Chibichibi

Gniada klacz ur. 12.05.2015 (3 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Ecosse (FRA, 2000)
Matka: Circle Line (2004) / Dansili
Trener: M. Łojek
Właściciel: AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.
Hodowca: A. i R. Zielińscy
Wymiary: 151.0-168.0-19.25
Stajnia: Pegaz
Handikap: 51.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 1-1-9-1-0 (12)

CHIBICHIBI - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(66.67%)
1 3 700 zł
2017 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
1 2 900 zł
suma 0 0 0 1 2 2 5 1 600 zł

CHIBICHIBI - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
23.06.2018 Warszawa 1600 m III dż. M. Abik 55½ M. Łojek 5 / 9 350 zł
27.05.2018 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 59 M. Łojek 5 / 7 350 zł
28.04.2018 Warszawa 2000 m III u. M. Sommer 50 M. Łojek 6 / 8 0 zł
18.11.2017 Warszawa 1300 m II dż. A. Turgaev 58 M. Łojek 6 / 9 0 zł
29.10.2017 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 56 M. Łojek 4 / 6 900 zł

CHIBICHIBI - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
PEINTRE CELEBRE (USA) kaszt. 1994 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
PEINTURE BLEUE (USA) kaszt. 1987
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
PETROLEUSE (IRE) gn. 1978 HABITAT (USA) gn. 1966
ECOSSE (FRA) c. gn. 2000 PLENCIA (FRA) kaszt. 1968
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
 
AGGRAVATE (GB) gn. 1966 AGGRESSOR (GB) gn. 1955
ELACATA (GER) c. gn. 1990 RAVEN LOCKS (GB) k. 1945
 
 
AUTHI (IRE) gn. 1970 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
ELKE (GER) gn. 1978
 
VIRTUOUS (GB) gn. 1962
 
 
ELISABETH (GER) c. gn. 1966 ORSINI (GER) c. gn. 1954
EGINA (IRE) kaszt. 1956
DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANEHILL (USA) gn. 1986
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
RAZYANA (USA) gn. 1981 HIS MAJESTY (USA) gn. 1968
DANSILI (GB) c. gn. 1996 SPRING ADIEU (CAN) gn. 1974
 
 
 
KAHYASI (IRE) gn. 1985 ILE DE BOURBON (USA) c. gn. 1975
HASILI (IRE) gn. 1991
 
KADISSYA (USA) gn. 1979
 
 
KERALI (GB) kaszt. 1984 HIGH LINE (GB) kaszt. 1966
CIRCLE LINE () 2004 SOOKERA (USA) c. gn. 1975
 
 
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
CAERLEON (USA) gn. 1980
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
FORESEER (USA) c. gn. 1969 ROUND TABLE (USA) c. gn. 1954
BAYSWATER (GB) gn. 1997 REGAL GLEAM (USA) c. gn. 1964
 
 
KALAGLOW (IRE) s. 1978 KALAMOUN (GB) s. 1970
SHINING WATER (GB) gn. 1984
 
ROSSITOR (GB) kaszt. 1970
 
 
IDLE WATERS (GB) gn. 1975 MILL REEF (USA) gn. 1968
MIDSUMMERTIME (GB) gn. 1970