Tebut

Ciemnogniady ogier ur. 1997
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Niemcy
Ojciec: Super Abound (USA, 1987)
Matka: Terra Chia (GER, 1985) / Presto
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: R. Turek
Hodowca: F. Morgenbesser
Wymiary: 164.0-182.0-20.00
Stajnia: Bartek
Handikap: 55.0 (12.11.2007)  wykres
Dosage: 3-2-4-1-2 (12)

TEBUT - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2007 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
1 2 160 zł
2005 1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2 3 2 100 zł
2004 0
(0%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
2
(33.33%)
0
(0%)
2 6 1 440 zł
2003 1
(14.29%)
2
(28.57%)
0
(0%)
2
(28.57%)
0
(0%)
2 7 5 680 zł
2002 0
(0%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
4
(66.67%)
0
(0%)
0 6 3 240 zł
2001 2
(40%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
2 5 10 200 zł
2000 2
(25%)
3
(37.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
1 8 10 390 zł
1999 1
(50%)
1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 5 420 zł
suma 7 8 2 10 2 10 39 38 630 zł

TEBUT - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
03.06.2007 Warszawa 1600 m III dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 9 / 9 0 zł
12.05.2007 Warszawa 1200 m III dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 5 / 7 160 zł
13.08.2005 Warszawa 1600 m III dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 6 / 7 0 zł
25.06.2005 Warszawa 1600 m LR A dż. M. Pilich 60 B. Mazurek 6 / 8 0 zł
28.05.2005 Warszawa 1600 m III dż. J. Ochocki 57½ B. Mazurek 1 / 7 2 100 zł
02.10.2004 Warszawa 1600 m IV dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 4 / 6 180 zł
25.09.2004 Warszawa 1400 m IV dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 2 / 7 720 zł
08.09.2004 Warszawa 1800 m IV dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 3 / 6 360 zł
28.08.2004 Warszawa 1400 m IV dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 4 / 6 180 zł
15.05.2004 Warszawa 1600 m III u. J. Kołakowski 59½ B. Mazurek 5 / 6 0 zł
01.05.2004 Warszawa 2000 m I dż. J. Ochocki 57 B. Mazurek 6 / 6 0 zł
17.09.2003 Warszawa 1400 m IV dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 1 / 7 2 400 zł
27.08.2003 Warszawa 1800 m IV st. u. D. Plona 57 B. Mazurek 4 / 8 240 zł
27.07.2003 Warszawa 1400 m IV st. u. D. Plona 57 B. Mazurek 2 / 6 960 zł
29.06.2003 Warszawa 2600 m LR A dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 10 / 11 0 zł
08.06.2003 Warszawa 1600 m II st. u. D. Plona 54 B. Mazurek 2 / 5 1 760 zł
25.05.2003 Warszawa 1600 m III st. u. D. Plona 58½ B. Mazurek 4 / 7 320 zł
04.05.2003 Warszawa 1800 m II dż. E. Zahariev 56 B. Mazurek 6 / 6 0 zł
24.11.2002 Warszawa 1800 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 2 / 11 1 280 zł
30.10.2002 Warszawa 1600 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 4 / 5 320 zł
02.10.2002 Warszawa 1600 m II dż. E. Zahariev 55 B. Mazurek 4 / 6 440 zł
21.09.2002 Warszawa 1200 m III u. D. Plona 56 B. Mazurek 4 / 6 320 zł
08.09.2002 Warszawa 1400 m III u. D. Plona 56 B. Mazurek 3 / 7 640 zł
21.07.2002 Warszawa 1300 m IV dż. E. Zahariev 63 B. Mazurek 4 / 7 240 zł
25.11.2001 Warszawa 2000 m I dż. E. Zahariev 58 B. Mazurek 8 / 9 0 zł
03.11.2001 Warszawa 2000 m III dż. E. Zahariev 61 B. Mazurek 6 / 6 0 zł
24.06.2001 Warszawa 1600 m LR A dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 4 / 7 2 100 zł
26.05.2001 Warszawa 1600 m II dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 1 / 5 4 700 zł
05.05.2001 Warszawa 1800 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 1 / 8 3 400 zł
26.11.2000 Warszawa 2000 m I dż. J. Ochocki 56 B. Mazurek 6 / 7 0 zł
11.11.2000 Warszawa 1800 m II am. u. Michał Romanowski 54 B. Mazurek 5 / 5 210 zł
18.10.2000 Warszawa 1300 m III am. u. Michał Romanowski 55 B. Mazurek 1 / 5 3 000 zł
04.10.2000 Warszawa 1600 m IV dż. J. Ochocki 61 B. Mazurek 1 / 7 2 200 zł
23.09.2000 Warszawa 1600 m III u. V. Popov 57½ B. Mazurek 2 / 6 1 200 zł
11.06.2000 Warszawa 1400 m II am. u. M. Pikuła 55 B. Mazurek 2 / 6 1 680 zł
21.05.2000 Warszawa 2000 m II dż. W. Szymczuk 59 B. Mazurek 4 / 7 420 zł
07.05.2000 Warszawa 1800 m II dż. W. Szymczuk 59 B. Mazurek 2 / 7 1 680 zł
30.10.1999 Warszawa 1300 m I dż. J. Ochocki 57 B. Mazurek 2 / 5 1 720 zł
06.10.1999 Warszawa 1000 m II dż. M. Pilich 57 B. Mazurek 1 / 7 3 700 zł

