Time of Glory

Gniada klacz ur. 23.01.2014 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Arithmancer (USA, 2007)
Matka: Time of Wind (GER, 2008) / Mamool
Trener: R. Świątek
Właściciel: Plavac Sp. z o.o.
Hodowca: S. Plavac
Stajnia: Plavac
Handikap: 67.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 4-1-11-6-0 (22)

TIME OF GLORY - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 3
(42.86%)
1
(14.29%)
0
(0%)
3
(42.86%)
0
(0%)
0 7 25 300 zł
2016 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
suma 3 1 0 3 0 1 8 25 300 zł

TIME OF GLORY - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
04.11.2017 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 59 P. Piątkowski 1 / 7 7 000 zł
22.10.2017 Warszawa 1800 m IV dż. A. Reznikov 58 P. Piątkowski 1 / 13 6 000 zł
08.10.2017 Warszawa 1600 m III pr. dż. M. Szabla 57½ P. Piątkowski 4 / 7 700 zł
10.09.2017 Warszawa 2400 m B pr. dż. M. Szabla 53 P. Piątkowski 4 / 6 2 100 zł
06.08.2017 Warszawa 2000 m IV dż. T. Lukašek 57 P. Piątkowski 1 / 7 6 000 zł
01.07.2017 Warszawa 1800 m III pr. dż. M. Szabla 57 P. Piątkowski 4 / 7 700 zł
10.06.2017 Warszawa 1800 m III pr. dż. M. Szabla 55 P. Piątkowski 2 / 13 2 800 zł
20.11.2016 Warszawa 1300 m II pr. dż. M. Szabla 56 J. Kozłowski 6 / 9 0 zł

TIME OF GLORY - RODOWÓD

                  RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962 NASHUA (USA) gn. 1952
KINGMAMBO (USA) gn. 1990 SEQUENCE (USA) gn. 1946
 
 
 
NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
MIESQUE (USA) gn. 1984
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
PASADOBLE (USA) gn. 1979 PROVE OUT (USA) kaszt. 1969
ARITHMANCER (USA) gn. 2007 SANTA QUILLA (FRA) c. gn. 1970
 
 
DAMASCUS (USA) gn. 1964 SWORD DANCER (USA) kaszt. 1956
PRIVATE ACCOUNT (USA) gn. 1976
 
KERALA (USA) gn. 1958
 
 
 
NUMBERED ACCOUNT (USA) gn. 1969 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
CHIMES OF FREEDOM (USA) kaszt. 1987 INTRIGUING (USA) kaszt. 1964
 
 
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
AVIANCE (IRE) kaszt. 1982
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
MINNIE HAUK (USA) gn. 1975 SIR IVOR (USA) gn. 1965
BEST IN SHOW (USA) kaszt. 1965
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
IN THE WINGS (GB) gn. 1986
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975
 
 
 
HIGH HAWK (IRE) gn. 1980 SHIRLEY HEIGHTS (GB) c. gn. 1975
MAMOOL (IRE) gn. 1999 SUNBITTERN (GB) s. 1970
 
 
 
WOODMAN (USA) kaszt. 1983 MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
GENOVEFA (USA) gn. 1992
 
PLAYMATE (USA) kaszt. 1975
 
 
REIGNING COUNTESS (USA) c. gn. 1982 FAR NORTH (CAN) gn. 1973
TIME OF WIND (GER) c. gn. 2008 COUNTESS FAGER (USA) kaszt. 1974
 
 
CAERLEON (USA) gn. 1980 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
IN A TIFF (IRE) c. gn. 1989
 
FORESEER (USA) c. gn. 1969
 
 
 
TIFRUMS (IRE) gn. 1977 THATCH (USA) gn. 1970
TALATESSA (GER) gn. 2000 PERSIAN APPLE (USA) gn. 1967
 
 
KONIGSSTUHL (GER) c. gn. 1976 DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961
TRAYASSI (GB) 1994
 
KONIGSKRONUNG (GER) c. gn. 1965
 
 
TRY MY LUCK (IRE) gn. 1985 TRY MY BEST (USA) gn. 1975
MORTEFONTAINE (FRA) c. gn. 1969