Inferna

Ciemnogniada klacz ur. 2011 (7 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Cloword (IRE, 2003)
Matka: Infanteria (POL, 1997) / Jape
Trener: R. Świątek
Właściciel: J. i J. Zalewscy
Hodowca: GR J. Zalewska
Wymiary: 165.0-182.0-20.50
Stajnia: Konary
Handikap: 57.0 (29.06.2015)  wykres
Dosage: 2-2-6-0-0 (10)

INFERNA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
2 4 10 000 zł
2016 1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 2 7 500 zł
2015 0
(0%)
2
(40%)
2
(40%)
1
(20%)
0
(0%)
0 5 18 450 zł
2014 0
(0%)
3
(23.08%)
1
(7.69%)
0
(0%)
3
(23.08%)
6 13 8 930 zł
2013 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3
(100%)
0 3 1 425 zł
suma 2 5 3 1 7 9 27 46 305 zł

INFERNA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.09.2017 Wrocław 5000 m steeple dż. D. Andres 67 R. Świątek 0 / 8 0 zł
13.08.2017 Wrocław 4200 m steeple st. u. J. Odložil 66 R. Świątek 5 / 8 1 000 zł
05.07.2017 Hamburg 3200 m steeple dż. J. Kratochvil 69½ R. Świątek 2 / 7 14 554 zł*
21.05.2017 Wrocław 4200 m steeple dż. D. Andres 64 R. Świątek 8 / 9 0 zł
30.04.2017 Wrocław 3800 m steeple dż. D. Andres 65 R. Świątek 1 / 9 9 000 zł
04.09.2016 Wrocław 4200 m płoty dż. D. Andres 67 R. Świątek 6 / 10 0 zł
28.07.2016 Bad Harzburg 3400 m płoty C. Smith 67 R. Świątek 4 / 11 4 264 zł*
26.06.2016 Merano 4000 m płoty J. Prikaska 66 R. Świątek 8 / 10 0 zł*
21.05.2016 Pardubice 3900 m steeple dż. A. Kabardov 64 R. Świątek 1 / 13 11 835 zł*
24.04.2016 Wrocław 3400 m płoty dż. D. Andres 65 R. Świątek 1 / 10 7 500 zł
20.03.2016 Krefeld 3500 m steeple dż. P. Peprna 67 R. Świątek 1 / 7 15 350 zł*
18.10.2015 Wrocław 4000 m steeple dż. D. Andres 65 R. Świątek 3 / 10 8 000 zł
06.09.2015 Wrocław 3800 m steeple dż. D. Andres 62 R. Świątek 2 / 6 3 250 zł
09.08.2015 Wrocław 3400 m płoty dż. A. Kabardov 61 R. Świątek 3 / 9 2 400 zł
28.06.2015 Wrocław 3400 m płoty st. u. J. Kocman 61 R. Świątek 4 / 9 1 800 zł
17.05.2015 Wrocław 2800 m płoty u. P. Pałczyński 64 R. Świątek 2 / 7 3 000 zł
22.11.2014 Warszawa 1600 m IV dż. S. Wasiutow 58 K. Ziemiański 6 / 10 0 zł
15.11.2014 Warszawa 1800 m IV dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
02.11.2014 Warszawa 1800 m IV dż. S. Wasiutow 60½ K. Ziemiański 2 / 8 2 240 zł
26.10.2014 Warszawa 2000 m IV dż. S. Wasiutow 57 K. Ziemiański 5 / 9 280 zł
11.10.2014 Warszawa 2000 m IV dż. S. Wasiutow 59½ K. Ziemiański 5 / 7 280 zł
21.09.2014 Warszawa 2000 m IV dż. S. Wasiutow 59½ K. Ziemiański 2 / 7 2 240 zł
14.09.2014 Warszawa 1300 m IV dż. S. Wasiutow 58½ K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
31.08.2014 Warszawa 1400 m IV dż. S. Wasiutow 57 K. Ziemiański 2 / 8 2 240 zł
23.08.2014 Warszawa 2000 m IV dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 6 / 8 0 zł
09.08.2014 Warszawa 1800 m IV dż. S. Wasiutow 58½ K. Ziemiański 7 / 9 0 zł
28.06.2014 Warszawa 1800 m III dż. S. Wasiutow 57 K. Ziemiański 5 / 7 330 zł
25.05.2014 Warszawa 2000 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 3 / 10 1 320 zł
11.05.2014 Warszawa 1400 m III st. u. J. Kołakowski 58 K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
10.11.2013 Warszawa 1300 m II dż. W. Szymczuk 57 K. Ziemiański 5 / 7 475 zł
19.10.2013 Warszawa 1000 m II dż. W. Szymczuk 57 K. Ziemiański 5 / 9 475 zł
22.09.2013 Warszawa 1000 m II k. dż. A. Mazurkiewicz 56 K. Ziemiański 5 / 8 475 zł

INFERNA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
SPINNING WORLD (USA) kaszt. 1993 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969 NEVER BEND (USA) c. gn. 1960
IMPERFECT CIRCLE (USA) c. gn. 1988
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963
 
 
AVIANCE (IRE) kaszt. 1982 NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
CLOWORD (IRE) gn. 2003 MINNIE HAUK (USA) gn. 1975
 
 
MENDEZ (FRA) s. 1981 BELLYPHA (IRE) s. 1976
LINAMIX (FRA) s. 1987
 
MISS CARINA (FRA) s. 1975
 
 
 
LUNADIX (FRA) s. 1972 BRETON (GB) c. gn. 1967
CLODORA (FRA) s. 1994 LUTINE (GB) s. 1966
 
 
GOOD TIMES (ITY) gn. 1976 GREAT NEPHEW (GB) c. gn. 1963
CLOCHE D'OR (GB) gn. 1988
 
NEVER ANGEL (GB) gn. 1967
 
 
CHRYSICABANA (GB) c. gn. 1980 HOME GUARD (USA) c. gn. 1969
COPOCABANA (GB) gn. 1972
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
JAPE (USA) gn. 1989 DETERMINED LADY (USA) gn. 1959
 
 
 
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971 FIRESTREAK (GB) gn. 1956
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957
 
 
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
INFANTERIA (POL) c. gn. 1997 VICTORIANA (CAN) gn. 1952
 
 
SHAM (USA) gn. 1970 PRETENSE (USA) c. gn. 1963
LONG MEADOWS (USA) c. gn. 1979
 
SEQUOIA (USA) gn. 1955
 
 
 
CHEVELEY PRINCESS (IRE) kaszt. 1970 BUSTED (GB) gn. 1963
IMELDA (POL) gn. 1988 FEATHER BED (GB) kaszt. 1961
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
INNAMORATA (POL) gn. 1980
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
IRANDA () 1973 DEER LEAP (IRE) c. gn. 1956
INTRADA (POL) gn. 1958