TEBUT - RODOWÓD

                  GRAUSTARK (USA) kaszt. 1963 RIBOT (GB) gn. 1952
GROSHAWK (USA) kaszt. 1970
 
FLOWER BOWL (USA) gn. 1952
 
 
 
SONGSTER (USA) gn. 1961 JESTER (USA) gn. 1955
SUPERBITY (USA) kaszt. 1977 ARMORIAL (USA) gn. 1955
 
 
 
ROUGH'N TUMBLE (USA) gn. 1948 FREE FOR ALL (USA) c. gn. 1942
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
ROUSED (USA) gn. 1943
 
 
ILTIS (USA) gn. 1947 WAR RELIC (USA) kaszt. 1938
SUPER ABOUND (USA) c. gn. 1987 WE HAIL (USA) c. gn. 1942
 
 
SWORD DANCER (USA) kaszt. 1956 SUNGLOW (USA) kaszt. 1947
DAMASCUS (USA) gn. 1964
 
HIGHLAND FLING (USA) c. gn. 1950
 
 
 
KERALA (USA) gn. 1958 MY BABU (FRA) gn. 1945
DAMASK CHEEK (USA) gn. 1980 BLADE OF TIME (USA) c. gn. 1938
 
 
ARTS AND LETTERS (USA) kaszt. 1966 RIBOT (GB) gn. 1952
WEATHERWISE (USA) gn. 1973
 
ALL BEAUTIFUL (USA) kaszt. 1959
 
 
CHRISTMAS WIND (CAN) gn. 1967 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
BALLY FREE (GB) gn. 1960
FAST FOX (FRA) c. gn. 1947 FASTNET (FRA) gn. 1933
JAVELOT (FRA) gn. 1956
 
FOXCRAFT (FRA) c. gn. 1940
 
 
 
DJAINA (FRA) c. gn. 1944 DJEBEL (FRA) gn. 1937
PRESTO (IRE) gn. 1964 FILLE DAMOUR (FRA) c. gn. 1932
 
 
 
COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942 FAIR TRIAL (GB) kaszt. 1932
PATIO (GB) kaszt. 1956
 
INSTANTANEOUS (GB) gn. 1931
 
 
TROPICAL SUN (GB) kaszt. 1940 HYPERION (GB) kaszt. 1930
TERRA CHIA (GER) 1985 BRULETTE (FRA) gn. 1928
 
 
CREPELLO (GB) kaszt. 1954 DONATELLO (FRA) kaszt. 1934
SODERINI (GB) gn. 1961
 
CREPUSCULE (GB) kaszt. 1948
 
 
 
MATUTA (FRA) gn. 1955 TANTIEME (FRA) gn. 1947
TRIPOLIS (GER) 1977 MAITRISE (FRA) gn. 1948
 
 
CHARLOTTESVILLE (GB) gn. 1957 PRINCE CHEVALIER (FRA) gn. 1943
TINIARKA (FRA) 1966
 
NOORANI (GB) kaszt. 1950
 
 
TIMANDRA (FRA) c. gn. 1957 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
BRIEF CANDLE (FRA) 1950