Essea

Ciemnogniada klacz ur. 2011 (7 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Mr. Alkohol (1997)
Matka: Essenza (2002) / Shantou
Trener: E. Porębna
Właściciel: E. Porębna
Hodowca: E. Porebna
Wymiary: 158.0-176.0-19.50
Stajnia: EM-EKO.CZ
Handikap: 62.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 3-1-2-0-0 (6)

ESSEA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
0 2 7 320 zł
2017 1
(16.67%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
3 6 7 150 zł
2016 3
(37.5%)
1
(12.5%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(12.5%)
3 8 21 150 zł
2015 1
(12.5%)
2
(25%)
2
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
3 8 14 200 zł
2014 2
(20%)
2
(20%)
2
(20%)
0
(0%)
1
(10%)
3 10 22 080 zł
2013 2
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 13 000 zł
suma 10 5 4 2 3 12 36 84 900 zł

ESSEA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
03.06.2018 Wrocław 1600 m III st. u. P. Kłóś 60 E. Porębna 1 / 9 6 100 zł
29.04.2018 Wrocław 1600 m III st. u. P. Stepakin 57 E. Porębna 4 / 7 1 220 zł
30.09.2017 Warszawa 1300 m III dż. D. Petryakov 59 E. Porębna 4 / 7 700 zł
24.09.2017 Warszawa 1200 m III dż. A. Kabardov 59 E. Porębna 6 / 13 0 zł
22.07.2017 Sopot 1600 m III dż. A. Kabardov 58 E. Porębna 5 / 7 350 zł
15.07.2017 Sopot 1400 m IV dż. A. Kabardov 62 E. Porębna 7 / 8 0 zł
04.06.2017 Hoppegarten 1200 m dż. J. Bojko 52 E. Porębna 2 / 2 4 410 zł*
20.05.2017 Warszawa 1400 m II k. dż. K. Grzybowski 58 E. Porębna 9 / 11 0 zł
07.05.2017 Wrocław 1600 m III pr. dż. K. Kamińska 56 E. Porębna 1 / 6 6 100 zł
04.09.2016 Wrocław 1400 m III dż. D. Andres 59 E. Porębna 1 / 7 5 000 zł
30.07.2016 Warszawa 1300 m III k. dż. K. Grzybowski 58 E. Porębna 7 / 8 0 zł
17.07.2016 Sopot 1200 m IV dż. S. Mazur 62 E. Porębna 1 / 5 6 000 zł
10.07.2016 Sopot 1400 m III dż. S. Mazur 55 E. Porębna 1 / 6 7 000 zł
11.06.2016 Warszawa 1200 m III dż. S. Mazur 59 E. Porębna 7 / 8 0 zł
29.05.2016 Warszawa 1400 m III dż. S. Mazur 59 E. Porębna 2 / 7 2 800 zł
14.05.2016 Warszawa 1000 m III pr. dż. K. Kamińska 57 E. Porębna 5 / 7 350 zł
23.04.2016 Warszawa 1400 m III st. u. I. Wójcik 63½ E. Porębna 9 / 9 0 zł
31.10.2015 Warszawa 1400 m IV dż. T. Lukašek 62 E. Porębna 2 / 10 2 400 zł
25.10.2015 Warszawa 1300 m III dż. P. Krowicki 59 E. Porębna 2 / 8 2 800 zł
03.10.2015 Warszawa 1200 m IV st. u. K. Kamińska 56 E. Porębna 1 / 10 6 000 zł
29.08.2015 Warszawa 1600 m IV pr. dż. K. Grzybowski 56 E. Porębna 9 / 12 0 zł
16.08.2015 Warszawa 1200 m IV pr. dż. M. Abik 59 E. Porębna 3 / 12 1 200 zł
26.07.2015 Warszawa 1300 m IV st. u. I. Wójcik 56 E. Porębna 7 / 11 0 zł
28.06.2015 Warszawa 1200 m II dż. S. Mazur 55 E. Porębna 3 / 7 1 800 zł
07.06.2015 Lipsk 1600 m dż. R. Danz 53½ E. Porębna 5 / 6 855 zł*
16.05.2015 Warszawa 1300 m B dż. S. Mura 55 E. Porębna 6 / 6 0 zł
01.05.2015 Lipsk 1300 m dż. D. Porcu 56 E. Porębna 4 / 7 1 282 zł*
16.11.2014 Warszawa 1400 m II st. u. K. Grzybowski 56 E. Porębna 2 / 7 3 440 zł
19.10.2014 Wrocław 1600 m B k. dż. S. Mura 56 E. Porębna 5 / 7 1 000 zł
13.09.2014 Warszawa 1600 m III u. K. Grzybowski 58½ E. Porębna 2 / 9 2 640 zł
23.08.2014 Warszawa 1400 m III u. K. Grzybowski 56 E. Porębna 1 / 7 6 600 zł
09.08.2014 Warszawa 1800 m IV u. K. Grzybowski 61½ E. Porębna 1 / 9 5 600 zł
20.07.2014 Sopot 2000 m III k. dż. S. Mura 58 E. Porębna 3 / 6 1 400 zł
29.06.2014 Wrocław 2000 m II k. dż. K. Barboríková 58 E. Porębna 3 / 6 1 400 zł
08.06.2014 Wrocław 2200 m II k. dż. A. Mazurkiewicz 59 E. Porębna 6 / 8 0 zł
25.05.2014 Warszawa 2000 m II k. dż. A. Mazurkiewicz 58 E. Porębna 9 / 9 0 zł
26.04.2014 Warszawa 1600 m I k. dż. K. Barboríková 54½ E. Porębna 7 / 7 0 zł
27.10.2013 Wrocław 1400 m I dż. K. Barboríková 56 E. Porębna 1 / 5 7 000 zł
07.09.2013 Wrocław 1000 m II k. dż. K. Barboríková 56 E. Porębna 1 / 8 6 000 zł

