Dasko

Ciemnogniady ogier ur. 2010 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Professional (IRE, 1988)
Matka: Dargonia (POL, 1999) / Who Knows
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: T. Wicher
Hodowca: D. Mioduszewski
Wymiary: 167.0-184.0-21.00
Stajnia: Wicher
Handikap: 48.0 (26.06.2017)  wykres
Dosage: 4-2-8-4-0 (18)

DASKO - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
2 3 1 400 zł
2016 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
5 5 0 zł
2015 0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
2 4 4 550 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
1
(25%)
1
(25%)
1 4 2 800 zł
2013 0
(0%)
3
(37.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
3
(37.5%)
1 8 7 840 zł
suma 0 4 1 3 5 11 24 16 590 zł

DASKO - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.09.2017 Wrocław 4200 m płoty dż. N. Lovén 69 R. Świątek 0 / 8 0 zł
13.08.2017 Wrocław 3800 m płoty dż. N. Lovén 66 R. Świątek 4 / 8 1 400 zł
21.05.2017 Wrocław 3600 m steeple st. u. P. Pałczyński 67 R. Świątek 0 / 10 0 zł
16.10.2016 Wrocław 1907 m IV dż. D. Andres 60 R. Świątek 8 / 9 0 zł
04.09.2016 Wrocław 1907 m IV dż. D. Andres 60 R. Świątek 6 / 10 0 zł
07.08.2016 Wrocław 1600 m IV st. u. J. Mach 60 R. Świątek 6 / 10 0 zł
31.07.2016 Wrocław 1907 m IV k. dż. A. Mazurkiewicz 59 R. Świątek 7 / 12 0 zł
26.06.2016 Wrocław 2200 m III k. dż. K. Maryniak 59 R. Świątek 9 / 11 0 zł
25.10.2015 Wrocław 4000 m steeple st. u. A. Chopyk 65½ R. Świątek 0 / 6 0 zł
04.10.2015 Wrocław 3800 m steeple dż. D. Andres 67½ R. Świątek 5 / 10 1 300 zł
06.09.2015 Wrocław 3800 m steeple dż. P. Dębowski 67½ R. Świątek 0 / 7 0 zł
17.05.2015 Wrocław 3800 m steeple u. A. Chopyk 65 R. Świątek 2 / 7 3 250 zł
19.10.2014 Wrocław 3200 m płoty dż. P. Dębowski 69 R. Świątek 5 / 7 400 zł
28.09.2014 Wrocław 3200 m płoty dż. P. Dębowski 67 R. Świątek 4 / 6 800 zł
06.09.2014 Wrocław 3200 m płoty st. u. J. Kocman 65 T. Dębowski 3 / 10 1 600 zł
17.08.2014 Wrocław 1700 m IV k. dż. A. Mazurkiewicz 59 T. Dębowski 6 / 9 0 zł
24.11.2013 Warszawa 1600 m IV k. dż. A. Mazurkiewicz 59 D. Mioduszewski 2 / 10 2 240 zł
10.11.2013 Warszawa 1600 m IV dż. M. Březina 60½ D. Mioduszewski 2 / 7 2 240 zł
20.10.2013 Warszawa 1800 m IV k. dż. A. Mazurkiewicz 56 D. Mioduszewski 2 / 8 2 240 zł
05.10.2013 Warszawa 1600 m IV u. K. Grzybowski 58 D. Mioduszewski 5 / 8 280 zł
01.09.2013 Warszawa 1800 m IV dż. S. Mazur 57 D. Mioduszewski 8 / 10 0 zł
11.08.2013 Wrocław 1600 m IV u. M. Hudačekova 57½ D. Mioduszewski 5 / 8 150 zł
21.07.2013 Sopot 1700 m IV pr. dż. D. Panczew 57 D. Mioduszewski 5 / 8 290 zł
30.06.2013 Wrocław 1600 m III u. M. Hudačekova 55 D. Mioduszewski 4 / 6 400 zł

DASKO - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
BOLD REASON (USA) gn. 1968 HAIL TO REASON (USA) c. gn. 1958
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975
 
LALUN (USA) gn. 1952
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
PROFESSIONAL (IRE) gn. 1988 THONG (USA) gn. 1964
 
 
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
MISS ALLOWED (USA) gn. 1980 DETERMINED LADY (USA) gn. 1959
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
MISS TOSHIBA (USA) kaszt. 1972
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
ROYAL WARRANT (USA) gn. 1955 HILL PRINCE (USA) gn. 1947
LEADING HOME (USA) c. gn. 1946
IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
DARGONIA (POL) c. gn. 1999 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
SPECTACULAR BID (USA) s. 1976 BOLD BIDDER (USA) gn. 1962
BABY BID (USA) s. 1982
 
SPECTACULAR (USA) s. 1970
 
 
 
SO JOYFUL (ARG) gn. 1976 SO BOLD (ARG) gn. 1971
DEMANSJA (POL) gn. 1990 SHOUT FOR JOY (USA) kaszt. 1966
 
 
FROMBORK (GB) 1969 KALYDON (GB) gn. 1956
DEMANOVA (POL) c. gn. 1981
 
FLEETING GLIMPSE (GB) 1959
 
 
DELIA (POL) gn. 1965 NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957
DOBRAWA (POL) kaszt. 1956