Junclow

Gniady ogier ur. 2010 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Cloword (IRE, 2003)
Matka: Juno (POL, 1994) / Alywar
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: K. Rogowski
Hodowca: J. Niedzielska
Wymiary: 160.0-180.0-19.00
Stajnia: Metis II
Handikap: 60.5 (26.06.2017)  wykres
Dosage: 3-1-11-1-0 (16)

JUNCLOW - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2016 1
(11.11%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
0
(0%)
0
(0%)
6 9 9 100 zł
2015 1
(10%)
0
(0%)
1
(10%)
1
(10%)
1
(10%)
6 10 11 550 zł
2014 0
(0%)
2
(20%)
0
(0%)
2
(20%)
2
(20%)
4 10 5 810 zł
2013 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3
(75%)
1 4 1 170 zł
2012 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
suma 2 3 2 3 6 18 34 27 630 zł

JUNCLOW - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
08.10.2016 Warszawa 1600 m III dż. M. Abik 60 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
01.10.2016 Warszawa 1300 m III k. dż. K. Grzybowski 59 K. Rogowski 8 / 10 0 zł
18.09.2016 Warszawa 2000 m III u. M. Sommer 56 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
03.09.2016 Warszawa 1200 m IV u. T. Pastuszka 65 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
16.07.2016 Rosienie 1200 m dż. A. Kabardov 67 K. Rogowski 1 / 6 1 642 zł*
10.07.2016 Sopot 1400 m III pr. dż. D. Pantchev 55 K. Rogowski 3 / 6 1 400 zł
11.06.2016 Warszawa 1200 m III dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 6 / 8 0 zł
22.05.2016 Warszawa 1300 m III dż. S. Mazur 62½ K. Rogowski 1 / 7 4 900 zł
01.05.2016 Warszawa 1200 m III pr. dż. B. Giedyk 58 K. Rogowski 2 / 7 2 800 zł
17.04.2016 Warszawa 1300 m III pr. dż. B. Giedyk 58 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
15.11.2015 Warszawa 1200 m III dż. D. Petryakov 60 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
18.10.2015 Warszawa 1400 m I pr. dż. B. Giedyk 56½ K. Rogowski 7 / 7 0 zł
26.09.2015 Warszawa 1200 m III pr. dż. B. Giedyk 58 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
20.09.2015 Wrocław 1600 m IV u. T. Pastuszka 62 K. Rogowski 6 / 8 0 zł
06.09.2015 Warszawa 1400 m II dż. A. Kabardov 52 K. Rogowski 5 / 5 450 zł
08.08.2015 Warszawa 1200 m III dż. S. Mazur 60 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
25.07.2015 Warszawa 1600 m III pr. dż. B. Giedyk 58 K. Rogowski 8 / 8 0 zł
28.06.2015 Warszawa 1200 m II pr. dż. B. Giedyk 56 K. Rogowski 1 / 7 9 000 zł
06.06.2015 Warszawa 1400 m III dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
23.05.2015 Warszawa 1300 m III dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
22.11.2014 Warszawa 1000 m IV dż. A. Kabardov 61 M. Rogowska 4 / 7 560 zł
15.11.2014 Warszawa 1000 m III dż. A. Kabardov 56 M. Rogowska 5 / 7 330 zł
08.11.2014 Warszawa 1200 m IV dż. L. Reznikova-Wróblewska 60 M. Rogowska 2 / 6 2 240 zł
02.11.2014 Warszawa 1300 m IV dż. L. Reznikova-Wróblewska 60 M. Rogowska 4 / 6 560 zł
12.10.2014 Warszawa 1600 m IV dż. V. Popov 60 M. Rogowska 7 / 7 0 zł
21.09.2014 Warszawa 1400 m III pr. dż. B. Giedyk 57 M. Rogowska 6 / 6 0 zł
07.09.2014 Wrocław 1700 m IV u. C. Pawlak 59 M. Rogowska 2 / 9 1 840 zł
23.08.2014 Warszawa 1000 m IV k. dż. A. Kabardov 59 M. Rogowska 7 / 8 0 zł
27.07.2014 Warszawa 1200 m IV k. dż. A. Kabardov 59 M. Rogowska 5 / 7 280 zł
26.07.2014 Sopot 1300 m IV dż. A. Turgaev 60 M. Rogowska 6 / 6 0 zł
19.10.2013 Warszawa 1800 m II st. u. B. Giedyk 55 K. Rogowski 5 / 6 430 zł
29.09.2013 Warszawa 2800 m płoty k. dż. A. Lubarski 62 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
14.09.2013 Warszawa 2800 m płoty u. M. Hudačekova 62 K. Rogowski 5 / 6 400 zł
13.07.2013 Sopot 1600 m III dż. W. Szymczuk 56 K. Rogowski 5 / 5 340 zł
21.10.2012 Warszawa 1600 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 57 K. Rogowski 7 / 7 0 zł

JUNCLOW - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
SPINNING WORLD (USA) kaszt. 1993 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969 NEVER BEND (USA) c. gn. 1960
IMPERFECT CIRCLE (USA) c. gn. 1988
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963
 
 
AVIANCE (IRE) kaszt. 1982 NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
CLOWORD (IRE) gn. 2003 MINNIE HAUK (USA) gn. 1975
 
 
MENDEZ (FRA) s. 1981 BELLYPHA (IRE) s. 1976
LINAMIX (FRA) s. 1987
 
MISS CARINA (FRA) s. 1975
 
 
 
LUNADIX (FRA) s. 1972 BRETON (GB) c. gn. 1967
CLODORA (FRA) s. 1994 LUTINE (GB) s. 1966
 
 
GOOD TIMES (ITY) gn. 1976 GREAT NEPHEW (GB) c. gn. 1963
CLOCHE D'OR (GB) gn. 1988
 
NEVER ANGEL (GB) gn. 1967
 
 
CHRYSICABANA (GB) c. gn. 1980 HOME GUARD (USA) c. gn. 1969
COPOCABANA (GB) gn. 1972
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALYDAR (USA) kaszt. 1975
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965 ON-AND-ON (USA) gn. 1956
ALYWAR (USA) kaszt. 1988 PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958
 
 
 
PRINCE ROYAL (GB) gn. 1961 RIBOT (GB) gn. 1952
BLACK EYED LUCY (USA) kaszt. 1969
 
PANGE (GB) kaszt. 1955
 
 
LADY O WAR (USA) kaszt. 1956 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
JUNO (POL) gn. 1994 WAR KILT (USA) kaszt. 1943
 
 
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
ORLOV (USA) gn. 1981
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
SOMETHING SUPER (USA) 1970 PROMISED LAND (USA) s. 1954
JURLA (POL) c. gn. 1988 RED LETTER DAY (USA) gn. 1952
 
 
BEAUVALLON (FRA) gn. 1971 VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959
JUTURNA (POL) c. gn. 1982
 
BELLA CARLOTTA (FRA) c. gn. 1966
 
 
JOWITA (POL) c. gn. 1969 AQUINO (FRA) gn. 1948
JAZWA (POL) c. gn. 1956