Arletta

Gniada klacz ur. 1996
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Aprizzo (IRE, 1990)
Matka: Ardena (POL, 1990) / Who Knows
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Polska Korporacja Inwestycyjna SA i PeKaO Leasing sp. z o.o.
Hodowca: M. Pokrywka
Wymiary: 168.0-182.0-19.50
Stajnia: Polonia
Dosage: 2-2-4-2-0 (10)

ARLETTA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
1999 0
(0%)
0
(0%)
3
(37.5%)
1
(12.5%)
0
(0%)
4 8 1 492 zł
1998 1
(25%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
1
(25%)
1 4 4 125 zł
suma 1 0 4 1 1 5 12 5 617 zł

ARLETTA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
20.10.1999 Warszawa 1200 m IV pr. dż. W. Panow 55½ S. Walotek 3 / 8 368 zł
29.09.1999 Warszawa 1400 m IV dż. R. G.-Panczew 55 S. Walotek 8 / 8 0 zł
07.09.1999 Warszawa 1400 m III pr. dż. W. Panow 51½ S. Walotek 3 / 6 504 zł
25.08.1999 Warszawa 1400 m IV dż. R. G.-Panczew 62 S. Walotek 3 / 6 368 zł
31.07.1999 Warszawa 1800 m IV am. k. dż. G. Bartol 57 S. Walotek 8 / 10 0 zł
03.07.1999 Warszawa 1600 m III am. k. dż. G. Bartol 60 S. Walotek 7 / 12 0 zł
23.05.1999 Warszawa 1400 m III dż. R. G.-Panczew 61 S. Walotek 4 / 6 252 zł
18.04.1999 Warszawa 1400 m III dż. R. G.-Panczew 61 S. Walotek 6 / 12 0 zł
08.11.1998 Warszawa 1200 m I dż. R. G.-Panczew 56 S. Walotek 7 / 9 0 zł
11.10.1998 Warszawa 1200 m I am. k. dż. G. Bartol 56 S. Walotek 3 / 5 740 zł
06.09.1998 Warszawa 1200 m I dż. R. G.-Panczew 56 S. Walotek 5 / 7 185 zł
18.07.1998 Warszawa 1000 m II dż. R. G.-Panczew 56 S. Walotek 1 / 6 3 200 zł

ARLETTA - RODOWÓD

                  NEVER BEND (USA) gn. 1960 NASRULLAH (GB) gn. 1940
MILL REEF (USA) gn. 1968
 
LALUN (USA) gn. 1952
 
 
 
MILAN MILL (USA) gn. 1962 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
ENTITLED (IRE) kaszt. 1984 VIRGINIA WATER (USA) s. 1953
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY CAPULET (USA) s. 1974
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
CAP AND BELLS (USA) s. 1958 TOM FOOL (USA) gn. 1949
APRIZZO (IRE) gn. 1990 GHAZNI (USA) s. 1942
 
 
IMPERIAL (HUN) kaszt. 1960 IMI (HUN) gn. 1953
PRINCE IPPI (GER) gn. 1969
 
HURRY (ITY) gn. 1952
 
 
 
PRINZESS ADDI (GER) k. 1955 AGAMEMNON (GER) gn. 1941
APPIANA (GB) gn. 1980 PINDARELLA (FRA) s. 1938
 
 
WALDCANTER (GER) kaszt. 1956 CARAN D'ACHE (ITY) kaszt. 1949
ANTWERPEN (GER) kaszt. 1972
 
WAPPENAU (GER) gn. 1947
 
 
ADELSWEIHE (GER) kaszt. 1954 WAHNFRIED (GER) gn. 1933
ADDIS ABEBA (GER) gn. 1949
IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) c. gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
ARDENA (POL) gn. 1990 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
CANISBAY (GB) kaszt. 1961 DOUTELLE (GB) kaszt. 1954
ORANGE BAY (GB) gn. 1972
 
STROMA (GB) kaszt. 1955
 
 
 
ORANGE TRIUMPH (GB) gn. 1965 MOLVEDO (FRA) gn. 1958
ANDRIA (POL) gn. 1985 ORANGE (ITY) gn. 1954
 
 
TORPID (GB) gn. 1965 MATCH (FRA) c. gn. 1958
ANDORA (POL) c. gn. 1976
 
CUTTER (GB) gn. 1955
 
 
AKRA (POL) gn. 1965 SOLALI (POL) kaszt. 1958
ANCONA (POL) gn. 1957