Scaloni

Gniady ogier ur. 2008 (10 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Belenus (GER, 1996)
Matka: Sunshine (POL, 1992) / Dowsing
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: A. Molska
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 157.0-176.0-19.00
Stajnia: Aleksandra
Handikap: 64.0 (12.10.2015)  wykres
Dosage: 2-3-6-1-2 (14)

SCALONI - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2015 0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
3 5 3 500 zł
2014 0
(0%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
5 8 4 650 zł
2013 1
(14.29%)
2
(28.57%)
2
(28.57%)
1
(14.29%)
0
(0%)
1 7 20 440 zł
2012 1
(9.09%)
3
(27.27%)
4
(36.36%)
1
(9.09%)
0
(0%)
2 11 12 400 zł
2011 1
(10%)
1
(10%)
3
(30%)
3
(30%)
1
(10%)
1 10 11 920 zł
2010 1
(20%)
2
(40%)
0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
1 5 10 450 zł
suma 4 10 10 7 2 13 46 63 360 zł

SCALONI - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
19.09.2015 Warszawa 1600 m IV st. u. K. Kamińska 57 G. Kowalski 6 / 9 0 zł
09.08.2015 Warszawa 1600 m III st. u. I. Wójcik 58 G. Kowalski 8 / 8 0 zł
28.06.2015 Warszawa 1800 m III st. u. I. Wójcik 57 G. Kowalski 6 / 7 0 zł
30.05.2015 Warszawa 1800 m III u. I. Wójcik 60 G. Kowalski 2 / 11 2 800 zł
02.05.2015 Warszawa 2000 m III st. u. I. Wójcik 54½ G. Kowalski 4 / 9 700 zł
04.10.2014 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 59½ G. Kowalski 8 / 9 0 zł
06.09.2014 Wrocław 3200 m płoty dż. Z. Lica 69 G. Kowalski 6 / 10 0 zł
17.08.2014 Warszawa 1400 m IV u. I. Wójcik 61 G. Kowalski 3 / 7 1 120 zł
20.07.2014 Sopot 2800 m płoty dż. Z. Lica 67 G. Kowalski 2 / 7 3 200 zł
29.06.2014 Warszawa 2000 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 60 G. Kowalski 5 / 8 330 zł
07.06.2014 Warszawa 3400 m płoty st. u. A. Chopyk 69 G. Kowalski 0 / 7 0 zł
24.05.2014 Warszawa 1400 m III st. u. B. Giedyk 57 G. Kowalski 7 / 13 0 zł
26.04.2014 Warszawa 1600 m III st. u. B. Giedyk 57 G. Kowalski 6 / 13 0 zł
29.09.2013 Warszawa 2800 m płoty dż. Z. Lica 69 G. Kowalski 4 / 6 1 400 zł
31.08.2013 Warszawa 1600 m IV u. M. Hudačekova 62 G. Kowalski 6 / 9 0 zł
20.07.2013 Sopot 2800 m płoty dż. Z. Lica 66 G. Kowalski 2 / 6 3 200 zł
07.07.2013 Warszawa 2000 m III u. M. Hudačekova 61 G. Kowalski 1 / 10 6 600 zł
02.06.2013 Warszawa 1600 m II u. B. Giedyk 56 G. Kowalski 3 / 6 1 720 zł
11.05.2013 Warszawa 2000 m III dż. V. Popov 60 G. Kowalski 3 / 9 1 320 zł
27.04.2013 Warszawa 1800 m I dż. V. Popov 57 G. Kowalski 2 / 10 6 200 zł
18.11.2012 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 63 G. Kowalski 4 / 8 400 zł
04.11.2012 Warszawa 1800 m III dż. V. Popov 61 G. Kowalski 1 / 7 4 000 zł
13.10.2012 Warszawa 2000 m II pr. dż. M. Włostowski 61½ G. Kowalski 3 / 6 1 000 zł
23.09.2012 Warszawa 1600 m IV pr. dż. D. Panczew 62 G. Kowalski 2 / 6 1 200 zł
25.08.2012 Warszawa 1600 m III pr. dż. D. Panczew 58 G. Kowalski 6 / 10 0 zł
05.08.2012 Warszawa 1600 m IV st. u. D. Panczew 62 G. Kowalski 3 / 7 600 zł
01.07.2012 Warszawa 2000 m III st. u. D. Panczew 59½ G. Kowalski 3 / 9 800 zł
24.06.2012 Warszawa 1600 m III u. B. Giedyk 61½ G. Kowalski 2 / 7 1 600 zł
27.05.2012 Warszawa 1800 m II st. u. D. Panczew 56½ G. Kowalski 6 / 6 0 zł
13.05.2012 Warszawa 1800 m III st. u. D. Panczew 60½ G. Kowalski 2 / 7 1 600 zł
21.04.2012 Warszawa 1800 m I st. u. D. Panczew 55 G. Kowalski 3 / 7 1 200 zł
27.11.2011 Warszawa 2000 m I dż. W. Szymczuk 56 G. Kowalski 8 / 12 0 zł
13.11.2011 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 60 G. Kowalski 3 / 6 1 040 zł
22.10.2011 Warszawa 2800 m I dż. V. Popov 56 G. Kowalski 5 / 7 350 zł
08.10.2011 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 58 G. Kowalski 2 / 7 2 080 zł
11.09.2011 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 59 G. Kowalski 3 / 7 780 zł
20.08.2011 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 55 G. Kowalski 3 / 6 1 040 zł
06.08.2011 Warszawa 1800 m III dż. S. Wasiutow 62½ G. Kowalski 4 / 7 390 zł
25.06.2011 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 57½ G. Kowalski 1 / 6 5 200 zł
29.05.2011 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 60 G. Kowalski 4 / 7 520 zł
08.05.2011 Warszawa 1600 m II dż. S. Wasiutow 58 G. Kowalski 4 / 6 520 zł
21.11.2010 Warszawa 1200 m II dż. V. Popov 57 J. Gęborys 1 / 9 5 500 zł
20.10.2010 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 57 J. Gęborys 4 / 7 550 zł
02.10.2010 Warszawa 1000 m II dż. A. Turgaev 57 J. Gęborys 2 / 7 2 200 zł
04.09.2010 Warszawa 1000 m II dż. V. Popov 57 J. Gęborys 2 / 8 2 200 zł
14.08.2010 Warszawa 1200 m dż. V. Popov 57 J. Gęborys 8 / 9 0 zł

