Polonia

Kasztanowata klacz ur. 2010 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Tempelwächter (GER, 1994)
Matka: Prairie Vela (GB, 1990) / Persian Bold
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: SK Golejewko
Hodowca: SK Golejewko
Stajnia: Golejewko
Handikap: 58.0 (11.11.2013)  wykres
Dosage: 1-1-0-2-0 (4)

POLONIA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2013 1
(20%)
1
(20%)
1
(20%)
1
(20%)
1
(20%)
0 5 5 900 zł
2012 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
1 2 300 zł
suma 1 1 1 1 2 1 7 6 200 zł

POLONIA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
20.10.2013 Wrocław 2000 m IV dż. B. Zawadzka 55 S. Borkowski 1 / 8 3 000 zł
08.09.2013 Wrocław 2400 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 50 S. Borkowski 2 / 6 1 600 zł
11.08.2013 Wrocław 2400 m IV dż. B. Zawadzka 55 S. Borkowski 4 / 7 300 zł
23.06.2013 Wrocław 2200 m III dż. B. Zawadzka 57 S. Borkowski 3 / 7 800 zł
12.05.2013 Wrocław 1600 m III dż. P. Nakoniechnyi 57 S. Borkowski 5 / 7 200 zł
01.09.2012 Warszawa 1000 m II dż. W. Szymczuk 56 E. Zahariev 5 / 5 300 zł
11.08.2012 Warszawa 1000 m II dż. E. Zahariev 58 E. Zahariev 7 / 7 0 zł

POLONIA - RODOWÓD

                  LITERAT (GER) c. gn. 1965 BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) c. gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) c. gn. 1962
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
AGGRESSOR (GB) gn. 1955 COMBAT (GB) gn. 1944
AGGRAVATE (GB) gn. 1966
 
PHAETONIA (GB) kaszt. 1945
 
 
RAVEN LOCKS (GB) k. 1945 MR JINKS (GB) s. 1926
Tempelwächter (GER) c. gn. 1994 GENTLEMEN'S RELISH (GB) c. gn. 1926
 
 
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961 TAMERLANE (GB) gn. 1952
KONIGSSTUHL (GER) c. gn. 1976
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956
 
 
 
KONIGSKRONUNG (GER) c. gn. 1965 TIEPOLETTO (FRA) c. gn. 1956
TEMPELWACHE (GER) c. gn. 1989 KRONUNG (GER) c. gn. 1957
 
 
KAISERADLER (GER) c. gn. 1957 NEBELWERFER (GER) c. gn. 1944
TANNENPRINZESSIN (GER) c. gn. 1976
 
KAISERWURDE (GER) s. 1945
 
 
TANNE (GER) c. gn. 1964 ORSINI (GER) c. gn. 1954
TANNHALDE (GER) c. gn. 1957
BOLD RULER (USA) c. gn. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
BOLD LAD (IRE) gn. 1964
 
MISS DISCO (USA) gn. 1944
 
 
 
BARN PRIDE (GB) kaszt. 1957 DEMOCRATIC (IRE) kaszt. 1952
PERSIAN BOLD (IRE) c. gn. 1975 FAIR ALYCIA (GB) kaszt. 1952
 
 
 
RELKO (GB) c. gn. 1960 TANERKO (FRA) gn. 1953
RELKARUNNER (GB) gn. 1968
 
RELANCE (FRA) kaszt. 1952
 
 
RUNNING BLUE (GB) kaszt. 1957 BLUE PETER (GB) kaszt. 1936
PRAIRIE VELA (GB) kaszt. 1990 RUN HONEY (GB) kaszt. 1946
 
 
LITERAT (GER) c. gn. 1965 BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) c. gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) c. gn. 1962
PRAIRIE VENUS (GER) kaszt. 1985 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
LUCIANO (GB) c. gn. 1964 HENRY THE SEVENTH (GB) kaszt. 1958
PRAIRIE STELLA (GER) kaszt. 1978
 
LIGHT ARCTIC (GB) gn. 1954
 
 
PRAIRIE BUNNY (GER) gn. 1966 ZANK (GER) gn. 1961
PRAIRIE ROSE (GER) kaszt. 1959