Taida

Ciemnogniada klacz ur. 19.04.2014 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Ecosse (FRA, 2000)
Matka: Treserka (POL, 2006) / Iphino
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, R. Zieliński, K. Zielińska
Hodowca: A. Zieliński
Stajnia: Pegaz II
Handikap: 56.5 (13.11.2017)  wykres
Dosage: 1-0-7-0-0 (8)

TAIDA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3 4 7 000 zł
suma 1 0 0 0 0 3 4 7 000 zł

TAIDA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
27.08.2017 Warszawa 1600 m IV dż. A. Reznikov 59 A. Zielińska 10 / 12 0 zł
02.07.2017 Warszawa 2200 m III pr. dż. I. Wójcik 56 A. Zielińska 10 / 10 0 zł
27.05.2017 Warszawa 1800 m III pr. dż. I. Wójcik 59 A. Zielińska 9 / 11 0 zł
07.05.2017 Warszawa 1600 m III pr. dż. I. Wójcik 57 A. Zielińska 1 / 7 7 000 zł

TAIDA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
PEINTRE CELEBRE (USA) kaszt. 1994 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
PEINTURE BLEUE (USA) kaszt. 1987
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
PETROLEUSE (IRE) gn. 1978 HABITAT (USA) gn. 1966
ECOSSE (FRA) c. gn. 2000 PLENCIA (FRA) kaszt. 1968
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
 
AGGRAVATE (GB) gn. 1966 AGGRESSOR (GB) gn. 1955
ELACATA (GER) c. gn. 1990 RAVEN LOCKS (GB) k. 1945
 
 
AUTHI (IRE) gn. 1970 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
ELKE (GER) gn. 1978
 
VIRTUOUS (GB) gn. 1962
 
 
ELISABETH (GER) c. gn. 1966 ORSINI (GER) c. gn. 1954
EGINA (IRE) kaszt. 1956
GREEN DANCER (USA) c. gn. 1972 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
GREINTON (GB) c. gn. 1981
 
GREEN VALLEY (FRA) c. gn. 1967
 
 
 
CRYSTAL QUEEN (GB) gn. 1976 HIGH TOP (IRE) gn. 1969
IPHINO (GER) c. gn. 1994 CRYSTAL DROP (IRE) kaszt. 1964
 
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
IRUN (GER) kaszt. 1986
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
ILANA (GER) k. 1980 WINDWURF (GER) c. gn. 1972
TRESERKA (POL) gn. 2006 IMOGEN (GER) k. 1968
 
 
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
ROYAL COURT (IRE) gn. 1993
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975
 
 
 
ROSE OF JERICHO (USA) gn. 1984 ALLEGED (USA) gn. 1974
TRALKA (POL) gn. 2001 ROSE RED (USA) kaszt. 1979
 
 
DEMON CLUB () 1978 CLUB HOUSE (IRE) gn. 1970
TRAVERSA (POL) s. 1992
 
DEMONA (POL) gn. 1961
 
 
TERRAKOTA (POL) s. 1979 SARAGAN (GB) s. 1965
TARRAGONA (POL) gn. 1973