Atlant

Gniady ogier ur. 2011 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Stany Zjednoczone
Ojciec: Artie Schiller (USA, 2001)
Matka: Tippity Witch (USA, 1997) / Affirmed
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Millennium Stud Sp. z o.o.
Hodowca: Millenium Stud
Wymiary: 158.0-182.0-20.50
Stajnia: Millennium Stud
Handikap: 78.0 (12.10.2015)  wykres
Dosage: 8-5-11-2-0 (26)

ATLANT - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2015 0
(0%)
1
(50%)
1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 12 600 zł
2014 0
(0%)
1
(14.29%)
3
(42.86%)
2
(28.57%)
1
(14.29%)
0 7 28 875 zł
2013 2
(50%)
2
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 4 91 800 zł
suma 2 4 4 2 1 0 13 133 275 zł

ATLANT - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
06.06.2015 Warszawa 1400 m dż. A. Fresu 56 A. Walicki 2 / 8 8 400 zł
16.05.2015 Warszawa 1300 m B dż. A. Turgaev 56 A. Walicki 3 / 6 4 200 zł
19.10.2014 Wrocław 1600 m B dż. A. Fresu 58 A. Walicki 3 / 7 4 000 zł
12.10.2014 Warszawa 2000 m B dż. A. Turgaev 57 A. Walicki 4 / 7 2 050 zł
14.09.2014 Warszawa 2200 m B dż. A. Turgaev 56 A. Walicki 2 / 5 8 200 zł
23.08.2014 Warszawa 1800 m B dż. M. Srnec 56 A. Walicki 5 / 7 1 025 zł
02.08.2014 Warszawa 2000 m I dż. A. Turgaev 56 A. Walicki 3 / 6 2 200 zł
29.06.2014 Ebreichsdorf 2200 m dż. A. Turgayev 58 A. Walicki 5 / 9 12 463 zł*
07.06.2014 Warszawa 2200 m L A dż. P. Piątkowski 59 A. Walicki 4 / 9 3 800 zł
18.05.2014 Warszawa 1600 m A dż. A. Turgaev 59 A. Walicki 3 / 5 7 600 zł
27.10.2013 Warszawa 1600 m LR A dż. A. Turgaev 57 A. Walicki 2 / 7 16 000 zł
28.09.2013 Warszawa 1400 m LR A dż. F. Lefebvre 57 A. Walicki 1 / 7 37 000 zł
01.09.2013 Warszawa 1300 m LR A dż. P. Piątkowski 58 A. Walicki 1 / 6 35 000 zł
28.07.2013 Warszawa 1200 m II dż. A. Reznikov 56 A. Walicki 2 / 7 3 800 zł

ATLANT - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
EL PRADO (IRE) s. 1989 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY CAPULET (USA) s. 1974
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
CAP AND BELLS (USA) s. 1958 TOM FOOL (USA) gn. 1949
ARTIE SCHILLER (USA) gn. 2001 GHAZNI (USA) s. 1942
 
 
MAJESTIC PRINCE (USA) kaszt. 1966 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MAJESTIC LIGHT (USA) gn. 1973
 
GAY HOSTESS (USA) kaszt. 1957
 
 
 
IRRADIATE (USA) s. 1966 RIBOT (GB) gn. 1952
HIDDEN LIGHT (USA) gn. 1983 HIGH VOLTAGE (USA) s. 1952
 
 
NANTALLAH (USA) gn. 1953 NASRULLAH (GB) gn. 1940
TALLAHTO (USA) gn. 1970
 
SHIMMER (USA) gn. 1945
 
 
LEGATO (USA) c. gn. 1956 DARK STAR (USA) c. gn. 1950
VULCANIA (USA) kaszt. 1948
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
EXCLUSIVE NATIVE (USA) kaszt. 1965
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
EXCLUSIVE (USA) kaszt. 1953 SHUT OUT (USA) kaszt. 1939
AFFIRMED (USA) kaszt. 1975 GOOD EXAMPLE (USA) c. gn. 1944
 
 
 
CRAFTY ADMIRAL (USA) gn. 1948 FIGHTING FOX (USA) gn. 1935
WONT TELL YOU (USA) gn. 1962
 
ADMIRAL'S LADY (USA) c. gn. 1942
 
 
SCARLET RIBBON (USA) gn. 1957 VOLCANIC (USA) gn. 1945
TIPPITY WITCH (USA) kaszt. 1997 NATIVE VALOR (USA) c. gn. 1948
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
EL GRAN SENOR (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SEX APPEAL (USA) kaszt. 1970 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
SENORA TIPPY (USA) kaszt. 1986 BEST IN SHOW (USA) kaszt. 1965
 
 
PRETENSE (USA) c. gn. 1963 ENDEAVOUR (ARG) c. gn. 1942
ACTIVE VOICE (USA) gn. 1977
 
IMITATION (GB) kaszt. 1951
 
 
MELLOW MARSH (USA) kaszt. 1963 SEANEEN (GB) kaszt. 1954
EXCLUSIVE (USA) kaszt. 1953