Amoreena

Ciemnogniada klacz ur. 2010 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Grand Presidium (USA, 2002)
Matka: Amazonia (POL, 2002) / Jape
Trener: K. Rogowski
Właściciel: G. Kozak
Hodowca: B. M. Tomaszewski
Wymiary: 158.0-180.0-19.00
Stajnia: Max-Plast
Handikap: 56.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 7-6-5-2-0 (20)

AMOREENA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
2017 0
(0%)
1
(6.67%)
3
(20%)
4
(26.67%)
3
(20%)
4 15 9 700 zł
2016 0
(0%)
3
(21.43%)
4
(28.57%)
2
(14.29%)
1
(7.14%)
4 14 14 550 zł
2015 1
(7.14%)
0
(0%)
4
(28.57%)
2
(14.29%)
2
(14.29%)
5 14 13 700 zł
2014 0
(0%)
4
(28.57%)
1
(7.14%)
3
(21.43%)
1
(7.14%)
5 14 13 910 zł
2013 2
(18.18%)
0
(0%)
5
(45.45%)
0
(0%)
3
(27.27%)
1 11 20 370 zł
2012 0
(0%)
2
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(33.33%)
2 6 5 400 zł
suma 3 10 17 11 12 22 75 77 630 zł

AMOREENA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
13.05.2018 Wrocław 2200 m III dż. D. Petryakov 60 K. Rogowski 8 / 8 0 zł
05.11.2017 Warszawa 1600 m IV u. J. Kowalczyk 58 K. Rogowski 5 / 7 300 zł
15.10.2017 Warszawa 1800 m IV k. dż. K. Grzybowski 59 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
17.09.2017 Warszawa 1300 m IV pr. dż. J. Wyrzyk 58 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
03.09.2017 Warszawa 1600 m IV dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 7 / 8 0 zł
19.08.2017 Warszawa 1300 m IV dż. A. Turgaev 60 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
13.08.2017 Wrocław 1600 m IV dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 2 / 9 2 000 zł
06.08.2017 Warszawa 1600 m IV dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 4 / 8 600 zł
22.07.2017 Sopot 1600 m III st. u. Y. Hamad 56 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
16.07.2017 Sopot 1800 m III st. u. Y. Hamad 56 K. Rogowski 3 / 5 1 400 zł
02.07.2017 Warszawa 1400 m III st. u. Y. Hamad 57 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
18.06.2017 Warszawa 2000 m II st. u. Y. Hamad 57 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
10.06.2017 Warszawa 2000 m III pr. dż. K. Kamińska 49½ K. Rogowski 4 / 7 700 zł
13.05.2017 Warszawa 2000 m III dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
06.05.2017 Warszawa 1600 m III st. u. Y. Hamad 60 K. Rogowski 7 / 9 0 zł
23.04.2017 Warszawa 1300 m III dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
29.10.2016 Warszawa 1000 m IV dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 3 / 8 1 200 zł
15.10.2016 Warszawa 1600 m IV dż. M. Abik 59 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
02.10.2016 Warszawa 1800 m IV dż. S. Mazur 58 K. Rogowski 4 / 10 600 zł
11.09.2016 Warszawa 1800 m III dż. A. Reznikov 54½ K. Rogowski 3 / 6 1 400 zł
04.09.2016 Warszawa 1800 m IV dż. S. Mazur 58 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
20.08.2016 Warszawa 2000 m IV dż. P. Krowicki 58 K. Rogowski 4 / 6 600 zł
07.08.2016 Warszawa 1600 m IV u. J. Balcerska 57 K. Rogowski 2 / 7 2 400 zł
24.07.2016 Warszawa 2000 m III st. u. J. Wyrzyk 54 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
10.07.2016 Sopot 2000 m IV dż. M. Březina 58 K. Rogowski 2 / 7 2 400 zł
26.06.2016 Warszawa 1800 m III k. dż. M. Abik 59 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
12.06.2016 Warszawa 2000 m III dż. A. Reznikov 59½ K. Rogowski 2 / 11 2 800 zł
15.05.2016 Warszawa 1800 m III u. J. Balcerska 57 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
30.04.2016 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 58 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
17.04.2016 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 58 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
22.11.2015 Warszawa 1600 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 K. Rogowski 5 / 13 350 zł
08.11.2015 Warszawa 2000 m IV dż. D. Petryakov 59 K. Rogowski 3 / 7 1 200 zł
11.10.2015 Warszawa 1800 m III dż. A. Reznikov 58 K. Rogowski 4 / 6 700 zł
26.09.2015 Warszawa 1200 m III dż. D. Petryakov 59 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
20.09.2015 Warszawa 1800 m III dż. D. Petryakov 56 K. Rogowski 5 / 6 350 zł
05.09.2015 Warszawa 1300 m III dż. D. Petryakov 59 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
22.08.2015 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 58 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
02.08.2015 Warszawa 1800 m III pr. dż. K. Grzybowski 56 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
18.07.2015 Sopot 2000 m IV u. K. Mazur 57 K. Rogowski 1 / 7 6 000 zł
21.06.2015 Warszawa 1600 m III st. u. K. Grzybowski 58 K. Rogowski 6 / 8 0 zł
30.05.2015 Warszawa 1600 m II dż. D. Petryakov 56 K. Rogowski 4 / 7 900 zł
17.05.2015 Warszawa 1800 m II dż. A. Turgaev 55½ K. Rogowski 7 / 7 0 zł
10.05.2015 Warszawa 1600 m III dż. D. Petryakov 58 K. Rogowski 7 / 10 0 zł
19.04.2015 Warszawa 1400 m III dż. D. Petryakov 60 K. Rogowski 7 / 8 0 zł
16.11.2014 Warszawa 2000 m IV dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 M. Rogowska 0 / 5 0 zł
02.11.2014 Warszawa 1800 m II dż. A. Kabardov 54½ M. Rogowska 6 / 7 0 zł
11.10.2014 Warszawa 1600 m IV k. dż. A. Kabardov 57 M. Rogowska 4 / 7 560 zł
20.09.2014 Warszawa 1600 m IV k. dż. A. Kabardov 57 M. Rogowska 8 / 10 0 zł
06.09.2014 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Kabardov 53 M. Rogowska 2 / 6 2 640 zł
30.08.2014 Warszawa 1800 m IV k. dż. A. Kabardov 57 M. Rogowska 2 / 8 2 240 zł
10.08.2014 Warszawa 2000 m B k. dż. A. Mazurkiewicz 57 M. Rogowska 6 / 6 0 zł
25.07.2014 Sopot 1900 m III k. dż. A. Kabardov 53 M. Rogowska 4 / 7 700 zł
12.07.2014 Sopot 2000 m III k. dż. S. Mura 56 M. Rogowska 3 / 7 1 400 zł
28.06.2014 Warszawa 1600 m II k. dż. A. Kabardov 55 M. Rogowska 5 / 7 430 zł
14.06.2014 Warszawa 1400 m III u. C. Pawlak 57 M. Rogowska 2 / 7 2 640 zł
31.05.2014 Warszawa 1800 m III k. dż. A. Mazurkiewicz 59 M. Rogowska 4 / 8 660 zł
18.05.2014 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Kabardov 57 M. Rogowska 6 / 7 0 zł
03.05.2014 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Kabardov 60 M. Rogowska 2 / 8 2 640 zł
16.11.2013 Warszawa 1800 m III k. dż. A. Kabardov 58 K. Rogowski 5 / 7 330 zł
02.11.2013 Warszawa 1800 m IV k. dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 1 / 8 5 600 zł
19.10.2013 Warszawa 1800 m II k. dż. A. Kabardov 53 K. Rogowski 3 / 6 1 720 zł
13.10.2013 Warszawa 2000 m IV k. dż. A. Kabardov 55 K. Rogowski 1 / 7 5 600 zł
28.09.2013 Warszawa 1600 m IV u. K. Grzybowski 54 K. Rogowski 3 / 8 1 120 zł
14.09.2013 Warszawa 2200 m I k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 50 K. Rogowski 3 / 5 3 100 zł
01.09.2013 Warszawa 1800 m IV k. dż. A. Kabardov 55 K. Rogowski 3 / 11 1 120 zł
17.08.2013 Warszawa 1800 m IV dż. S. Mazur 54 K. Rogowski 3 / 7 1 120 zł
18.05.2013 Warszawa 2000 m III k. dż. P. Gluza 56 P. Gluza 7 / 7 0 zł
05.05.2013 Warszawa 1400 m III k. dż. P. Gluza 58 P. Gluza 5 / 6 330 zł
28.04.2013 Warszawa 1600 m III k. dż. P. Gluza 56 P. Gluza 5 / 6 330 zł
17.11.2012 Warszawa 1200 m I k. dż. P. Gluza 58 M. Nowakowski 7 / 9 0 zł
03.11.2012 Warszawa 1200 m II k. dż. P. Gluza 57 M. Nowakowski 2 / 6 2 400 zł
14.10.2012 Warszawa 1000 m II dż. W. Szymczuk 56 M. Nowakowski 2 / 8 2 400 zł
23.09.2012 Warszawa 1300 m II dż. V. Popov 56 M. Nowakowski 6 / 6 0 zł
02.09.2012 Warszawa 1200 m II dż. P. Piątkowski 57 M. Nowakowski 5 / 6 300 zł
28.07.2012 Warszawa 1200 m II dż. V. Popov 56 M. Nowakowski 5 / 7 300 zł