ESSEA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SHAREEF DANCER (USA) gn. 1980
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SWEET ALLIANCE (USA) gn. 1974 SIR IVOR (USA) gn. 1965
ROCK HOPPER (GB) gn. 1987 MRS. PETERKIN (USA) gn. 1965
 
 
 
HOME GUARD (USA) c. gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
CORMORANT WOOD (GB) c. gn. 1980
 
STAY AT HOME (USA) c. gn. 1961
 
 
QUARRY WOOD (GB) gn. 1968 SUPER SAM (IRE) gn. 1962
MR. ALKOHOL () 1997 PHRYGIA (GB) kaszt. 1956
 
 
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
WOODMAN (USA) kaszt. 1983
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
PLAYMATE (USA) kaszt. 1975 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
MISS REDWOOD () 1992 INTRIGUING (USA) kaszt. 1964
 
 
RAISE A CUP (USA) gn. 1971 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
CUP O'CAKE () 1984
 
SPRING SUNSHINE (USA) gn. 1966
 
 
ECHELLE () 1976 HIGH ECHELON (USA) s. 1967
ELKHORN (USA) s. 1966
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
SHANTOU (USA) gn. 1993 DETERMINED LADY (USA) gn. 1959
 
 
 
SHAREEF DANCER (USA) gn. 1980 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
SHAIMA (USA) gn. 1988
 
SWEET ALLIANCE (USA) gn. 1974
 
 
OH SO SHARP (IRE) kaszt. 1982 KRIS (GB) kaszt. 1976
ESSENZA () 2002 OH SO FAIR (USA) gn. 1967
 
 
FULL OUT (USA) gn. 1973 NEVER BEND (USA) c. gn. 1960
RUNNING GLORY (USA) 1982
 
RUNNING JULIET (USA) gn. 1966
 
 
 
LAST HOSTESS (USA) kaszt. 1967 MY HOST (USA) s. 1948
FLORA TAMELESS (ITY) 1995 MAID OF GLORY (USA) gn. 1954
 
 
UPPER CASE (USA) gn. 1969 ROUND TABLE (USA) c. gn. 1954
HEAD HUNTRESS (GB) 1976
 
BOLD EXPERIENCE (USA) kaszt. 1962
 
 
FIRST HUNTRESS (GB) gn. 1966 PRIMERA (GB) gn. 1954
WELSH HUNTRESS (GB) gn. 1958