Karim

Gniady ogier ur. 31.01.2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Belenus (GER, 1996)
Matka: Kahira (POL, 2003) / Saphir
Trener: R. Ganczew-Panczew
Właściciel: A. Łabędzki
Hodowca: SK Krasne
Wymiary: 161.0-182.0-20.00
Stajnia: Łabędź
Handikap: 64.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 0-0-3-1-2 (6)

KARIM - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
2
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 3 000 zł
2017 1
(20%)
1
(20%)
2
(40%)
0
(0%)
1
(20%)
0 5 12 690 zł
2016 2
(13.33%)
2
(13.33%)
1
(6.67%)
3
(20%)
2
(13.33%)
5 15 17 600 zł
2015 1
(11.11%)
0
(0%)
3
(33.33%)
2
(22.22%)
2
(22.22%)
1 9 9 500 zł
suma 4 3 8 5 5 6 31 42 790 zł

KARIM - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
16.09.2018 Wrocław 1600 m IV st. u. K. Mazur 57 R. Ganczew-Panczew 3 / 11 1 500 zł
02.09.2018 Wrocław 1907 m IV st. u. K. Mazur 57 R. Ganczew-Panczew 3 / 10 1 500 zł
28.10.2017 Warszawa 1800 m III dż. D. Petryakov 60 T. Dębowski 5 / 6 350 zł
09.07.2017 Warszawa 1800 m III st. u. A. Kaleta 57½ T. Dębowski 3 / 6 1 400 zł
04.06.2017 Wrocław 2200 m II dż. A. Reznikov 66½ T. Dębowski 3 / 7 2 400 zł
21.05.2017 Wrocław 1907 m III u. K. Mazur 62 T. Dębowski 2 / 10 2 440 zł
30.04.2017 Wrocław 1907 m III u. K. Mazur 56 T. Dębowski 1 / 9 6 100 zł
20.11.2016 Warszawa 1600 m III pr. dż. D. Pantchev 58 T. Dębowski 11 / 12 0 zł
13.11.2016 Warszawa 1800 m III u. R. Nagyova 57 T. Dębowski 0 / 6 0 zł
05.11.2016 Warszawa 2000 m III u. A. Kaleta 54 T. Dębowski 7 / 8 0 zł
22.10.2016 Warszawa 1800 m III pr. dż. J. Wyrzyk 59 T. Dębowski 6 / 7 0 zł
15.10.2016 Warszawa 1800 m III u. A. Kaleta 55 T. Dębowski 4 / 6 700 zł
02.10.2016 Warszawa 1600 m IV st. u. A. Chopyk 67½ T. Dębowski 5 / 7 300 zł
25.09.2016 Wrocław 2200 m III u. A. Kaleta 56 T. Dębowski 2 / 12 2 500 zł
11.09.2016 Kraków 1600 m IV u. A. Kaleta 62 T. Dębowski 1 / 5 3 200 zł
04.09.2016 Wrocław 1907 m IV u. A. Kaleta 56 T. Dębowski 1 / 10 4 000 zł
31.07.2016 Wrocław 1907 m IV dż. J. Fornal-Laskosz 60 T. Dębowski 0 / 12 0 zł
17.07.2016 Sopot 1200 m IV dż. A. Reznikov 60 T. Dębowski 4 / 5 600 zł
09.07.2016 Sopot 1400 m IV dż. A. Reznikov 60 T. Dębowski 2 / 7 2 400 zł
19.06.2016 Wrocław 1600 m III u. W. Bloch 56 T. Dębowski 4 / 10 1 500 zł
12.06.2016 Warszawa 2000 m III dż. A. Kabardov 60 T. Dębowski 3 / 11 1 400 zł
08.05.2016 Wrocław 1600 m III pr. dż. D. Pantchev 58 T. Dębowski 5 / 9 1 000 zł
25.10.2015 Wrocław 1600 m IV st. u. J. Kołakowski 58 K. Ziemiański 1 / 8 3 400 zł
18.10.2015 Warszawa 1600 m IV st. u. K. Kamińska 58 K. Ziemiański 7 / 8 0 zł
20.09.2015 Warszawa 1600 m IV dż. V. Popov 59 K. Ziemiański 5 / 10 300 zł
06.09.2015 Warszawa 1800 m IV dż. V. Popov 59 K. Ziemiański 5 / 11 300 zł
02.08.2015 Warszawa 1600 m IV dż. V. Popov 59 K. Ziemiański 4 / 9 600 zł
04.07.2015 Warszawa 1400 m III dż. W. Szymczuk 59 K. Ziemiański 3 / 8 1 400 zł
20.06.2015 Warszawa 2200 m III dż. S. Vasyutov 60½ K. Ziemiański 4 / 6 700 zł
31.05.2015 Warszawa 1600 m III dż. M. Srnec 59 K. Ziemiański 3 / 10 1 400 zł
03.05.2015 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 3 / 8 1 400 zł

KARIM - RODOWÓD

                  NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
NINISKI (USA) gn. 1976
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
VIRGINIA HILLS (USA) gn. 1971 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
LOMITAS (GB) kaszt. 1988 RIDIN' EASY (USA) kaszt. 1967
 
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) gn. 1965
LA COLORADA (GER) kaszt. 1981
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
LA DORADA (IRE) gn. 1974 KRONZEUGE (GER) c. gn. 1961
BELENUS (GER) kaszt. 1996 LOVE IN (GB) kaszt. 1966
 
 
UTRILLO (GER) c. gn. 1954 ORATOR (GER) gn. 1938
LORD UDO (GER) kaszt. 1971
 
UNTERWEGS (GER) kaszt. 1942
 
 
 
LADY WINDERMERE (GER) gn. 1965 WALDCANTER (GER) kaszt. 1956
BEAUTE (GER) kaszt. 1988 LIATRIS (GER) 1961
 
 
FRONTAL (FRA) gn. 1964 LE HAAR (FRA) kaszt. 1954
BLAUFICHTE (GER) kaszt. 1975
 
FAVREALE (FRA) gn. 1956
 
 
BLAUE WICKE (GER) c. gn. 1967 WORDPAM (GB) gn. 1957
BLAUKEHLCHEN (GER) gn. 1952
LITERAT (GER) gn. 1965 BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) c. gn. 1962
SAPHIR (GER) c. gn. 1985 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961 TAMERLANE (GB) gn. 1952
SMERALDA (GER) c. gn. 1975
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956
 
 
SAXIFRAGA (GER) c. gn. 1966 ALIZIER (FRA) gn. 1947
KAHIRA (POL) 2003 SULEIKA (GER) c. gn. 1954
 
 
ANTIQUARIAN (GB) kaszt. 1961 RELIC (USA) k. 1945
DIPOL (POL) kaszt. 1969
 
ROSY STARLING (GB) gn. 1951
 
 
 
DOSTOJNA (POL) kaszt. 1964 DORPAT (POL) kaszt. 1950
KODINA (POL) c. gn. 1987 DORQUINA (POL) gn. 1955
 
 
BEAUVALLON (FRA) gn. 1971 VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959
KODEINA (POL) c. gn. 1978
 
BELLA CARLOTTA (FRA) c. gn. 1966
 
 
KOKAINA (POL) gn. 1971 SARAGAN (GB) s. 1965
CURARA (POL) gn. 1965