Larumu

Ciemnogniady ogier ur. 1995
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Niemcy
Ojciec: El Salto (GER, 1983)
Matka: La Luna (GER, 1985) /
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: J. R Zienkiewicz i O. Kriechbaum
Hodowca: SK Lindenhof
Wymiary: 158.0-178.0-20.00
Stajnia: Czerkies
Dosage: 0-2-4-1-1 (8)

LARUMU - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
1998 0
(0%)
0
(0%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
4 7 560 zł
1997 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(66.67%)
1 3 300 zł
suma 0 0 1 1 3 5 10 860 zł

LARUMU - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
28.10.1998 Warszawa 1400 m IV pr. dż. S. Wasiutow 57 M. Janikowski 5 / 7 80 zł
10.10.1998 Warszawa 1400 m IV dż. J. Ochocki 59 M. Janikowski 7 / 8 0 zł
13.09.1998 Warszawa 1400 m IV dż. J. Ochocki 59 M. Janikowski 7 / 8 0 zł
23.08.1998 Warszawa 1600 m IV dż. J. Ochocki 59 M. Janikowski 4 / 7 160 zł
26.07.1998 Warszawa 1400 m IV dż. J. Ochocki 59 M. Janikowski 3 / 5 320 zł
05.07.1998 Warszawa 1600 m III pr. dż. S. Wasiutow 57 M. Janikowski 6 / 7 0 zł
07.06.1998 Warszawa 1400 m III pr. dż. S. Wasiutow 57 M. Janikowski 8 / 8 0 zł
23.11.1997 Warszawa 1000 m II dż. R. G.-Panczew 58 M. Mełnicki 5 / 6 150 zł
29.10.1997 Warszawa 1000 m II pr. dż. S. Wasiutow 57 M. Mełnicki 8 / 9 0 zł
12.10.1997 Warszawa 1000 m II dż. H. Hryniewiecka 57 M. Mełnicki 5 / 7 150 zł

LARUMU - RODOWÓD

                  BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945 ALCHIMIST (GER) k. 1930
LITERAT (GER) c. gn. 1965
 
BRAMOUSE (FRA) gn. 1936
 
 
 
LIS (GER) gn. 1960 MASETTO (GER) gn. 1952
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LIEBESLIED (GER) c. gn. 1953
 
 
 
RELIANCE (FRA) c. gn. 1962 TANTIEME (FRA) c. gn. 1947
SURAMA (GER) k. 1970
 
RELANCE (FRA) kaszt. 1952
 
 
SUNCOURT (GB) c. gn. 1952 HYPERION (GB) kaszt. 1930
EL SALTO (GER) k. 1983 INQUISITION (GB) c. gn. 1936
 
 
HENRY THE SEVENTH (GB) kaszt. 1958 KING OF THE TUDORS (GB) kaszt. 1950
LUCIANO (GB) c. gn. 1964
 
VESTAL GIRL (GB) kaszt. 1948
 
 
 
LIGHT ARCTIC (GB) gn. 1954 ARCTIC PRINCE (GB) c. gn. 1948
ESCADA (GER) c. gn. 1975 INCANDESCENT (GB) gn. 1942
 
 
ORSINI (GER) c. gn. 1954 TICINO (GER) c. gn. 1939
ELEKTRA (GER) c. gn. 1962
 
ORANIEN (GER) gn. 1949
 
 
EGINA (IRE) kaszt. 1956 ALYCIDON (GB) kaszt. 1945
ROUGH JUSTICE (GB) gn. 1944
FORTINO (FRA) s. 1959 GREY SOVEREIGN (GB) s. 1948
CARO (IRE) s. 1967
 
RANAVALO (FRA) gn. 1954
 
 
 
CHAMBORD (GB) kaszt. 1955 CHAMOSSAIRE (GB) kaszt. 1942
NEBOS (GER) c. gn. 1976 LIFE HILL (GB) gn. 1940
 
 
 
BOTTICELLI (ITY) gn. 1951 BLUE PETER (GB) kaszt. 1936
NOSTRANA (GER) c. gn. 1960
 
BUONAMICA (ITY) gn. 1943
 
 
NAXOS (GER) c. gn. 1950 TICINO (GER) c. gn. 1939
LA LUNA (GER) c. gn. 1985 NIXE (GER) c. gn. 1941
 
 
ENNIS (GB) gn. 1954 GOLDEN CLOUD (GB) kaszt. 1941
PENTATHLON (GB) s. 1964
 
FIRST HOUSE (IRE) gn. 1939
 
 
 
PALMURAL (GB) s. 1957 PALESTINE (GB) s. 1947
LOGIK (GER) gn. 1977 FRESCO (GB) gn. 1951
 
 
NEVER SAY DIE (USA) kaszt. 1951 NASRULLAH (GB) gn. 1940
LOVELY LADY (GB) kaszt. 1967
 
SINGING GRASS (USA) kaszt. 1944
 
 
MARTICA (GB) kaszt. 1957 MY BABU (FRA) gn. 1945
ARCA (GB) gn. 1950