Dunayka

klacz ur. 24.01.2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Tempelwächter (GER, 1994)
Matka: Demeter (POL, 2007) / Don Corleone
Trener: K. Ziemiański
Właściciel: N. Kosiński
Hodowca: GR N. Kosiński
Wymiary: 151.0-179.0-19.00
Stajnia: Narcyz
Handikap: 60.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 0-0-1-1-0 (2)

DUNAYKA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 1
(10%)
1
(10%)
1
(10%)
0
(0%)
3
(30%)
4 10 12 300 zł
2016 1
(10%)
0
(0%)
3
(30%)
2
(20%)
0
(0%)
4 10 12 200 zł
2015 1
(11.11%)
2
(22.22%)
2
(22.22%)
0
(0%)
3
(33.33%)
1 9 15 450 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
suma 3 3 6 2 6 10 30 39 950 zł

DUNAYKA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
18.11.2017 Warszawa 1200 m IV pr. dż. K. Kamińska 63 K. Ziemiański 8 / 14 0 zł
05.11.2017 Warszawa 1200 m III pr. dż. K. Kamińska 57 K. Ziemiański 2 / 6 2 800 zł
22.10.2017 Warszawa 1200 m III st. u. J. Balcerska 56 K. Ziemiański 6 / 6 0 zł
01.10.2017 Warszawa 2200 m IV u. M. Sommer 56½ K. Ziemiański 5 / 7 300 zł
10.09.2017 Warszawa 1600 m III u. M. Sommer 54 K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
13.08.2017 Warszawa 1300 m II u. M. Sommer 54 K. Ziemiański 7 / 7 0 zł
02.07.2017 Warszawa 1400 m III pr. dż. K. Kamińska 60½ K. Ziemiański 5 / 7 350 zł
17.06.2017 Warszawa 1300 m II pr. dż. K. Kamińska 52 K. Ziemiański 5 / 7 450 zł
27.05.2017 Warszawa 1400 m III u. M. Sommer 58 K. Ziemiański 1 / 6 7 000 zł
14.05.2017 Warszawa 1000 m III pr. dż. K. Kamińska 57 K. Ziemiański 3 / 6 1 400 zł
12.11.2016 Warszawa 1400 m III pr. dż. K. Kamińska 58 K. Ziemiański 6 / 9 0 zł
23.10.2016 Warszawa 1300 m III pr. dż. K. Kamińska 61 K. Ziemiański 8 / 10 0 zł
01.10.2016 Warszawa 1300 m III u. M. Sommer 55 K. Ziemiański 9 / 10 0 zł
28.08.2016 Warszawa 1400 m III pr. dż. K. Kamińska 56½ K. Ziemiański 1 / 7 7 000 zł
13.08.2016 Warszawa 1300 m IV pr. dż. K. Kamińska 57 K. Ziemiański 3 / 7 1 200 zł
23.07.2016 Warszawa 1400 m IV dż. M. Srnec 59 K. Ziemiański 3 / 10 1 200 zł
03.07.2016 Warszawa 1400 m III pr. dż. K. Kamińska 57 K. Ziemiański 4 / 9 700 zł
18.06.2016 Warszawa 1800 m III pr. dż. K. Kamińska 56 K. Ziemiański 10 / 12 0 zł
29.05.2016 Warszawa 1400 m III pr. dż. K. Kamińska 57 K. Ziemiański 3 / 7 1 400 zł
30.04.2016 Warszawa 1600 m III pr. dż. K. Kamińska 55½ K. Ziemiański 4 / 7 700 zł
15.11.2015 Warszawa 1200 m III st. u. K. Kamińska 56 K. Ziemiański 5 / 7 350 zł
18.10.2015 Warszawa 2000 m III st. u. K. Kamińska 53½ K. Ziemiański 5 / 8 350 zł
26.09.2015 Warszawa 1400 m IV st. u. K. Kamińska 58 K. Ziemiański 1 / 6 6 000 zł
30.08.2015 Warszawa 1600 m III st. u. K. Kamińska 54 K. Ziemiański 2 / 8 2 800 zł
09.08.2015 Warszawa 1300 m III st. u. K. Kamińska 54 K. Ziemiański 2 / 9 2 800 zł
05.07.2015 Warszawa 1800 m III dż. S. Vasyutov 55½ K. Ziemiański 5 / 10 350 zł
20.06.2015 Warszawa 2200 m III st. u. K. Kamińska 49½ K. Ziemiański 6 / 6 0 zł
24.05.2015 Warszawa 1800 m III dż. M. Srnec 59 K. Ziemiański 3 / 8 1 400 zł
02.05.2015 Warszawa 1200 m III dż. M. Srnec 58 K. Ziemiański 3 / 7 1 400 zł
23.11.2014 Warszawa 1300 m II dż. S. Wasiutow 58 K. Ziemiański 11 / 11 0 zł

DUNAYKA - RODOWÓD

                  LITERAT (GER) c. gn. 1965 BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) c. gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) c. gn. 1962
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
AGGRESSOR (GB) gn. 1955 COMBAT (GB) gn. 1944
AGGRAVATE (GB) gn. 1966
 
PHAETONIA (GB) kaszt. 1945
 
 
RAVEN LOCKS (GB) k. 1945 MR JINKS (GB) s. 1926
Tempelwächter (GER) c. gn. 1994 GENTLEMEN'S RELISH (GB) c. gn. 1926
 
 
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961 TAMERLANE (GB) gn. 1952
KONIGSSTUHL (GER) c. gn. 1976
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956
 
 
 
KONIGSKRONUNG (GER) c. gn. 1965 TIEPOLETTO (FRA) c. gn. 1956
TEMPELWACHE (GER) c. gn. 1989 KRONUNG (GER) c. gn. 1957
 
 
KAISERADLER (GER) c. gn. 1957 NEBELWERFER (GER) c. gn. 1944
TANNENPRINZESSIN (GER) c. gn. 1976
 
KAISERWURDE (GER) s. 1945
 
 
TANNE (GER) c. gn. 1964 ORSINI (GER) c. gn. 1954
TANNHALDE (GER) c. gn. 1957
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
CAERLEON (USA) gn. 1980
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
FORESEER (USA) c. gn. 1969 ROUND TABLE (USA) c. gn. 1954
DON CORLEONE (GB) k. 1992 REGAL GLEAM (USA) c. gn. 1964
 
 
 
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANCE BY NIGHT (GB) kaszt. 1982
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
ELVINA (FRA) s. 1975 DANCER'S IMAGE (USA) s. 1965
DEMETER (POL) c. gn. 2007 RELICIA (GB) kaszt. 1967
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
SAPHIR (GER) c. gn. 1985
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
 
SMERALDA (GER) c. gn. 1975 DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961
DROBNOSTKA (POL) 1999 SAXIFRAGA (GER) c. gn. 1966
 
 
EFFORT (POL) gn. 1964 TURYSTA (ITY) gn. 1944
DOSTAWA (POL) gn. 1977
 
ERBA (POL) gn. 1950
 
 
DASZYNA (POL) s. 1972 MINTMASTER (GB) kaszt. 1961
DAGMARA (POL) s. 1963