Apus

Gniada klacz ur. 2011 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Francja
Ojciec: Kentucky Dynamite (USA, 2003)
Matka: Teatime (FRA, 2005) / Loup Solitaire
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Y. Baizharkinov
Hodowca: S.C.E.A. Haras de Manneville
Wymiary: 161.0-190.0-20.00
Stajnia: Nurdaulet
Handikap: 64.5 (10.11.2014)  wykres
Dosage: 4-0-17-4-1 (26)

APUS - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2014 1
(10%)
3
(30%)
2
(20%)
2
(20%)
1
(10%)
1 10 17 710 zł
suma 1 3 2 2 1 1 10 17 710 zł

APUS - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
25.10.2014 Warszawa 1000 m III u. K. Kamińska 59½ K. Ziemiański 4 / 11 660 zł
05.10.2014 Warszawa 1200 m III dż. S. Wasiutow 58 K. Ziemiański 2 / 7 2 640 zł
21.09.2014 Warszawa 1200 m III dż. S. Wasiutow 57 K. Ziemiański 2 / 7 2 640 zł
31.08.2014 Warszawa 1000 m III dż. W. Szymczuk 56 K. Ziemiański 3 / 7 1 320 zł
16.08.2014 Warszawa 1200 m IV dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 4 / 9 560 zł
27.07.2014 Warszawa 1200 m IV dż. W. Szymczuk 56 K. Ziemiański 1 / 6 5 600 zł
06.07.2014 Warszawa 1300 m III dż. S. Wasiutow 58 K. Ziemiański 2 / 6 2 640 zł
08.06.2014 Warszawa 1800 m III dż. A. Turgaev 59 K. Ziemiański 3 / 7 1 320 zł
24.05.2014 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 0 / 12 0 zł
03.05.2014 Warszawa 1400 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 5 / 8 330 zł

APUS - RODOWÓD

                  RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962 NASHUA (USA) gn. 1952
KINGMAMBO (USA) gn. 1990 SEQUENCE (USA) gn. 1946
 
 
 
NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
MIESQUE (USA) gn. 1984
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
PASADOBLE (USA) gn. 1979 PROVE OUT (USA) kaszt. 1969
KENTUCKY DYNAMITE (USA) kaszt. 2003 SANTA QUILLA (FRA) c. gn. 1970
 
 
RIBOT (GB) gn. 1952 TENERANI (ITY) gn. 1944
HIS MAJESTY (USA) gn. 1968
 
ROMANELLA (ITY) kaszt. 1943
 
 
 
FLOWER BOWL (USA) gn. 1952 ALIBHAI (GB) kaszt. 1938
CHELSEY FLOWER (USA) gn. 1991 FLOWER BED (USA) gn. 1946
 
 
AFFIRMED (USA) kaszt. 1975 EXCLUSIVE NATIVE (USA) kaszt. 1965
CHELSEY DANCER (USA) gn. 1986
 
WONT TELL YOU (USA) gn. 1962
 
 
CHELSEANNA (CAN) c. gn. 1976 NICE DANCER (CAN) gn. 1969
LADY CORNWALL (CAN) gn. 1967
ROBERTO (USA) gn. 1969 HAIL TO REASON (USA) c. gn. 1958
LEAR FAN (USA) gn. 1981
 
BRAMALEA (USA) gn. 1959
 
 
 
WAC (USA) gn. 1969 LT. STEVENS (USA) gn. 1961
LOUP SOLITAIRE (USA) gn. 1993 BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960
 
 
 
NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
LOUVETERIE (USA) kaszt. 1986
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
LUPE (GB) gn. 1967 PRIMERA (GB) gn. 1954
TEATIME (FRA) gn. 2005 ALCOA (GB) kaszt. 1957
 
 
TIMELESS MOMENT (USA) kaszt. 1970 DAMASCUS (USA) gn. 1964
GILDED TIME (USA) kaszt. 1990
 
HOUR OF PARTING (USA) kaszt. 1963
 
 
 
GILDED LILLY (USA) kaszt. 1979 WHAT A PLEASURE (USA) kaszt. 1965
TIME TULIP (USA) kaszt. 2000 LUQUILLO (USA) gn. 1961
 
 
FABULOUS DANCER (USA) gn. 1976 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
BLACK TULIP (FRA) gn. 1985
 
LAST OF THE LINE (USA) c. gn. 1967
 
 
SAIMORE (IRE) gn. 1979 ASHMORE (FRA) gn. 1971
SAIGON (ITY) kaszt. 1965