Byrabay

Gniady ogier ur. 2010 (10 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Francja
Ojciec: Librettist (USA, 2002)
Matka: Lady Hawk (GER, 2000) / Grand Lodge
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2020
Właściciel: Elektrovasury spol.s r.o.
Hodowca: E.A.R.L. Ecurie La Vallee Martigny
Stajnia: Vasury Kolesa
Handikap: 70.5 (11.11.2013)  wykres
Dosage: 7-8-11-4-0 (30)

BYRABAY - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2016 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
2015 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
2013 0
(0%)
1
(20%)
2
(40%)
1
(20%)
0
(0%)
1 5 13 100 zł
2012 1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
1 4 11 700 zł
suma 1 2 2 1 1 4 11 24 800 zł

BYRABAY - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
07.08.2016 Wrocław 3600 m płoty dż. J. Myška 66 P. Sůrová 0 / 11 0 zł
17.05.2015 Wrocław 3800 m steeple dż. J. Myška 67 Pavlína Sůrová 6 / 7 0 zł
31.08.2013 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 55 J. Siwonia 4 / 11 660 zł
04.08.2013 Warszawa 1400 m IV dż. A. Turgaev 60 J. Siwonia 3 / 11 1 120 zł
23.06.2013 Warszawa 2200 m B dż. A. Turgaev 56 J. Siwonia 2 / 8 9 600 zł
08.06.2013 Warszawa 2200 m I dż. M. Srnec 57 J. Siwonia 6 / 9 0 zł
12.05.2013 Warszawa 1600 m II k. dż. A. Mazurkiewicz 58 J. Siwonia 3 / 6 1 720 zł
29.09.2012 Warszawa 1400 m LR A dż. W. Szymczuk 57 J. Siwonia 7 / 10 0 zł
02.09.2012 Warszawa 1300 m LR A dż. S. Wasiutow 57 J. Siwonia 5 / 8 900 zł
11.08.2012 Warszawa 1300 m B dż. A. Turgaev 57 J. Siwonia 2 / 6 4 800 zł
01.07.2012 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 56 J. Siwonia 1 / 6 6 000 zł

BYRABAY - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
DANZIG (USA) gn. 1977 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
ADMIRALS VOYAGE (USA) c. gn. 1959 CRAFTY ADMIRAL (USA) gn. 1948
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
OLYMPIA LOU (USA) c. gn. 1952
 
 
PETITIONER (GB) gn. 1952 PETITION (GB) c. gn. 1944
LIBRETTIST (USA) gn. 2002 STEADY AIM (GB) gn. 1943
 
 
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
MYSTERIAL (USA) c. gn. 1994 DETERMINED LADY (USA) c. gn. 1959
 
 
SEATTLE SLEW (USA) c. gn. 1974 BOLD REASONING (USA) c. gn. 1968
MYSTERIES (USA) gn. 1986
 
MY CHARMER (USA) gn. 1969
 
 
PHYDILLA (FRA) gn. 1978 LYPHARD (USA) gn. 1969
GODZILLA (GB) kaszt. 1972
DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
Chief's Crown (USA) gn. 1982
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
GRAND LODGE (USA) kaszt. 1991 CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971
 
 
 
HABITAT (USA) gn. 1966 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LA PAPAGENA (GB) c. gn. 1983
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
MAGIC FLUTE (GB) c. gn. 1968 TUDOR MELODY (GB) c. gn. 1956
LADY HAWK (GER) gn. 2000 FILIGRANA (GB) gn. 1953
 
 
BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974 RED GOD (USA) kaszt. 1954
RAINBOW QUEST (USA) gn. 1981
 
RUNAWAY BRIDE (GB) gn. 1962
 
 
 
I WILL FOLLOW (USA) gn. 1975 HERBAGER (FRA) gn. 1956
LA CURAMALAL (IRE) gn. 1994 WHERE YOU LEAD (USA) kaszt. 1970
 
 
SALLUST (GB) kaszt. 1969 PALL MALL (IRE) kaszt. 1955
NORTH TELSTAR (IRE) kaszt. 1984
 
BANDARILLA (GB) kaszt. 1960
 
 
LADY NORTH (IRE) kaszt. 1974 NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
LADY KYTH (IRE) kaszt. 1965