIDGE (FRA) kaszt. 1929
QUORUM (GB) s. 1954
 
QUEEN OF THE MEADOWS (GB) s. 1938
 
 
 
AKIMBO (GB) c. gn. 1947 BOIS ROUSSEL (FRA) c. gn. 1935
Parys?w (GB) kaszt. 1969 BULOLO (GB) c. gn. 1934
 
 
 
PALL MALL (IRE) kaszt. 1955 PALESTINE (GB) s. 1947
PALINODE (GB) gn. 1963
 
MALAPERT (GB) kaszt. 1946
 
 
CANZONET (GB) gn. 1958 CHANTEUR (FRA) gn. 1942
VILNIUS (POL) kaszt. 1981 NIGHTLIGHT (GB) gn. 1953
 
 
SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948 PRINCE BIO (FRA) gn. 1941
SARAGAN (GB) s. 1965
 
SIF (FRA) gn. 1936
 
 
 
ASH PLANT (GB) s. 1948 NEPENTHE (FRA) s. 1938
VANESSA (POL) s. 1975 AMBOYNA (GB) gn. 1943
 
 
SURMACZ (POL) gn. 1954 SALUT (GER) c. gn. 1944
VIOLA (POL) kaszt. 1963
 
SURPRISE (POL) gn. 1938
 
 
VIA AQUIA (POL) 1955 AQUINO (FRA) gn. 1948
VIA DORIA (GER) 1942
DERRING-DO (GB) gn. 1961 DARIUS (GB) gn. 1951
HUNTERCOMBE (GB) gn. 1967
 
SIPSEY BRIDGE (GB) gn. 1954
 
 
 
ERGINA (GB) gn. 1957 FAIR TRIAL (GB) kaszt. 1932
PYJAMA HUNT (IRE) kaszt. 1975 BALLECHIN (GB) gn. 1949
 
 
 
CHARLOTTESVILLE (GB) gn. 1957 PRINCE CHEVALIER (FRA) gn. 1943
KAMIYAANA (FRA) s. 1967
 
NOORANI (GB) kaszt. 1950
 
 
ATREVIDA (FRA) s. 1958 SUNNY BOY (FRA) gn. 1944
EGZALTACJA (POL) gn. 1985 PALARIVA (GB) s. 1953
 
 
LAVANDIN (FRA) gn. 1953 VERSO (FRA) gn. 1940
MEHARI (FRA) gn. 1963
 
LAVANDE (FRA) gn. 1936
 
 
 
EOS (GB) c. gn. 1946 SOLFERINO (GB) gn. 1940
EUFORIA (POL) gn. 1969 ORMEL () kaszt. 1940
 
 
TURYSTA (ITY) gn. 1944 BELLINI (ITY) gn. 1937
EURYDYKA (POL) gn. 1962
 
SCUOLA BOLOGNESE (ITY) gn. 1934
 
 
EROIKA (POL) kaszt. 1956 AQUINO (FRA) gn. 1948
ERBA (POL) gn. 1950