Badagris

Ciemnogniady ogier ur. 2011 (9 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Fly To The Stars (GB, 1994)
Matka: Batalistka (POL, 2000) / All Hands On Deck
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2020
Właściciel: Paragan s.r.o.
Hodowca: Dobosz J.i K.
Stajnia: DS Paragan
Dosage: 3-2-7-2-0 (14)

BADAGRIS - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2014 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
suma 0 0 0 0 0 1 1 0 zł

BADAGRIS - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
06.09.2014 Wrocław 2800 m płoty st. u. M. Kubik 65 A. Ministr 0 / 9 0 zł

BADAGRIS - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
STORM BIRD (CAN) gn. 1978
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SOUTH OCEAN (CAN) gn. 1967 NEW PROVIDENCE (CAN) gn. 1956
BLUEBIRD (USA) gn. 1984 SHINING SUN (CAN) gn. 1962
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
IVORY DAWN (USA) gn. 1978
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
DUSKY EVENING (USA) gn. 1967 TIM TAM (USA) gn. 1955
FLY TO THE STARS (GB) gn. 1994 HOME BY DARK (USA) s. 1959
 
 
NEVER BEND (USA) c. gn. 1960 NASRULLAH (GB) gn. 1940
MILL REEF (USA) gn. 1968
 
LALUN (USA) gn. 1952
 
 
 
MILAN MILL (USA) gn. 1962 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
RISE AND FALL (GB) gn. 1984 VIRGINIA WATER (USA) s. 1953
 
 
QUEENS HUSSAR (GB) gn. 1960 MARCH PAST (GB) c. gn. 1950
LIGHT DUTY (GB) gn. 1972
 
JOJO (GB) s. 1950
 
 
HIGHLIGHT (GB) gn. 1958 BOREALIS (GB) kaszt. 1941
HYPERICUM (GB) gn. 1943
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
TOPSIDER (USA) gn. 1974
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
DRUMTOP (USA) gn. 1966 ROUND TABLE (USA) gn. 1954
ALL HANDS ON DECK (USA) gn. 1982 ZONAH (USA) gn. 1958
 
 
 
BUCKPASSER (USA) gn. 1963 TOM FOOL (USA) gn. 1949
AWARE (USA) gn. 1972
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
AESTHETIC (USA) gn. 1956 MR. TROUBLE (USA) kaszt. 1947
BATALISTKA (POL) gn. 2000 AESTHETE (USA) c. gn. 1949
 
 
WOLVER HOLLOW (GB) gn. 1964 SOVEREIGN PATH (GB) s. 1956
WOLVER HEIGHTS (IRE) c. gn. 1978
 
CYGNET (GB) gn. 1950
 
 
 
MARISKA (FRA) gn. 1970 TANERKO (FRA) gn. 1953
BATALIA (POL) gn. 1993 RELANCE (FRA) kaszt. 1952
 
 
DIPOL (POL) kaszt. 1969 ANTIQUARIAN (GB) kaszt. 1961
BIEBRZA (POL) gn. 1982
 
DOSTOJNA (POL) kaszt. 1964
 
 
BREDA (POL) gn. 1966 SURMACZ (POL) gn. 1954
BREMA (POL) gn. 1961