Czarnogóra

Gniada klacz ur. 1992
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Saphir (GER, 1985)
Matka: Czajka (POL, 1981) / Effort
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: J. Janczyk
Hodowca: SK Iwno
Stajnia: Niespodzianka
Dosage: 0-0-0-1-3 (4)

CZARNOGóRA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
1995 2
(25%)
1
(12.5%)
3
(37.5%)
0
(0%)
0
(0%)
2 8 5 520 zł
suma 2 1 3 0 0 2 8 5 520 zł

CZARNOGóRA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
21.10.1995 Warszawa 1200 m II u. A. Dul 54 K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
24.09.1995 Warszawa 1200 m II u. A. Dul 54 K. Ziemiański 3 / 5 420 zł
09.09.1995 Warszawa 1600 m II dż. T. Kluczyński 57 K. Ziemiański 8 / 8 0 zł
12.08.1995 Warszawa 1600 m II dż. T. Kluczyński 55 K. Ziemiański 3 / 6 420 zł
02.07.1995 Warszawa 1800 m III dż. T. Kluczyński 62 K. Ziemiański 2 / 6 720 zł
10.06.1995 Warszawa 1600 m III dż. T. Kluczyński 62 K. Ziemiański 3 / 6 360 zł
27.05.1995 Warszawa 1600 m III dż. T. Kluczyński 59 K. Ziemiański 1 / 7 1 800 zł
06.05.1995 Warszawa 1400 m III dż. T. Kluczyński 59 K. Ziemiański 1 / 7 1 800 zł

CZARNOGóRA - RODOWÓD

                  BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945 ALCHIMIST (GER) k. 1930
LITERAT (GER) gn. 1965
 
BRAMOUSE (FRA) gn. 1936
 
 
 
LIS (GER) gn. 1960 MASETTO (GER) gn. 1952
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LIEBESLIED (GER) c. gn. 1953
 
 
 
RELIANCE (FRA) c. gn. 1962 TANTIEME (FRA) gn. 1947
SURAMA (GER) k. 1970
 
RELANCE (FRA) kaszt. 1952
 
 
SUNCOURT (GB) c. gn. 1952 HYPERION (GB) kaszt. 1930
SAPHIR (GER) c. gn. 1985 INQUISITION (GB) c. gn. 1936
 
 
TAMERLANE (GB) gn. 1952 PERSIAN GULF (GB) gn. 1940
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961
 
EASTERN EMPRESS (GB) gn. 1944
 
 
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956 NECKAR (GER) k. 1948
SMERALDA (GER) c. gn. 1975 DONATELLA (GER) gn. 1950
 
 
ALIZIER (FRA) gn. 1947 TELEFERIQUE (FRA) kaszt. 1934
SAXIFRAGA (GER) c. gn. 1966
 
ALIZARINE (FRA) gn. 1939
 
 
SULEIKA (GER) c. gn. 1954 TICINO (GER) gn. 1939
SCHWARZBLAUROT (GER) c. gn. 1947
BELLINI (ITY) gn. 1937 CAVALIERE DARPINO (ITY) gn. 1926
TURYSTA (ITY) gn. 1944
 
BELLA MINNA (IRE) kaszt. 1923
 
 
 
SCUOLA BOLOGNESE (ITY) gn. 1934 BLANDFORD (IRE) c. gn. 1919
EFFORT (POL) gn. 1964 SCUOLA GENOVESE (ITY) gn. 1924
 
 
 
PILADE (ITY) kaszt. 1930 CAPTAIN CUTTLE (GB) kaszt. 1919
ERBA (POL) gn. 1950
 
PIERA (ITY) gn. 1924
 
 
EFFORTA (POL) gn. 1938 HARLEKIN (GER) k. 1914
CZAJKA (POL) kaszt. 1981 ENTENTA (POL) 1924
 
 
RELIC (USA) k. 1945 WAR RELIC (USA) kaszt. 1938
ANTIQUARIAN (GB) kaszt. 1961
 
BRIDAL COLORS (USA) k. 1931
 
 
 
ROSY STARLING (GB) gn. 1951 HYPERION (GB) kaszt. 1930
CHLUBA () 1974 MYNAH (GB) gn. 1940
 
 
AQUINO (FRA) gn. 1948 TORNADO (FRA) gn. 1939
CHLOSTA (POL) gn. 1963
 
APULIA (FRA) c. gn. 1931
 
 
CHANDELLE (POL) c. gn. 1955 TURF (POL) c. gn. 1947
CHANSON (POL) 1943


CZARNOGóRA - POTOMSTWO KONIA

nazwa płeć data ojciec Matka I II III IV V bm starty wygrane
Czerna klacz 1997 Eternity's Breath Czarnogóra 2 2 1 4 2 4 15 11 590 zł
Czereda klacz 1998 Tioman Island Czarnogóra 1 4 2 1 0 1 9 10 755 zł
Czyn ogier 2001 Alywar Czarnogóra Brak startów
Cyrkon ogier 2004 Enjoy Plan Czarnogóra Brak startów