Suo

Kasztanowaty ogier ur. 2010 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Cloword (IRE, 2003)
Matka: Sordina (POL, 2000) / In Camera
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: T. Sobierajski
Hodowca: T. Sobierajski
Wymiary: 165.0-184.0-19.75
Stajnia: Annamaria
Handikap: 76.5 (30.12.2016)  wykres
Dosage: 2-2-10-2-0 (16)

SUO - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2016 3
(37.5%)
3
(37.5%)
0
(0%)
2
(25%)
0
(0%)
0 8 50 360 zł
2015 2
(22.22%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
2
(22.22%)
1 9 28 900 zł
2014 0
(0%)
1
(12.5%)
2
(25%)
0
(0%)
3
(37.5%)
2 8 25 300 zł
2013 3
(37.5%)
1
(12.5%)
2
(25%)
0
(0%)
1
(12.5%)
1 8 75 925 zł
2012 0
(0%)
2
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 4 800 zł
suma 8 8 5 4 6 4 35 185 285 zł

SUO - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
23.10.2016 Warszawa 3200 m B dż. A. Turgaev 61 M. Łojek 4 / 7 2 300 zł
17.09.2016 Warszawa 2200 m B dż. A. Turgaev 57 M. Łojek 1 / 6 21 000 zł
27.08.2016 Warszawa 2000 m II dż. A. Turgaev 60 M. Łojek 2 / 6 3 600 zł
06.08.2016 Warszawa 1800 m III dż. A. Turgaev 62 M. Łojek 1 / 6 7 000 zł
24.07.2016 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 61 M. Łojek 2 / 7 2 800 zł
26.06.2016 Warszawa 2000 m II dż. S. Vasyutov 61 M. Łojek 2 / 6 3 600 zł
14.05.2016 Warszawa 2000 m II pr. dż. B. Giedyk 62½ M. Łojek 1 / 6 9 000 zł
17.04.2016 Warszawa 1800 m I pr. dż. B. Giedyk 61½ M. Łojek 4 / 7 1 060 zł
22.11.2015 Warszawa 2400 m I dż. S. Vasyutov 61 M. Łojek 2 / 7 4 400 zł
24.10.2015 Warszawa 3200 m dż. S. Vasyutov 57 M. Łojek 5 / 7 1 150 zł
03.10.2015 Warszawa 2400 m I dż. S. Vasyutov 60 M. Łojek 4 / 9 1 100 zł
06.09.2015 Warszawa 2200 m B dż. S. Vasyutov 57 M. Łojek 4 / 6 2 300 zł
15.08.2015 Warszawa 2200 m II dż. M. Srnec 60 M. Łojek 7 / 8 0 zł
25.07.2015 Warszawa 2000 m I dż. M. Srnec 60 M. Łojek 5 / 10 550 zł
21.06.2015 Warszawa 1800 m II dż. S. Vasyutov 62 M. Łojek 1 / 8 9 000 zł
24.05.2015 Warszawa 2000 m II dż. M. Srnec 60 M. Łojek 1 / 7 9 000 zł
26.04.2015 Warszawa 1800 m III dż. M. Srnec 62 M. Łojek 3 / 6 1 400 zł
23.11.2014 Warszawa 1600 m II st. u. K. Grzybowski 60½ M. Łojek 7 / 10 0 zł
09.11.2014 Warszawa 3200 m B dż. A. Turgaev 57 M. Łojek 5 / 5 1 200 zł
12.10.2014 Warszawa 2000 m B dż. M. Srnec 57 M. Łojek 2 / 7 8 200 zł
31.08.2014 Warszawa 2800 m L A dż. S. Georgiev 60 M. Łojek 5 / 7 2 250 zł
02.08.2014 Warszawa 2000 m I dż. M. Srnec 57 M. Łojek 5 / 6 550 zł
29.06.2014 Warszawa 2600 m L A dż. M. Srnec 60 M. Łojek 3 / 7 9 000 zł
31.05.2014 Warszawa 2400 m B dż. S. Georgiev 57 M. Łojek 3 / 7 4 100 zł
11.05.2014 Warszawa 2000 m B k. dż. A. Kabardov 57 M. Łojek 8 / 9 0 zł
24.11.2013 Warszawa 2400 m I dż. A. Turgaev 55 M. Łojek 1 / 8 15 500 zł
20.10.2013 Warszawa 1800 m B st. u. B. Giedyk 55 M. Łojek 3 / 8 5 200 zł
29.09.2013 Warszawa 2600 m G1 A dż. F. Lefebvre 55 M. Łojek 3 / 12 30 000 zł
01.09.2013 Warszawa 2200 m B k. dż. A. Mazurkiewicz 53 M. Łojek 2 / 11 12 400 zł
03.08.2013 Warszawa 1800 m IV dż. A. Turgaev 58 M. Łojek 1 / 10 5 600 zł
07.07.2013 Warszawa 2400 m G1 A dż. M. Zatloukal 59 M. Łojek 6 / 13 0 zł
08.06.2013 Warszawa 2200 m I dż. V. Popov 56 M. Łojek 5 / 9 625 zł
05.05.2013 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 59 M. Łojek 1 / 9 6 600 zł
10.11.2012 Warszawa 1300 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 M. Łojek 2 / 7 2 400 zł
06.10.2012 Warszawa 1200 m II dż. V. Popov 57 M. Łojek 2 / 7 2 400 zł

SUO - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
SPINNING WORLD (USA) kaszt. 1993 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969 NEVER BEND (USA) c. gn. 1960
IMPERFECT CIRCLE (USA) c. gn. 1988
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963
 
 
AVIANCE (IRE) kaszt. 1982 NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
CLOWORD (IRE) gn. 2003 MINNIE HAUK (USA) gn. 1975
 
 
MENDEZ (FRA) s. 1981 BELLYPHA (IRE) s. 1976
LINAMIX (FRA) s. 1987
 
MISS CARINA (FRA) s. 1975
 
 
 
LUNADIX (FRA) s. 1972 BRETON (GB) c. gn. 1967
CLODORA (FRA) s. 1994 LUTINE (GB) s. 1966
 
 
GOOD TIMES (ITY) gn. 1976 GREAT NEPHEW (GB) c. gn. 1963
CLOCHE D'OR (GB) gn. 1988
 
NEVER ANGEL (GB) gn. 1967
 
 
CHRYSICABANA (GB) c. gn. 1980 HOME GUARD (USA) c. gn. 1969
COPOCABANA (GB) gn. 1972
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
IN CAMERA (IRE) gn. 1992 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
CLANDESTINA (USA) gn. 1978
 
SOMETHINGROYAL (USA) gn. 1952
 
 
MY CHARMER (USA) gn. 1969 POKER (USA) gn. 1963
SORDINA (POL) gn. 2000 FAIR CHARMER (USA) kaszt. 1959
 
 
CONOR PASS (IRE) gn. 1970 TIEPOLO (GB) c. gn. 1964
DIXIELAND (POL) gn. 1977
 
WINDFIELD LILY (GB) gn. 1962
 
 
 
DOSTOJNA (POL) kaszt. 1964 DORPAT (POL) kaszt. 1950
SONORITA (POL) 1985 DORQUINA (POL) gn. 1955
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
SONORA (POL) c. gn. 1979
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
SERBIA (POL) gn. 1970 ANTIQUARIAN (GB) kaszt. 1961
SEWILLA (POL) gn. 1963