My Country Club

Gniady ogier ur. 1997
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Wielka Brytania
Ojciec: Alzao (USA, 1980)
Matka: Merry Rous (GB, 1988) / Rousillon
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: Polska Korporacja Inwestycyjna SA
Hodowca: J. Green i Sons
Wymiary: 156.0-184.0-19.50
Stajnia: Strzegom
Dosage: 8-7-15-0-0 (30)

MY COUNTRY CLUB - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2003 2
(20%)
3
(30%)
1
(10%)
3
(30%)
0
(0%)
1 10 11 660 zł
2002 1
(10%)
2
(20%)
1
(10%)
1
(10%)
0
(0%)
5 10 11 940 zł
2001 2
(22.22%)
1
(11.11%)
4
(44.44%)
0
(0%)
1
(11.11%)
1 9 17 295 zł
2000 3
(37.5%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(25%)
3 8 14 220 zł
1999 1
(33.33%)
1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0 3 5 610 zł
suma 9 7 6 5 3 10 40 60 725 zł

MY COUNTRY CLUB - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
15.10.2003 Warszawa 1200 m II dż. W. Ryniak 56 A. Walicki 2 / 5 1 760 zł
12.10.2003 Warszawa 1300 m III dż. W. Ryniak 60 A. Walicki 4 / 6 320 zł
05.10.2003 Warszawa 1300 m I dż. M. Pilich 56 A. Walicki 4 / 7 500 zł
07.09.2003 Warszawa 1400 m III dż. W. Ryniak 60 A. Walicki 2 / 8 1 280 zł
06.08.2003 Warszawa 1200 m III dż. W. Ryniak 60 A. Walicki 2 / 5 1 280 zł
02.08.2003 Warszawa 1600 m III dż. W. Ryniak 63 A. Walicki 1 / 8 2 400 zł
27.07.2003 Warszawa 1200 m IV dż. W. Ryniak 63 A. Walicki 3 / 7 480 zł
29.06.2003 Warszawa 1300 m II dż. W. Ryniak 60 A. Walicki 4 / 5 440 zł
15.06.2003 Warszawa 1200 m III dż. W. Ryniak 60 A. Walicki 1 / 6 3 200 zł
26.04.2003 Warszawa 1400 m III dż. W. Ryniak 60 A. Walicki 5 / 7 0 zł
23.10.2002 Warszawa 1300 m III dż. W. Ryniak 63 A. Walicki 7 / 7 0 zł
13.10.2002 Warszawa 1300 m III k. dż. Michał Romanowski 63 A. Walicki 5 / 5 0 zł
08.09.2002 Warszawa 1400 m III pr. dż. Michał Romanowski 63 A. Walicki 4 / 7 320 zł
18.08.2002 Sopot 1600 m III dż. W. Ryniak 62 A. Walicki 2 / 7 1 360 zł
03.08.2002 Warszawa 1400 m LR A pr. dż. Michał Romanowski 60 A. Walicki 9 / 9 0 zł
20.07.2002 Stawiguda 1400 m I pr. dż. Michał Romanowski 57 A. Walicki 1 / 7 7 500 zł
19.06.2002 Warszawa 1400 m II dż. Janusz Kozłowski 60 A. Walicki D / 6 0 zł
01.06.2002 Warszawa 1600 m II dż. Janusz Kozłowski 60 A. Walicki 2 / 7 1 760 zł
04.05.2002 Warszawa 1400 m I pr. dż. Michał Romanowski 55 A. Walicki 3 / 7 1 000 zł
20.04.2002 Warszawa 1600 m I pr. dż. Michał Romanowski 58 S. Walotek 5 / 7 0 zł
18.11.2001 Warszawa 1200 m I pr. dż. Michał Romanowski 58 S. Walotek 8 / 8 0 zł
28.10.2001 Warszawa 1400 m I pr. dż. Michał Romanowski 58 S. Walotek 3 / 5 1 060 zł
26.09.2001 Warszawa 1400 m I st. u. Michał Romanowski 55 S. Walotek 1 / 6 5 300 zł
22.08.2001 Warszawa 1300 m B st. u. Michał Romanowski 56 S. Walotek 3 / 5 1 900 zł
01.08.2001 Warszawa 1200 m III st. u. Michał Romanowski 63 S. Walotek 1 / 5 3 400 zł
07.07.2001 Stawiguda 1600 m I dż. R. G.-Panczew 60 S. Walotek 3 / 6 1 700 zł
17.06.2001 Warszawa 1400 m I dż. R. G.-Panczew 60 S. Walotek 3 / 7 1 060 zł
12.05.2001 Warszawa 1400 m II u. Michał Romanowski 60½ S. Walotek 5 / 7 235 zł
21.04.2001 Warszawa 1600 m I u. Michał Romanowski 56½ S. Walotek 2 / 6 2 640 zł
29.10.2000 Warszawa 1400 m I dż. R. G.-Panczew 59 S. Walotek 1 / 6 4 800 zł
08.10.2000 Warszawa 1400 m II am. u. E. Margańska 56½ S. Walotek 5 / 7 210 zł
02.09.2000 Warszawa 1300 m II am. u. E. Margańska 60 S. Walotek 7 / 7 0 zł
05.08.2000 Warszawa 1400 m II am. u. E. Margańska 61½ S. Walotek 6 / 8 0 zł
26.07.2000 Warszawa 1600 m II k. dż. M. Kryszyłowicz 58 S. Walotek 5 / 8 210 zł
18.06.2000 Warszawa 1400 m I am. k. dż. G. Bartol 54 S. Walotek 1 / 8 4 800 zł
03.06.2000 Warszawa 1400 m LR B am. k. dż. G. Bartol 51 S. Walotek 8 / 8 0 zł
06.05.2000 Warszawa 1200 m II am. k. dż. G. Bartol 58 S. Walotek 1 / 7 4 200 zł
11.11.1999 Warszawa 1000 m I dż. R. G.-Panczew 57 S. Walotek 4 / 7 430 zł
23.10.1999 Warszawa 1000 m II am. k. dż. G. Bartol 57 S. Walotek 1 / 7 3 700 zł
30.09.1999 Warszawa 1000 m II dż. R. G.-Panczew 57 S. Walotek 2 / 5 1 480 zł

