Albumina

klacz ur. 2005 (13 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Jape (USA, 1989)
Matka: Alegoria (POL, 2000) / Chef Supreme
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: SK Golejewko i J. Gęborys
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 158.0-175.0-18.75
Stajnia: Dziesiątka
Handikap: 50.5 (17.11.2008)  wykres
Dosage: 3-6-6-2-1 (18)

ALBUMINA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2008 0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
4 5 1 400 zł
2007 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
1 2 235 zł
suma 0 1 0 0 1 5 7 1 635 zł

ALBUMINA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
05.10.2008 Warszawa 1600 m IV dż. J. Ochocki 57 J. Gęborys 8 / 12 0 zł
14.09.2008 Warszawa 1600 m IV k. dż. K. Gembicka 57½ J. Gęborys 9 / 10 0 zł
24.08.2008 Warszawa 1800 m IV dż. J. Ochocki 57 J. Gęborys 7 / 13 0 zł
03.08.2008 Warszawa 1600 m III k. dż. Aleksandra Gajos 51 J. Gęborys 2 / 9 1 400 zł
12.07.2008 Warszawa 1600 m III k. dż. Aleksandra Gajos 56 J. Gęborys 7 / 8 0 zł
10.11.2007 Warszawa 1200 m II dż. W. Szymczuk 57 J. Gęborys 9 / 9 0 zł
28.10.2007 Warszawa 1000 m II dż. J. Ochocki 56 J. Gęborys 5 / 9 235 zł

ALBUMINA - RODOWÓD

                  TOM ROLFE (USA) gn. 1962 RIBOT (GB) gn. 1952
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
 
POCAHONTAS (USA) c. gn. 1955
 
 
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
ALLEGED (USA) gn. 1974 TRIOMPHE (FRA) gn. 1947
 
 
 
PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
NOT AFRAID (USA) gn. 1948
 
 
DETERMINED LADY (USA) c. gn. 1959 DETERMINE (USA) s. 1951
JAPE (USA) gn. 1989 TUMBLING (USA) gn. 1953
 
 
FIRESTREAK (GB) gn. 1956 PARDAL (FRA) gn. 1947
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971
 
HOT SPELL (GB) gn. 1944
 
 
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957 FLUSH ROYAL (FRA) gn. 1945
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980 ARIANA (FRA) c. gn. 1951
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
VICTORIANA (CAN) gn. 1952 WINDFIELDS (CAN) c. gn. 1943
IRIBELLE (CAN) gn. 1942
DANZIG (USA) c. gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
Chief's Crown (USA) gn. 1982
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
CHEF SUPREME (USA) kaszt. 1989 CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971
 
 
 
L'ENJOLEUR (CAN) gn. 1972 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
PAR EXCELLANCE (CAN) gn. 1977
 
FANFRELUCHE (CAN) gn. 1967
 
 
CAM SHAFT (CAN) kaszt. 1962 FLEET PATH (USA) kaszt. 1952
ALEGORIA (POL) c. gn. 2000 CAMBALEE (GB) kaszt. 1950
 
 
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969 NEVER BEND (USA) gn. 1960
VENECUELA (USA) c. gn. 1986
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963
 
 
 
VINTAGE (CAN) gn. 1979 FOOLISH PLEASURE (USA) gn. 1972
ARKADIA (POL) 1994 PRIX (USA) gn. 1973
 
 
LORD HIPPO (GB) gn. 1982 BOLD LAD (IRE) gn. 1964
ARIADNA (POL) c. gn. 1989
 
PARSIMONY (GB) kaszt. 1969
 
 
ARTEMIZA (POL) c. gn. 1981 DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
ARTEMIDA (POL) c. gn. 1971