AMOREENA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
EL PRADO (IRE) s. 1989 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY CAPULET (USA) s. 1974
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
CAP AND BELLS (USA) s. 1958 TOM FOOL (USA) gn. 1949
GRAND PRESIDIUM (USA) c. gn. 2002 GHAZNI (USA) s. 1942
 
 
BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974 RED GOD (USA) kaszt. 1954
RAHY (USA) kaszt. 1985
 
RUNAWAY BRIDE (GB) gn. 1962
 
 
 
GLORIOUS SONG (CAN) gn. 1976 HALO (USA) c. gn. 1969
TIPPERARY MELODY (USA) gn. 1995 BALLADE (USA) c. gn. 1972
 
 
SARATOGA SIX (USA) gn. 1982 ALYDAR (USA) kaszt. 1975
SARATOGA SIZZLE (USA) gn. 1987
 
PRICELESS FAME (USA) c. gn. 1975
 
 
CONFIRM (USA) c. gn. 1977 PROUDEST ROMAN (USA) c. gn. 1968
SPANKED (USA) gn. 1971
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
JAPE (USA) gn. 1989 DETERMINED LADY (USA) gn. 1959
 
 
 
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971 FIRESTREAK (GB) gn. 1956
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957
 
 
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
AMAZONIA (POL) gn. 2002 VICTORIANA (CAN) gn. 1952
 
 
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
MOOVING DREAM (IRE) gn. 1984
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
 
MILLOLETTA (GB) gn. 1977 MILL REEF (USA) gn. 1968
ANDALUZJA (POL) gn. 1993 AUREOLETTA (FRA) gn. 1970
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
APENINA () 1988
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
ALPINA (POL) gn. 1982 DIPOL (POL) kaszt. 1969
ALPUHARA (POL) gn. 1966