Largo Forte

Gniady ogier ur. 08.04.2014 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Wielka Brytania
Ojciec: Rip Van Winkle (IRE, 2006)
Matka: Passionate Girl (IRE, 2004) / Grand Lodge
Trener: A. Wyrzyk
Właściciel: UAB Žirgo startas
Hodowca: Dr G. W. Guy
Stajnia: Žirgo startas
Handikap: 82.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 4-4-10-6-0 (24)

LARGO FORTE - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(25%)
1
(25%)
1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
0 4 31 400 zł
2017 0
(0%)
2
(25%)
1
(12.5%)
2
(25%)
1
(12.5%)
2 8 89 850 zł
2016 2
(50%)
1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
0 4 38 240 zł
suma 3 4 3 3 1 2 16 159 490 zł

LARGO FORTE - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
01.07.2018 Warszawa 2600 m L A dż. M. Abik 60 A. Wyrzyk 3 / 9 10 800 zł
10.06.2018 Warszawa 2400 m B dż. T. Lukašek 61 A. Wyrzyk 2 / 5 8 000 zł
13.05.2018 Warszawa 2000 m B pr. dż. J. Wyrzyk 61 A. Wyrzyk 4 / 7 2 000 zł
22.04.2018 Warszawa 1800 m I pr. dż. J. Wyrzyk 65½ A. Wyrzyk 1 / 7 10 600 zł
28.10.2017 Warszawa 3200 m B dż. M. Abik 56 A. Wyrzyk 5 / 11 1 150 zł
24.09.2017 Warszawa 2600 m G1 A k. dż. K. Grzybowski 55 A. Wyrzyk 2 / 5 50 400 zł
27.08.2017 Warszawa 2800 m L A dż. M. Abik 54 A. Wyrzyk 2 / 5 21 600 zł
06.08.2017 Warszawa 1800 m B dż. M. Abik 52½ A. Wyrzyk 4 / 12 2 100 zł
02.07.2017 Warszawa 2400 m G1 k. dż. K. Grzybowski 59 A. Wyrzyk 4 / 17 10 000 zł
11.06.2017 Warszawa 2200 m L A dż. E. Zahariev 59 E. Zahariev 8 / 8 0 zł
21.05.2017 Warszawa 1600 m L A dż. E. Zahariev 59 E. Zahariev 9 / 9 0 zł
30.04.2017 Warszawa 1600 m B dż. E. Zahariev 59 E. Zahariev 3 / 6 4 600 zł
20.11.2016 Warszawa 1400 m B dż. E. Zahariev 58 E. Zahariev 1 / 5 21 000 zł
22.10.2016 Warszawa 1400 m I dż. M. Srnec 58 E. Zahariev 2 / 6 4 240 zł
17.09.2016 Warszawa 1200 m II dż. M. Abik 57 E. Zahariev 1 / 8 9 000 zł
20.08.2016 Warszawa 1600 m dż. M. Srnec 57 E. Zahariev 3 / 6 4 000 zł

LARGO FORTE - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
GALILEO (IRE) gn. 1998 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
MISWAKI (USA) kaszt. 1978 MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
URBAN SEA (USA) kaszt. 1989
 
HOPESPRINGSETERNAL (USA) kaszt. 1971
 
 
ALLEGRETTA (GB) kaszt. 1978 LOMBARD (GER) kaszt. 1967
RIP VAN WINKLE (IRE) gn. 2006 ANATEVKA (GER) kaszt. 1969
 
 
NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
STRAVINSKY (USA) gn. 1996
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
FIRE THE GROOM (USA) gn. 1987 BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974
LOOKING BACK (IRE) gn. 2001 PROSPECTOR'S FIRE (USA) c. gn. 1976
 
 
DON'T FORGET ME (IRE) gn. 1984 AHONOORA (GB) kaszt. 1975
MUSTIQUE DREAM (GB) gn. 1995
 
AFRICAN DOLL (IRE) gn. 1978
 
 
JAMAICAN PUNCH (IRE) gn. 1988 SHAREEF DANCER (USA) gn. 1980
HOUSE TIE (IRE) gn. 1975
DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
CHIEF'S CROWN (USA) gn. 1982
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
GRAND LODGE (USA) kaszt. 1991 CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971
 
 
 
HABITAT (USA) gn. 1966 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LA PAPAGENA (GB) c. gn. 1983
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
MAGIC FLUTE (GB) c. gn. 1968 TUDOR MELODY (GB) c. gn. 1956
PASSIONATE GIRL (IRE) 2004 FILIGRANA (GB) gn. 1953
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
FAR NORTH (CAN) gn. 1973
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FLEUR (CAN) gn. 1964 VICTORIA PARK (CAN) gn. 1957
ISTICANNA (USA) kaszt. 1985 FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
GUEST NIGHT (IRE) kaszt. 1970
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
MESOPOTAMIA (IRE) c. gn. 1961 ZARATHUSTRA (GB) k. 1951
AGARS PLOUGH (IRE) gn. 1952