Norwegia

Kasztanowata klacz ur. 1999
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Eternity's Breath (USA, 1986)
Matka: Nocka (POL, 1981) / Kayoon
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: Andrzej Łabędzki
Hodowca: H. Kopel
Wymiary: 159.0-179.0-19.00
Stajnia: Lady
Dosage: 6-0-16-0-0 (22)

NORWEGIA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2002 0
(0%)
1
(10%)
0
(0%)
2
(20%)
1
(10%)
6 10 2 215 zł
2001 1
(20%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3
(60%)
1 5 6 070 zł
suma 1 1 0 2 4 7 15 8 285 zł

NORWEGIA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
17.11.2002 Warszawa 1600 m IV dż. S. Wasiutow 59 J. Gęborys 6 / 6 0 zł
26.10.2002 Warszawa 1300 m IV dż. J. Gęborys 59½ J. Gęborys 5 / 8 0 zł
09.10.2002 Warszawa 1300 m IV u. D. Grynko 56 J. Gęborys 5 / 7 0 zł
21.09.2002 Warszawa 1400 m IV dż. J. Gęborys 61 J. Gęborys 5 / 6 0 zł
07.09.2002 Warszawa 1600 m IV dż. J. Gęborys 61 J. Gęborys 4 / 7 240 zł
20.07.2002 Stawiguda 1400 m I u. J. Kołakowski 51½ J. Gęborys 5 / 6 375 zł
30.06.2002 Warszawa 1200 m III dż. J. Gęborys 61 J. Gęborys 4 / 6 320 zł
16.06.2002 Warszawa 1200 m III st. u. M. Maroszek 56½ J. Gęborys 7 / 7 0 zł
02.06.2002 Warszawa 1600 m III st. u. M. Maroszek 58½ J. Gęborys 8 / 8 0 zł
11.05.2002 Warszawa 1400 m III st. u. M. Maroszek 57½ J. Gęborys 2 / 8 1 280 zł
17.11.2001 Warszawa 1400 m I dż. R. G.-Panczew 57 J. Gęborys 6 / 6 0 zł
28.10.2001 Warszawa 1400 m I dż. E. Zahariev 56 J. Gęborys 5 / 6 285 zł
22.09.2001 Warszawa 1000 m II dż. J. Gęborys 56 J. Gęborys 1 / 5 5 000 zł
29.08.2001 Warszawa 1000 m II dż. J. Gęborys 57 J. Gęborys 5 / 6 250 zł
22.07.2001 Warszawa 1000 m dż. E. Zahariev 55 J. Gęborys 5 / 7 535 zł

NORWEGIA - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
NUREYEV (USA) gn. 1977 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
FORLI (ARG) kaszt. 1963 ARISTOPHANES (GB) kaszt. 1948
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
TREVISA (ARG) kaszt. 1951
 
 
THONG (USA) gn. 1964 NANTALLAH (USA) gn. 1953
ETERNITY'S BREATH (USA) c. gn. 1986 ROUGH SHOD (GB) gn. 1944
 
 
PRETENSE (USA) c. gn. 1963 ENDEAVOUR (ARG) c. gn. 1942
SHAM (USA) gn. 1970
 
IMITATION (GB) kaszt. 1951
 
 
 
SEQUOIA (USA) gn. 1955 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
SHAM'S PRINCESS (USA) s. 1979 THE SQUAW (FRA) c. gn. 1939
 
 
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALERT PRINCESS (USA) s. 1966
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
AMIGA (USA) s. 1947 MAHMOUD (FRA) s. 1933
MISS DOGWOOD (USA) gn. 1939
AUREOLE (GB) kaszt. 1950 HYPERION (GB) kaszt. 1930
SAINT CRESPIN (IRE) kaszt. 1956
 
ANGELOLA (GB) gn. 1945
 
 
 
NEOCRACY (GB) c. gn. 1944 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
KAYOON (GB) kaszt. 1968 HARINA (IRE) gn. 1933
 
 
 
NASRULLAH (GB) gn. 1940 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
BAGHICHEH (FRA) kaszt. 1951
 
MUMTAZ BEGUM (FRA) s. 1932
 
 
MEHMANY (GB) gn. 1943 MIEUXCE (FRA) gn. 1933
NOCKA (POL) gn. 1981 DULCE (FRA) kaszt. 1932
 
 
ESCAMILLO (FRA) kaszt. 1939 FIRDAUSSI (GB) kaszt. 1929
FORT DE FRANCE (FRA) gn. 1950
 
ESTORIL (GB) kaszt. 1930
 
 
 
CONSTANTINE (FRA) gn. 1938 XANDOVER (FRA) s. 1927
NERONIA () 1964 RELIZANE (FRA) kaszt. 1926
 
 
TURYSTA (ITY) gn. 1944 BELLINI (ITY) gn. 1937
NUTRIA (POL) c. gn. 1955
 
SCUOLA BOLOGNESE (ITY) gn. 1934
 
 
NUTA (GB) gn. 1947 COLOMBO (GB) gn. 1931
NYMPH SHADOW (GB) gn. 1935