Aleksa

Ciemnogniada klacz ur. 1999
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: In Camera (IRE, 1992)
Matka: Arabella (POL, 1992) / Tytoń
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: M. Mełnicki, S. Łukasik i Z. Margielewski
Hodowca: M. Mełnicki
Wymiary: 162.0-180.0-20.00
Stajnia: Demona
Dosage: 5-3-8-4-0 (20)

ALEKSA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2003 1
(12.5%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
7 8 2 400 zł
2002 1
(10%)
2
(20%)
0
(0%)
3
(30%)
0
(0%)
4 10 5 920 zł
2001 0
(0%)
1
(16.67%)
4
(66.67%)
1
(16.67%)
0
(0%)
0 6 6 500 zł
suma 2 3 4 4 0 11 24 14 820 zł

ALEKSA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
22.10.2003 Warszawa 1400 m III dż. S. Wasiutow 59 M. Mełnicki 5 / 6 0 zł
12.10.2003 Warszawa 1300 m III dż. M. Pilich 59 M. Mełnicki 6 / 6 0 zł
16.08.2003 Sopot 1200 m IV dż. T. Dul 59 M. Mełnicki 1 / 6 2 400 zł
02.08.2003 Warszawa 1600 m III am. pr. dż. D. Turkowska 57 M. Mełnicki 7 / 8 0 zł
19.07.2003 Warszawa 1400 m IV pr. dż. A. Reznikov 57 M. Mełnicki 7 / 9 0 zł
14.06.2003 Warszawa 1600 m III dż. T. Dul 56 M. Mełnicki 7 / 8 0 zł
25.05.2003 Warszawa 1600 m III u. A. Reznikov 51 M. Mełnicki 5 / 7 0 zł
26.04.2003 Warszawa 1400 m III st. u. D. Plona 56 M. Mełnicki 7 / 7 0 zł
16.11.2002 Warszawa 1300 m III k. dż. V. Popov 53½ M. Mełnicki 4 / 7 320 zł
23.10.2002 Warszawa 1300 m III pr. dż. M. Maroszek 56 M. Mełnicki 4 / 7 320 zł
25.09.2002 Warszawa 1600 m III am. st. u. M. Pikuła 53 M. Mełnicki 4 / 7 320 zł
31.08.2002 Warszawa 1300 m III am. st. u. M. Pikuła 49½ M. Mełnicki 7 / 7 0 zł
18.08.2002 Sopot 1200 m III am. st. u. M. Pikuła 55 M. Mełnicki 5 / 7 0 zł
03.08.2002 Warszawa 1300 m III am. st. u. M. Pikuła 54 M. Mełnicki 2 / 8 1 280 zł
14.07.2002 Sopot 1400 m IV am. st. u. M. Pikuła 53 M. Mełnicki 1 / 6 2 400 zł
16.06.2002 Warszawa 1200 m III am. u. Aleksandra Gajos 55 M. Mełnicki 6 / 7 0 zł
11.05.2002 Warszawa 1400 m III am. u. Aleksandra Gajos 56 M. Mełnicki 5 / 8 0 zł
28.04.2002 Warszawa 1200 m III st. u. M. Maroszek 56½ M. Mełnicki 2 / 6 1 280 zł
03.11.2001 Warszawa 1000 m II pr. dż. Michał Romanowski 57 I. Wróblewska 3 / 5 1 000 zł
13.10.2001 Warszawa 1200 m II dż. R. G.-Panczew 57 I. Wróblewska 2 / 7 2 000 zł
16.09.2001 Warszawa 1000 m II dż. R. G.-Panczew 57 I. Wróblewska 3 / 10 1 000 zł
26.08.2001 Sopot 1200 m II st. u. Michał Romanowski 57 I. Wróblewska 3 / 6 1 000 zł
05.08.2001 Warszawa 1200 m II k. dż. S. Wasiutow 56 I. Wróblewska 4 / 6 500 zł
08.07.2001 Sopot 1200 m II dż. M. Pilich 55 I. Wróblewska 3 / 6 1 000 zł

ALEKSA - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
BOLD REASON (USA) gn. 1968 HAIL TO REASON (USA) c. gn. 1958
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975
 
LALUN (USA) gn. 1952
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
IN CAMERA (IRE) gn. 1992 THONG (USA) gn. 1964
 
 
BOLD RULER (USA) c. gn. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
 
MISS DISCO (USA) gn. 1944
 
 
 
SOMETHINGROYAL (USA) gn. 1952 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
CLANDESTINA (USA) gn. 1978 IMPERATRICE (USA) gn. 1938
 
 
POKER (USA) gn. 1963 ROUND TABLE (USA) gn. 1954
MY CHARMER (USA) gn. 1969
 
GLAMOUR (USA) gn. 1953
 
 
FAIR CHARMER (USA) kaszt. 1959 JET ACTION (USA) kaszt. 1951
MYRTLE CHARM (USA) gn. 1946
HABITAT (USA) gn. 1966 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
EURO STAR (IRE) s. 1972
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
 
FLYING BY (GB) s. 1964 BLEEP-BLEEP (GB) gn. 1956
TYTON (POL) c. gn. 1985 JAPHETTE (FRA) s. 1959
 
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
TABAKIERA (POL) c. gn. 1980
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
TELIMENA (POL) gn. 1975 KADYKS (POL) gn. 1966
ARABELLA (POL) c. gn. 1992 TATARKA (POL) gn. 1966
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
ARTEMIZA (POL) c. gn. 1981 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
ARTEMIDA (POL) c. gn. 1971
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
ALWA (POL) gn. 1956 SKARB (POL) kaszt. 1936
AWARIA (POL) 1947