SCALONI - RODOWÓD

                  NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
NINISKI (USA) gn. 1976
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
VIRGINIA HILLS (USA) gn. 1971 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
LOMITAS (GB) kaszt. 1988 RIDIN' EASY (USA) kaszt. 1967
 
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) gn. 1965
LA COLORADA (GER) kaszt. 1981
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
LA DORADA (IRE) gn. 1974 KRONZEUGE (GER) c. gn. 1961
BELENUS (GER) kaszt. 1996 LOVE IN (GB) kaszt. 1966
 
 
UTRILLO (GER) c. gn. 1954 ORATOR (GER) gn. 1938
LORD UDO (GER) kaszt. 1971
 
UNTERWEGS (GER) kaszt. 1942
 
 
 
LADY WINDERMERE (GER) gn. 1965 WALDCANTER (GER) kaszt. 1956
BEAUTE (GER) kaszt. 1988 LIATRIS (GER) c. gn. 1961
 
 
FRONTAL (FRA) gn. 1964 LE HAAR (FRA) kaszt. 1954
BLAUFICHTE (GER) kaszt. 1975
 
FAVREALE (FRA) gn. 1956
 
 
BLAUE WICKE (GER) c. gn. 1967 WORDPAM (GB) gn. 1957
BLAUKEHLCHEN (GER) gn. 1952
NEVER BEND (USA) gn. 1960 NASRULLAH (GB) gn. 1940
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969
 
LALUN (USA) gn. 1952
 
 
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
DOWSING (USA) c. gn. 1984 NILE LILY (USA) c. gn. 1954
 
 
 
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
PROSPECTOR'S FIRE (USA) c. gn. 1976
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
NATIVE STREET (USA) s. 1963 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
SUNSHINE (POL) k. 1992 BEAVER STREET (IRE) gn. 1953
 
 
PALL MALL (IRE) kaszt. 1955 PALESTINE (GB) s. 1947
REFORM (GB) gn. 1964
 
MALAPERT (GB) kaszt. 1946
 
 
 
COUNTRY HOUSE (GB) gn. 1955 VIEUX MANOIR (FRA) gn. 1947
SUMMER FAYRE (GB) gn. 1982 MISS COVENTRY (GB) gn. 1943
 
 
GOLDEN CLOUD (GB) kaszt. 1941 GOLD BRIDGE (FRA) kaszt. 1929
SUMMER DAY (GB) kaszt. 1960
 
RAINSTORM (GB) gn. 1924
 
 
SWEET RESOLVE (GB) kaszt. 1952 HONEYWAY (GB) c. gn. 1941
RESOLUTION (GB) gn. 1947