Sojuz

Kasztanowaty wałach ur. 1999
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Alywar (USA, 1988)
Matka: Sodoma (POL, 1985) / Euro Star
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: Z. Duplicki
Hodowca: SK Widzów
Wymiary: 162.0-190.0-21.00
Stajnia: Juliopol
Dosage: 8-3-11-3-1 (26)

SOJUZ - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2004 1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
1 3 2 680 zł
2003 3
(37.5%)
2
(25%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
0
(0%)
1 8 23 060 zł
2002 0
(0%)
2
(20%)
3
(30%)
0
(0%)
0
(0%)
5 10 4 480 zł
2001 1
(20%)
2
(40%)
0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
1 5 14 530 zł
suma 5 6 4 3 0 8 26 44 750 zł

SOJUZ - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
21.08.2004 Warszawa 1300 m B dż. T. Dul 56 M. Mełnicki 4 / 4 580 zł
31.07.2004 Warszawa 1400 m LR A dż. V. Popov 60 M. Mełnicki 6 / 9 0 zł
09.05.2004 Warszawa 1400 m III dż. T. Dul 62 M. Mełnicki 1 / 7 2 100 zł
13.09.2003 Stawiguda 1400 m II dż. R. Skrzydło 60 G. W. Wróblewski 2 / 7 1 960 zł
23.08.2003 Warszawa 1300 m B pr. dż. A. Reznikov 56 G. W. Wróblewski 2 / 7 3 600 zł
02.08.2003 Warszawa 1400 m LR A pr. dż. A. Reznikov 60 G. W. Wróblewski 3 / 10 6 200 zł
19.07.2003 Warszawa 1600 m III k. dż. V. Popov 62 G. W. Wróblewski 1 / 6 3 200 zł
29.06.2003 Warszawa 2600 m LR A k. dż. V. Popov 60 G. W. Wróblewski 8 / 11 0 zł
14.06.2003 Warszawa 1800 m I st. u. A. Reznikov 58 G. W. Wróblewski 4 / 6 500 zł
18.05.2003 Warszawa 1400 m II dż. R. Skrzydło 60 G. W. Wróblewski 1 / 6 4 400 zł
26.04.2003 Warszawa 1400 m III dż. R. Skrzydło 60 G. W. Wróblewski 1 / 7 3 200 zł
30.10.2002 Warszawa 1200 m III dż. J. Gęborys 59 A. Rejek 3 / 7 640 zł
16.10.2002 Warszawa 1300 m IV dż. J. Gęborys 62 A. Rejek 2 / 7 960 zł
29.09.2002 Warszawa 1600 m IV dż. J. Gęborys 61 A. Rejek 5 / 9 0 zł
18.09.2002 Warszawa 1400 m IV dż. J. Gęborys 61 A. Rejek 3 / 9 480 zł
21.08.2002 Warszawa 1600 m IV dż. J. Gęborys 61 A. Rejek 5 / 7 0 zł
06.07.2002 Warszawa 1300 m II dż. J. Gęborys 59 A. Rejek 5 / 9 0 zł
22.06.2002 Warszawa 1800 m III dż. J. Gęborys 61 A. Rejek 3 / 5 640 zł
26.05.2002 Warszawa 2000 m I dż. T. Rejek 56 A. Rejek 8 / 8 0 zł
12.05.2002 Warszawa 1800 m II dż. T. Rejek 59 A. Rejek 6 / 7 0 zł
28.04.2002 Warszawa 1400 m II dż. T. Rejek 59 A. Rejek 2 / 7 1 760 zł
24.11.2001 Warszawa 1200 m I dż. J. Gęborys 57 J. Gęborys 2 / 9 2 280 zł
04.11.2001 Warszawa 1400 m B dż. J. Gęborys 57 J. Gęborys 2 / 5 4 800 zł
14.10.2001 Warszawa 1600 m LR A dż. E. Zahariev 57 J. Gęborys 4 / 5 2 450 zł
29.09.2001 Warszawa 1000 m II dż. J. Gęborys 57 J. Gęborys 1 / 7 5 000 zł
08.09.2001 Warszawa 1200 m II dż. J. Gęborys 57 J. Gęborys 6 / 7 0 zł

SOJUZ - RODOWÓD

                  NATIVE DANCER (USA) s. 1950 POLYNESIAN (USA) c. gn. 1942
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
 
GEISHA (USA) s. 1943
 
 
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946 CASE ACE (USA) gn. 1934
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 LADY GLORY (USA) c. gn. 1934
 
 
 
ON-AND-ON (USA) gn. 1956 NASRULLAH (GB) gn. 1940
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
TWO LEA (USA) gn. 1946
 
 
PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958 PONDER (USA) c. gn. 1946
ALYWAR (USA) kaszt. 1988 REAL DELIGHT (USA) c. gn. 1949
 
 
RIBOT (GB) gn. 1952 TENERANI (ITY) gn. 1944
PRINCE ROYAL (GB) gn. 1961
 
ROMANELLA (ITY) kaszt. 1943
 
 
 
PANGE (GB) kaszt. 1955 KINGS BENCH (GB) gn. 1949
BLACK EYED LUCY (USA) kaszt. 1969 YORK GALA (GB) gn. 1939
 
 
PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940 PRINCE ROSE (GB) gn. 1928
LADY O WAR (USA) kaszt. 1956
 
COSQUILLA (GB) gn. 1933
 
 
WAR KILT (USA) kaszt. 1943 MAN O' WAR (USA) kaszt. 1917
FRIARS CARSE (USA) kaszt. 1923
SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959 TURN-TO (USA) gn. 1951
HABITAT (USA) gn. 1966
 
SOMETHINGROYAL (USA) gn. 1952
 
 
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952 OCCUPY (USA) gn. 1941
EURO STAR (IRE) s. 1972 SAVAGE BEAUTY (USA) gn. 1934
 
 
 
BLEEP-BLEEP (GB) gn. 1956 HARD SAUCE (GB) gn. 1948
FLYING BY (GB) s. 1964
 
CURTSEY (USA) kaszt. 1937
 
 
JAPHETTE (FRA) s. 1959 VILMORIN (GB) s. 1943
SODOMA (POL) kaszt. 1985 PORT BEAM (GB) s. 1946
 
 
BALLYMOSS (GB) kaszt. 1954 MOSSBOROUGH (GB) kaszt. 1947
BALUSTRADE (GB) gn. 1961
 
INDIAN CALL (GB) kaszt. 1936
 
 
 
MINSTREL'S GALLERY (GB) gn. 1952 TUDOR MINSTREL (GB) c. gn. 1944
SYMBIOZA () 1967 HORAMA (GB) gn. 1943
 
 
HEXTON (FRA) gn. 1939 BRUMEUX (FRA) gn. 1925
SYCYLIA (POL) kaszt. 1953
 
FLYING DIADEM (FRA) gn. 1923
 
 
SYLISTRIA (GB) 1947 WILLIAM OF VALENCE (FRA) c. gn. 1932
SYLMAR (GB) 1937