Badland

Ciemnogniady ogier ur. 1990
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Beauvallon (FRA, 1971)
Matka: Balsamina (POL, 1981) / Effort
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: SK Iwno
Hodowca: SK Iwno
Wymiary: 157.0-175.0-19.75
Stajnia: Nowielice
Dosage: 0-0-8-0-2 (10)

BADLAND - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
1995 2
(66.67%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0 3 2 500 zł
suma 2 0 0 0 1 0 3 2 500 zł

BADLAND - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
08.07.1995 Sopot 1400 m III am. pr. dż. K. Litwiniuk 58 T. Dębowski 5 / 8 100 zł
07.05.1995 Wrocław 2000 m II pr. dż. T. Dębowski 59 T. Dębowski 1 / 8 1 200 zł
30.04.1995 Wrocław 1600 m II pr. dż. T. Dębowski 58 T. Dębowski 1 / 7 1 200 zł

BADLAND - RODOWÓD

                  BRANTOME (FRA) gn. 1931 BLANDFORD (IRE) c. gn. 1919
VIEUX MANOIR (FRA) gn. 1947
 
VITAMINE (FRA) gn. 1924
 
 
 
VIEILLE MAISON (FRA) gn. 1936 FINGLAS (FRA) gn. 1923
VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959 VIEILLE CANAILLE (FRA) gn. 1930
 
 
 
SUNNY BOY (FRA) gn. 1944 JOCK (FRA) gn. 1936
VALI (FRA) c. gn. 1954
 
FILLE DE SOLEIL (GB) kaszt. 1935
 
 
HER SLIPPER (GB) gn. 1936 TETRATEMA (GB) s. 1917
BEAUVALLON (FRA) gn. 1971 CARPET SLIPPER (GB) gn. 1930
 
 
PRINCE CHEVALIER (FRA) gn. 1943 PRINCE ROSE (GB) gn. 1928
CHARLOTTESVILLE (GB) gn. 1957
 
CHEVALERIE (FRA) gn. 1933
 
 
 
NOORANI (GB) kaszt. 1950 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
BELLA CARLOTTA (FRA) gn. 1966 EMPIRE GLORY (GB) gn. 1933
 
 
TORNADO (FRA) gn. 1939 TOURBILLON (FRA) gn. 1928
TORBELLA (FRA) c. gn. 1955
 
ROSEOLA (GB) gn. 1923
 
 
DJEBELLICA (FRA) kaszt. 1948 DJEBEL (FRA) gn. 1937
NICA (FRA) kaszt. 1934
BELLINI (ITY) gn. 1937 CAVALIERE DARPINO (ITY) gn. 1926
TURYSTA (ITY) gn. 1944
 
BELLA MINNA (IRE) kaszt. 1923
 
 
 
SCUOLA BOLOGNESE (ITY) gn. 1934 BLANDFORD (IRE) c. gn. 1919
EFFORT (POL) gn. 1964 SCUOLA GENOVESE (ITY) gn. 1924
 
 
 
PILADE (ITY) kaszt. 1930 CAPTAIN CUTTLE (GB) kaszt. 1919
ERBA (POL) gn. 1950
 
PIERA (ITY) gn. 1924
 
 
EFFORTA (POL) gn. 1938 HARLEKIN (GER) k. 1914
BALSAMINA (POL) c. gn. 1981 ENTENTA (POL) 1924
 
 
ZUCCHERO (GB) c. gn. 1948 NASRULLAH (GB) gn. 1940
TUNY (GB) gn. 1959
 
CASTAGNOLA (GB) c. gn. 1942
 
 
 
MARSYAKA (FRA) kaszt. 1949 MARSYAS (FRA) kaszt. 1940
BRUNATNICA (POL) c. gn. 1971 NOKKA (FRA) kaszt. 1938
 
 
CEREMONIAL (POL) gn. 1949 PILADE (ITY) kaszt. 1930
BARNICA (POL) s. 1964
 
BOURETTE (POL) gn. 1936
 
 
BOCHNIA (IRE) 1946 HASTINGS (FRA) c. gn. 1936
BOLD BEAUTY (GB) 1940