Lutece

Gniada klacz ur. 1997
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Francja
Ojciec: Subotica (FRA, 1988)
Matka: Topady (FRA, 1989) / Kenmare
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Klucz Ziemski RWV i K. Cichocki
Hodowca: J. Dolbeau
Wymiary: 158.0-178.0-18.50
Stajnia: Sarmata
Dosage: 0-0-4-4-2 (10)

LUTECE - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2001 1
(10%)
2
(20%)
3
(30%)
1
(10%)
2
(20%)
1 10 7 085 zł
2000 2
(20%)
2
(20%)
2
(20%)
2
(20%)
0
(0%)
2 10 11 320 zł
1999 1
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 1 3 700 zł
suma 4 4 5 3 2 3 21 22 105 zł

LUTECE - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
31.10.2001 Warszawa 1600 m IV dż. W. Szymczuk 60 K. Ziemiański 3 / 9 500 zł
13.10.2001 Warszawa 1400 m III pr. dż. Michał Romanowski 55 K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
29.09.2001 Warszawa 1300 m IV st. u. Michał Romanowski 60½ K. Ziemiański 4 / 8 250 zł
14.09.2001 Warszawa 1200 m IV st. u. Michał Romanowski 56 K. Ziemiański 1 / 7 2 500 zł
29.08.2001 Warszawa 1800 m IV st. u. Michał Romanowski 55 K. Ziemiański 2 / 6 1 000 zł
18.08.2001 Warszawa 1800 m IV st. u. Michał Romanowski 55 K. Ziemiański 3 / 6 500 zł
01.08.2001 Warszawa 1200 m III dż. W. Szymczuk 55 K. Ziemiański 3 / 5 680 zł
21.07.2001 Warszawa 1400 m IV dż. W. Szymczuk 59 K. Ziemiański 5 / 6 125 zł
24.06.2001 Warszawa 1300 m III dż. W. Szymczuk 59 K. Ziemiański 2 / 7 1 360 zł
27.05.2001 Warszawa 1600 m III u. J. Kołakowski 54 K. Ziemiański 5 / 7 170 zł
26.11.2000 Warszawa 2000 m I dż. P. Słobodzian 53 G. W. Wróblewski 7 / 7 0 zł
15.11.2000 Warszawa 1600 m III pr. dż. A. Chrzanowska 58 G. W. Wróblewski 1 / 7 3 000 zł
28.10.2000 Warszawa 2000 m LR B pr. dż. A. Chrzanowska 54 G. W. Wróblewski 3 / 8 1 800 zł
23.09.2000 Warszawa 1800 m III pr. dż. A. Chrzanowska 57 G. W. Wróblewski 4 / 7 300 zł
27.08.2000 Sopot 1600 m III k. dż. W. Panow 55 G. W. Wróblewski D / 7 0 zł
12.08.2000 Warszawa 1600 m IV pr. dż. W. Panow 61 G. W. Wróblewski 1 / 8 2 200 zł
08.07.2000 Sopot 1300 m III pr. dż. M. Kryszyłowicz 54 G. W. Wróblewski 4 / 9 300 zł
20.05.2000 Warszawa 1800 m II k. dż. S. Wasiutow 58 G. W. Wróblewski 3 / 8 840 zł
30.04.2000 Warszawa 1600 m II pr. dż. T. Pengkerego 57 G. W. Wróblewski 2 / 8 1 680 zł
16.04.2000 Warszawa 1300 m III dż. O. Nowak 62 G. W. Wróblewski 2 / 8 1 200 zł
12.12.1999 Warszawa 1000 m II dż. O. Nowak 57 I. Wróblewska 1 / 6 3 700 zł

LUTECE - RODOWÓD

                  YELLOW GOD (GB) kaszt. 1967 RED GOD (USA) kaszt. 1954
PAMPAPAUL (IRE) gn. 1974
 
SALLY DEANS (GB) kaszt. 1947
 
 
 
PAMPALINA (GB) c. gn. 1964 BAIRAM (FRA) kaszt. 1955
PAMPABIRD (IRE) gn. 1979 PADUS (GB) c. gn. 1955
 
 
 
CELTIC ASH (GB) kaszt. 1957 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
WOOD GROUSE (GB) kaszt. 1967
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
FRENCH BIRD (GB) gn. 1959 GUERSANT (FRA) gn. 1949
SUBOTICA (FRA) gn. 1988 GOLDEN PHEASANT (GB) c. gn. 1940
 
 
CREPELLO (GB) kaszt. 1954 DONATELLO (FRA) kaszt. 1934
BUSTED (GB) gn. 1963
 
CREPUSCULE (GB) kaszt. 1948
 
 
 
SANS LE SOU (GB) gn. 1957 VIMY (FRA) gn. 1952
TERRE DE FEU (FRA) gn. 1983 MARTIAL LOAN (GB) s. 1950
 
 
LUTHIER (FRA) c. gn. 1965 KLAIRON (FRA) gn. 1952
LUDIVINE (FRA) c. gn. 1973
 
FLUTE ENCHANTEE (FRA) gn. 1950
 
 
TITA (USA) gn. 1964 TIM TAM (USA) gn. 1955
ALWAYS SUNNY (USA) gn. 1954
ZEDDAAN (GB) s. 1965 GREY SOVEREIGN (GB) s. 1948
KALAMOUN (GB) s. 1970
 
VARETA (FRA) s. 1953
 
 
 
KHAIRUNISSA (GB) s. 1960 PRINCE BIO (FRA) gn. 1941
KENMARE (FRA) s. 1975 PALARIVA (GB) s. 1953
 
 
 
MILESIAN (GB) gn. 1953 MY BABU (FRA) gn. 1945
BELLE OF IRELAND (GB) kaszt. 1964
 
OATFLAKE (IRE) gn. 1942
 
 
BELLE OF THE BALL (GB) c. gn. 1958 NEARULA (GB) gn. 1950
TOPADY (FRA) 1989 GEIFANG BELLE (GB) gn. 1949
 
 
HIGH TOP (IRE) gn. 1969 DERRING-DO (GB) gn. 1961
TOP VILLE (IRE) gn. 1976
 
CAMENAE (GB) gn. 1961
 
 
 
SEGA VILLE (FRA) kaszt. 1968 CHARLOTTESVILLE (GB) gn. 1957
TOP AND LADY (FRA) gn. 1983 LA SEGA (FRA) gn. 1959
 
 
TANERKO (FRA) gn. 1953 TANTIEME (FRA) gn. 1947
LADY AND CO (FRA) gn. 1973
 
LA DIVINE (FRA) c. gn. 1943
 
 
NOBLE LADY (FRA) kaszt. 1960 NORSEMAN (FRA) gn. 1940
GREAT SUCCESS (FRA) gn. 1954