Nikus

Ciemnogniady ogier ur. 30.03.2013 (5 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Francja
Ojciec: Cima de Triomphe (IRE, 2005)
Matka: Czartoria (POL, 1996) / Dakota
Trener: E. Zahariev
Właściciel: Z. Zahariev
Hodowca: K. Szumiński
Stajnia: Varna
Handikap: 75.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 4-2-6-6-0 (18)

NIKUS - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 3
(50%)
0
(0%)
1
(16.67%)
0
(0%)
1
(16.67%)
1 6 84 530 zł
2017 3
(33.33%)
3
(33.33%)
1
(11.11%)
0
(0%)
2
(22.22%)
0 9 46 870 zł
2016 4
(40%)
4
(40%)
1
(10%)
0
(0%)
0
(0%)
1 10 51 040 zł
2015 0
(0%)
2
(66.67%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0 3 8 100 zł
suma 10 9 3 1 3 2 28 190 540 zł

NIKUS - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
30.09.2018 Warszawa 1600 m L A dż. T. Lukašek 60 E. Zahariev 6 / 8 0 zł
28.07.2018 Warszawa 1400 m L A dż. T. Lukašek 60 E. Zahariev 1 / 6 30 000 zł
01.07.2018 Warszawa 1600 m L A dż. T. Lukašek 60 E. Zahariev 1 / 10 30 000 zł
09.06.2018 Warszawa 1400 m B pr. dż. D. Pantchev 60 E. Zahariev 3 / 9 4 000 zł
12.05.2018 Warszawa 1300 m B pr. dż. D. Pantchev 56 E. Zahariev 1 / 8 20 000 zł
22.04.2018 Warszawa 1800 m I pr. dż. D. Pantchev 63½ E. Zahariev 5 / 7 530 zł
21.10.2017 Warszawa 1400 m I dż. E. Zahariev 60 E. Zahariev 1 / 10 10 600 zł
24.09.2017 Warszawa 1600 m L A dż. E. Zahariev 60 E. Zahariev 5 / 11 1 500 zł
02.09.2017 Warszawa 1600 m B dż. A. Reznikov 56 E. Zahariev 5 / 8 1 050 zł
13.08.2017 Warszawa 1300 m II dż. A. Reznikov 60 E. Zahariev 1 / 7 9 000 zł
29.07.2017 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 62 E. Zahariev 1 / 9 7 000 zł
09.07.2017 Warszawa 2000 m I dż. A. Reznikov 57 E. Zahariev 3 / 9 2 120 zł
10.06.2017 Warszawa 1400 m B dż. E. Zahariev 58 E. Zahariev 2 / 9 8 400 zł
20.05.2017 Warszawa 1400 m II dż. E. Zahariev 63 E. Zahariev 2 / 11 3 600 zł
29.04.2017 Warszawa 1600 m II dż. E. Zahariev 62 E. Zahariev 2 / 8 3 600 zł
27.11.2016 Warszawa 1600 m I dż. A. Kabardov 56 E. Zahariev 1 / 13 10 600 zł
06.11.2016 Warszawa 1800 m II dż. E. Zahariev 60 E. Zahariev 2 / 5 3 600 zł
22.10.2016 Warszawa 1600 m II dż. E. Zahariev 63 E. Zahariev 2 / 7 3 600 zł
25.09.2016 Warszawa 2800 m I dż. A. Kabardov 52½ E. Zahariev 2 / 7 4 240 zł
03.09.2016 Warszawa 1600 m II dż. M. Srnec 57 E. Zahariev 3 / 7 1 800 zł
14.08.2016 Warszawa 1800 m III dż. M. Srnec 59 E. Zahariev 1 / 7 7 000 zł
24.07.2016 Warszawa 1600 m IV dż. M. Srnec 57 E. Zahariev 1 / 9 6 000 zł
03.07.2016 Warszawa 2400 m A dż. E. Zahariev 59 E. Zahariev 9 / 14 0 zł
12.06.2016 Hoppegarten 2200 m u. O. Cherek 59 E. Zahariev 5 / 8 0 zł*
15.05.2016 Warszawa 1600 m II dż. E. Zahariev 59 E. Zahariev 2 / 7 3 600 zł
17.04.2016 Warszawa 1600 m I st. u. K. Kamińska 48½ E. Zahariev 1 / 7 10 600 zł
22.11.2015 Warszawa 1600 m II dż. E. Zahariev 58 E. Zahariev 2 / 9 3 600 zł
07.11.2015 Warszawa 1400 m II dż. E. Zahariev 58 E. Zahariev 2 / 10 3 600 zł
24.10.2015 Warszawa 1300 m II dż. V. Popov 57 E. Zahariev 4 / 8 900 zł

NIKUS - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
GALILEO (IRE) gn. 1998 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
MISWAKI (USA) kaszt. 1978 MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
URBAN SEA (USA) kaszt. 1989
 
HOPESPRINGSETERNAL (USA) kaszt. 1971
 
 
ALLEGRETTA (GB) kaszt. 1978 LOMBARD (GER) kaszt. 1967
CIMA DE TRIOMPHE (IRE) s. 2005 ANATEVKA (GER) kaszt. 1969
 
 
DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANEHILL (USA) gn. 1986
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
RAZYANA (USA) gn. 1981 HIS MAJESTY (USA) gn. 1968
SOPRAN LONDA (IRE) s. 1995 SPRING ADIEU (CAN) gn. 1974
 
 
CRYSTAL PALACE (FRA) s. 1974 CARO (IRE) s. 1967
LONGOBARDA (FRA) s. 1981
 
HERMIERES (FRA) kaszt. 1958
 
 
LUISA MORALES (ITY) kaszt. 1976 CLAUDE (ITY) gn. 1964
LAURA RUSSELL (GB) gn. 1970
BOLD RULER (USA) c. gn. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
 
MISS DISCO (USA) gn. 1944
 
 
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953 AMBIORIX (FRA) gn. 1946
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 DYNAMO (USA) s. 1945
 
 
 
RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958 OWEN TUDOR (GB) c. gn. 1938
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
BASTIA (FRA) gn. 1951
 
 
ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956 ALYCIDON (GB) kaszt. 1945
CZARTORIA (POL) 1996 DARING MISS (GB) kaszt. 1939
 
 
THATCH (USA) gn. 1970 FORLI (ARG) kaszt. 1963
THATCHING (IRE) gn. 1975
 
THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
ABELLA (GB) kaszt. 1968 ABERNANT (GB) s. 1946
CLER () 1990 DARRICA (GB) kaszt. 1958
 
 
HABITAT (USA) gn. 1966 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
CARMELINA (IRE) gn. 1981
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
HEAVENLY FORM (GB) gn. 1971 REFORM (GB) gn. 1964
HEAVENLY SOUND (GB) kaszt. 1964