Santa Klara

Gniada klacz ur. 20.01.2015 (3 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Irlandia
Ojciec: So You Think (2006)
Matka: Parade Scene (USA, 2003) / Parade Ground
Trener: A. Wyrzyk
Właściciel: JC CONCEPT J. Cukrowski Sp. Komandytowa
Hodowca: F. & N. O'Reilly
Stajnia: Trend Racing
Handikap: 72.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 2-1-10-5-0 (18)

SANTA KLARA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(25%)
1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
1 4 29 200 zł
2017 1
(25%)
3
(75%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 4 33 000 zł
suma 2 4 1 0 0 1 8 62 200 zł

SANTA KLARA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
01.07.2018 Warszawa 2000 m I dż. M. Abik 56 A. Wyrzyk 1 / 7 10 600 zł
09.06.2018 Warszawa 2200 m B dż. V. Janaček 56 A. Wyrzyk 3 / 7 4 600 zł
19.05.2018 Warszawa 1600 m L A dż. R. Sousa Ferreira 59 A. Wyrzyk 2 / 11 14 000 zł
28.04.2018 Warszawa 1600 m II pr. dż. J. Wyrzyk 57 A. Wyrzyk 6 / 7 0 zł
21.10.2017 Warszawa 1400 m L A dż. M. Abik 57 A. Wyrzyk 2 / 6 12 000 zł
24.09.2017 Warszawa 1200 m B dż. M. Abik 57 A. Wyrzyk 2 / 5 8 400 zł
02.09.2017 Warszawa 1300 m II dż. M. Abik 57 A. Wyrzyk 1 / 12 9 000 zł
05.08.2017 Warszawa 1200 m II dż. M. Abik 56 A. Wyrzyk 2 / 8 3 600 zł

SANTA KLARA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
HIGH CHAPARRAL (IRE) gn. 1999 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
DARSHAAN (GB) c. gn. 1981 SHIRLEY HEIGHTS (GB) gn. 1975
KASORA (IRE) gn. 1993
 
DELSY (FRA) c. gn. 1972
 
 
KOZANA (GB) c. gn. 1982 KRIS (GB) kaszt. 1976
SO YOU THINK () c. gn. 2006 KOBLENZA (FRA) gn. 1966
 
 
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
TIGHTS (USA) gn. 1981
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
DANCEALOT (USA) gn. 1971 ROUND TABLE (USA) c. gn. 1954
TRIASSIC () gn. 1990 MUSIC PLEASE (USA) kaszt. 1963
 
 
LONG ROW (GB) c. gn. 1970 LINACRE (IRE) c. gn. 1960
ASTRAL ROW () c. gn. 1979
 
FRONT ROW (IRE) gn. 1965
 
 
PAK BUN BAY (AUS) gn. 1970 MATINEE IDOL (AUS) gn. 1956
PHILIPOLO () gn. 1960
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
KINGMAMBO (USA) gn. 1990
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
MIESQUE (USA) gn. 1984 NUREYEV (USA) gn. 1977
PARADE GROUND (USA) gn. 1995 PASADOBLE (USA) gn. 1979
 
 
 
HIS MAJESTY (USA) gn. 1968 RIBOT (GB) gn. 1952
BATTLE CREEK GIRL (USA) gn. 1977
 
FLOWER BOWL (USA) gn. 1952
 
 
FAR BEYOND (USA) gn. 1972 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
PARADE SCENE (USA) gn. 2003 SOARING (USA) kaszt. 1960
 
 
GONE WEST (USA) c. gn. 1984 MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
ZAFONIC (USA) gn. 1990
 
SECRETTAME (USA) kaszt. 1978
 
 
 
ZAIZAFON (USA) kaszt. 1982 THE MINSTREL (CAN) kaszt. 1974
STREET SCENE (IRE) gn. 1998 MOFIDA (GB) kaszt. 1974
 
 
GOLDEN FLEECE (USA) gn. 1979 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
LADY VIVIENNE (IRE) kaszt. 1984
 
EXOTIC TREAT (USA) kaszt. 1971
 
 
CHEMISE (GB) kaszt. 1969 SHANTUNG (FRA) gn. 1956
SELINA (IRE) gn. 1962