Ascot

Kasztanowaty ogier ur. 1997
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Chef Supreme (USA, 1989)
Matka: Addis Abbeba (POL, 1981) / Dakota
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: T. Chmurzyński i K. Walendzik
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 161.0-183.0-20.00
Stajnia: Junga
Dosage: 2-8-6-6-0 (22)

ASCOT - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2000 1
(12.5%)
3
(37.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
2 8 7 130 zł
1999 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
3 4 370 zł
suma 1 3 0 2 1 5 12 7 500 zł

ASCOT - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
04.11.2000 Warszawa 1800 m IV pr. dż. A. Chrzanowska 62½ G. W. Wróblewski 4 / 13 220 zł
10.09.2000 Warszawa 2400 m płoty am. pr. dż. P. Peprna 65 G. W. Wróblewski 7 / 10 0 zł
26.08.2000 Sopot 2400 m płoty am. pr. dż. P. Peprna 64 G. W. Wróblewski 2 / 7 1 680 zł
02.08.2000 Warszawa 1800 m IV pr. dż. W. Panow 56½ G. W. Wróblewski 1 / 9 2 200 zł
08.07.2000 Sopot 2400 m płoty pr. dż. P. Peprna 64 G. W. Wróblewski 2 / 6 1 680 zł
10.06.2000 Warszawa 2400 m płoty k. dż. Z. Lica 63 G. W. Wróblewski 7 / 11 0 zł
13.05.2000 Warszawa 1800 m III k. dż. S. Wasiutow 58 G. W. Wróblewski 5 / 9 150 zł
30.04.2000 Warszawa 1800 m III pr. dż. W. Panow 52½ G. W. Wróblewski 2 / 9 1 200 zł
17.10.1999 Warszawa 1200 m II dż. M. Pilich 57 I. Wróblewska 8 / 9 0 zł
19.09.1999 Warszawa 1200 m II dż. E. Zahariev 57 I. Wróblewska 7 / 7 0 zł
21.08.1999 Sopot 1200 m II dż. M. Pietriakow 57 I. Wróblewska 7 / 11 0 zł
10.07.1999 Sopot 1200 m II dż. T. Dul 56 I. Wróblewska 4 / 6 370 zł

ASCOT - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
DANZIG (USA) c. gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968 ADMIRALS VOYAGE (USA) c. gn. 1959
Chief's Crown (USA) gn. 1982 PETITIONER (GB) gn. 1952
 
 
 
SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976
 
SOMETHINGROYAL (USA) gn. 1952
 
 
CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971 SWOONS SON (USA) gn. 1953
CHEF SUPREME (USA) kaszt. 1989 MISS CARMIE (USA) gn. 1966
 
 
BUCKPASSER (USA) gn. 1963 TOM FOOL (USA) gn. 1949
L'ENJOLEUR (CAN) gn. 1972
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
 
FANFRELUCHE (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
PAR EXCELLANCE (CAN) gn. 1977 CIBOULETTE (CAN) c. gn. 1961
 
 
FLEET PATH (USA) kaszt. 1952 COUNT FLEET (USA) gn. 1940
CAM SHAFT (CAN) kaszt. 1962
 
DENSE PATH (USA) kaszt. 1939
 
 
CAMBALEE (GB) kaszt. 1950 CAMBYSES (GB) kaszt. 1943
BALLYMAGINATHY (GB) c. gn. 1945
BOLD RULER (USA) c. gn. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
 
MISS DISCO (USA) gn. 1944
 
 
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953 AMBIORIX (FRA) gn. 1946
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 DYNAMO (USA) s. 1945
 
 
 
RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958 OWEN TUDOR (GB) c. gn. 1938
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
BASTIA (FRA) gn. 1951
 
 
ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956 ALYCIDON (GB) kaszt. 1945
ADDIS ABBEBA (POL) kaszt. 1981 DARING MISS (GB) kaszt. 1939
 
 
GRANDE (GER) gn. 1948 TICINO (GER) gn. 1939
Ziegeunersohn () kaszt. 1965
 
GROSSULARIA (GER) gn. 1933
 
 
 
ZIGEUNERKIND () kaszt. 1954 BIRKHAHN (GER) gn. 1945
ABISYNIA () 1975 ZIGEUNERIN (GER) kaszt. 1941
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
AFRYKA (POL) gn. 1970
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
ALWA (POL) gn. 1956 SKARB (POL) kaszt. 1936
AWARIA (POL) 1947