MY COUNTRY CLUB - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
LYPHARD (USA) gn. 1969 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942 FAIR TRIAL (GB) kaszt. 1932
GOOFED (USA) kaszt. 1960
 
INSTANTANEOUS (GB) gn. 1931
 
 
BARRA (FRA) kaszt. 1950 FORMOR (FRA) kaszt. 1934
ALZAO (USA) gn. 1980 LA FAVORITE (FRA) gn. 1934
 
 
SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959 TURN-TO (USA) gn. 1951
SIR IVOR (USA) gn. 1965
 
SOMETHINGROYAL (USA) gn. 1952
 
 
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953 MR. TROUBLE (USA) kaszt. 1947
LADY REBECCA (GB) gn. 1971 ATHENIA (USA) c. gn. 1943
 
 
ROMAN (USA) gn. 1937 SIR GALLAHAD (FRA) gn. 1920
POCAHONTAS (USA) c. gn. 1955
 
BUCKUP (GB) gn. 1928
 
 
HOW (USA) c. gn. 1948 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
THE SQUAW (FRA) c. gn. 1939
NEVER BEND (USA) gn. 1960 NASRULLAH (GB) gn. 1940
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969
 
LALUN (USA) gn. 1952
 
 
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
ROUSILLON (USA) c. gn. 1981 NILE LILY (USA) c. gn. 1954
 
 
 
MARSHUA'S DANCER (USA) gn. 1968 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
BELLE DORINE (USA) c. gn. 1977
 
MARSHUA (USA) gn. 1962
 
 
PALSY WALSY (USA) kaszt. 1960 SEA O ERIN (USA) gn. 1951
MERRY ROUS (GB) gn. 1988 ALLIE'S PAL (USA) c. gn. 1945
 
 
TUDOR MINSTREL (GB) c. gn. 1944 OWEN TUDOR (GB) c. gn. 1938
WILL SOMERS (GB) c. gn. 1955
 
SANSONNET (GB) gn. 1933
 
 
 
QUEEN'S JEST (GB) gn. 1946 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
MERRY WEATHER (GB) c. gn. 1971 MIRTH (GB) gn. 1931
 
 
HOOK MONEY (USA) kaszt. 1951 BERNBOROUGH (AUS) gn. 1939
COPPER SKY (GB) gn. 1964
 
BESIEGED (USA) c. gn. 1940
 
 
ETERNAL GODDESS (GB) gn. 1957 THE PHOENIX (GB) gn. 1940
RAILING (GB) gn. 1952