Lorenc

Gniady ogier ur. 2008 (10 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Scufiott (GB, 2002)
Matka: Lolita (POL, 2000) / Jape
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: A. Chrzanowska i P. Peprna jr
Hodowca: Damis BT
Wymiary: 158.0-182.0-19.00
Stajnia: Magic ABC
Handikap: 75.5 (30.06.2014)  wykres
Dosage: 1-1-11-0-1 (14)

LORENC - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2014 1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0 2 8 400 zł
2013 1
(16.67%)
1
(16.67%)
2
(33.33%)
0
(0%)
2
(33.33%)
0 6 22 090 zł
2012 3
(33.33%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
1 9 17 850 zł
2011 2
(22.22%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
0
(0%)
1
(11.11%)
4 9 9 990 zł
2010 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
suma 7 3 5 1 5 6 27 58 330 zł

LORENC - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.08.2014 Wrocław 3400 m płoty u. G. Kowalski 70½ G. Kowalski 5 / 5 400 zł
08.06.2014 Wrocław 3200 m płoty u. G. Kowalski 66 G. Kowalski 1 / 9 8 000 zł
14.09.2013 Warszawa 1600 m II dż. S. Mazur 60 A. Wyrzyk 3 / 8 1 720 zł
27.07.2013 Warszawa 1400 m III k. dż. S. Mazur 63 A. Wyrzyk 5 / 6 330 zł
07.07.2013 Warszawa 1600 m LR A k. dż. S. Mura 60 A. Wyrzyk 3 / 12 6 800 zł
02.06.2013 Warszawa 1600 m II k. dż. S. Mazur 64 A. Wyrzyk 1 / 6 8 600 zł
11.05.2013 Warszawa 1300 m B k. dż. S. Mura 56 A. Wyrzyk 5 / 6 1 200 zł
04.05.2013 Warszawa 1400 m II k. dż. S. Mazur 59 A. Wyrzyk 2 / 6 3 440 zł
10.11.2012 Warszawa 1200 m I dż. S. Wasiutow 61 A. Wyrzyk 2 / 9 2 400 zł
07.10.2012 Warszawa 1400 m I k. dż. S. Mazur 59 A. Wyrzyk 4 / 9 600 zł
15.09.2012 Warszawa 1800 m II pr. dż. S. Mazur 62 A. Wyrzyk 5 / 9 250 zł
19.08.2012 Warszawa 1600 m II pr. dż. S. Mazur 58 A. Wyrzyk 1 / 7 5 000 zł
28.07.2012 Warszawa 1400 m III pr. dż. S. Mazur 99 A. Wyrzyk 1 / 7 4 000 zł
23.06.2012 Warszawa 1400 m III dż. S. Wasiutow 60 A. Wyrzyk 1 / 6 4 000 zł
12.05.2012 Warszawa 1400 m III dż. S. Wasiutow 60 A. Wyrzyk 3 / 7 800 zł
06.05.2012 Warszawa 1300 m III dż. S. Wasiutow 60 A. Wyrzyk 3 / 6 800 zł
15.04.2012 Warszawa 1300 m III st. u. S. Mazur 57 A. Wyrzyk 6 / 6 0 zł
16.10.2011 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 61½ G. Kowalski 2 / 9 1 560 zł
04.09.2011 Warszawa 1600 m III pr. dż. D. Shcherbakov 57½ G. Kowalski 11 / 11 0 zł
20.08.2011 Warszawa 1300 m III dż. M. Srnec 62 G. Kowalski 7 / 9 0 zł
24.07.2011 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 57½ G. Kowalski 1 / 9 3 900 zł
09.07.2011 Sopot 1400 m IV dż. S. Wasiutow 62 G. Kowalski 3 / 7 435 zł
12.06.2011 Warszawa 1000 m III dż. A. Reznikov 62 G. Kowalski 7 / 7 0 zł
29.05.2011 Warszawa 1400 m III dż. S. Wasiutow 59 G. Kowalski 1 / 11 3 900 zł
08.05.2011 Warszawa 1800 m III dż. S. Wasiutow 59 G. Kowalski 5 / 9 195 zł
17.04.2011 Warszawa 1400 m III dż. S. Wasiutow 59 G. Kowalski 6 / 12 0 zł
20.10.2010 Warszawa 1200 m II dż. S. Wasiutow 57 G. Kowalski 6 / 7 0 zł

LORENC - RODOWÓD

                  STORM BIRD (CAN) gn. 1978 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
STORM CAT (USA) c. gn. 1983
 
SOUTH OCEAN (CAN) gn. 1967
 
 
 
TERLINGUA (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
GIANTS CAUSEWAY (USA) kaszt. 1997 CRIMSON SAINT (USA) kaszt. 1969
 
 
 
RAHY (USA) kaszt. 1985 BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974
MARIAH'S STORM (USA) gn. 1991
 
GLORIOUS SONG (CAN) gn. 1976
 
 
IMMENSE (USA) gn. 1979 ROBERTO (USA) gn. 1969
SCUFIOTT (GB) kaszt. 2002 IMSODEAR (USA) gn. 1967
 
 
NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
WOLFHOUND (USA) kaszt. 1989
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
LASSIE DEAR (USA) gn. 1974 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
BE MINE (IRE) gn. 1995 GAY MISSILE (USA) gn. 1967
 
 
SHIRLEY HEIGHTS (GB) c. gn. 1975 MILL REEF (USA) gn. 1968
UPPER STRATA (IRE) gn. 1985
 
HARDIEMMA (GB) gn. 1969
 
 
BRIGHT LANDING (GB) kaszt. 1978 SUN PRINCE (GB) kaszt. 1969
LAND HO (GB) gn. 1969
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
JAPE (USA) gn. 1989 DETERMINED LADY (USA) c. gn. 1959
 
 
 
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971 FIRESTREAK (GB) gn. 1956
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957
 
 
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
LOLITA (POL) gn. 2000 VICTORIANA (CAN) gn. 1952
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
JUROR (POL) gn. 1981
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
 
JURYSTKA (POL) c. gn. 1973 NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957
LIPNICA (POL) gn. 1989 JURYSDYKCJA (POL) gn. 1959
 
 
BEAUVALLON (FRA) gn. 1971 VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959
LIMEIRA (POL) gn. 1984
 
BELLA CARLOTTA (FRA) gn. 1966
 
 
LIMA (POL) kaszt. 1972 MEHARI (FRA) gn. 1963
LILULA (GB) gn. 1960