Best Line

Gniada klacz ur. 07.03.2013 (5 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Ecosse (FRA, 2000)
Matka: Beeline (POL, 2003) / Belenus
Trener: A. Lenard
Właściciel: M. Bougaret
Hodowca: A. Zieliński
Stajnia: Flash Point
Handikap: 74.0 (26.06.2017)  wykres
Dosage: 1-0-10-0-1 (12)

BEST LINE - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2016 1
(16.67%)
2
(33.33%)
0
(0%)
2
(33.33%)
1
(16.67%)
0 6 39 400 zł
2015 1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
1 4 14 600 zł
suma 2 3 0 3 1 1 10 54 000 zł

BEST LINE - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
09.10.2016 Warszawa 1600 m III pr. dż. I. Wójcik 60 A. Zielińska 2 / 7 2 800 zł
28.08.2016 Warszawa 2200 m L A dż. T. Lukašek 55 A. Zielińska 5 / 6 1 500 zł
31.07.2016 Warszawa 2400 m L A dż. T. Lukašek 59 A. Zielińska 4 / 11 6 900 zł
03.07.2016 Warszawa 2400 m A st. u. I. Wójcik 57 A. Zielińska 4 / 14 10 000 zł
12.06.2016 Warszawa 2200 m dż. T. Lukašek 56 A. Zielińska 2 / 11 9 200 zł
24.04.2016 Warszawa 1800 m II dż. T. Lukašek 57 A. Zielińska 1 / 5 9 000 zł
08.11.2015 Warszawa 1600 m II dż. T. Lukašek 56 A. Zielińska 1 / 6 9 000 zł
17.10.2015 Warszawa 1300 m II dż. T. Lukašek 57 A. Zielińska 2 / 12 3 600 zł
29.08.2015 Warszawa 1400 m II k. dż. M. Abik 56 A. Zielińska 8 / 9 0 zł
25.07.2015 Warszawa 1300 m dż. M. Srnec 55½ A. Zielińska 4 / 8 2 000 zł

BEST LINE - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
PEINTRE CELEBRE (USA) kaszt. 1994 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
PEINTURE BLEUE (USA) kaszt. 1987
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
PETROLEUSE (IRE) gn. 1978 HABITAT (USA) gn. 1966
ECOSSE (FRA) c. gn. 2000 PLENCIA (FRA) kaszt. 1968
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
 
AGGRAVATE (GB) gn. 1966 AGGRESSOR (GB) gn. 1955
ELACATA (GER) c. gn. 1990 RAVEN LOCKS (GB) k. 1945
 
 
AUTHI (IRE) gn. 1970 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
ELKE (GER) gn. 1978
 
VIRTUOUS (GB) gn. 1962
 
 
ELISABETH (GER) c. gn. 1966 ORSINI (GER) c. gn. 1954
EGINA (IRE) kaszt. 1956
NINISKI (USA) gn. 1976 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
LOMITAS (GB) kaszt. 1988
 
VIRGINIA HILLS (USA) gn. 1971
 
 
 
LA COLORADA (GER) kaszt. 1981 SURUMU (GER) kaszt. 1974
BELENUS (GER) kaszt. 1996 LA DORADA (IRE) c. gn. 1974
 
 
 
LORD UDO (GER) kaszt. 1971 UTRILLO (GER) c. gn. 1954
BEAUTE (GER) kaszt. 1988
 
LADY WINDERMERE (GER) gn. 1965
 
 
BLAUFICHTE (GER) kaszt. 1975 FRONTAL (FRA) c. gn. 1964
BEELINE (POL) kaszt. 2003 BLAUE WICKE (GER) c. gn. 1967
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
ALYWAR (USA) kaszt. 1988
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
 
BLACK EYED LUCY (USA) kaszt. 1969 PRINCE ROYAL (GB) gn. 1961
BUENA (POL) kaszt. 1994 LADY O WAR (USA) kaszt. 1956
 
 
GREEN DANCER (USA) c. gn. 1972 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
BETERA (FRA) s. 1979
 
GREEN VALLEY (FRA) c. gn. 1967
 
 
AL BURAK (GB) s. 1969 SILVER SHARK (GB) s. 1963
ETERNITY (GB) kaszt. 1963