Acre

Kasztanowata klacz ur. 2009 (9 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Niemcy
Ojciec: Noel (GER, 1995)
Matka: Agata (IRE, 2005) / Daggers Drawn
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: MK M. Kaszubowski i P. Wróblewski
Hodowca: M. Kaszubowski
Stajnia: Beniaminek II
Handikap: 68.0 (11.11.2013)  wykres
Dosage: 1-0-1-0-0 (2)

ACRE - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2013 2
(28.57%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
0
(0%)
1
(14.29%)
2 7 25 235 zł
2012 1
(12.5%)
0
(0%)
2
(25%)
1
(12.5%)
2
(25%)
2 8 4 950 zł
suma 3 1 3 1 3 4 15 30 185 zł

ACRE - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
09.11.2013 Warszawa 2600 m I k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 56 Patryk Wróblewski 1 / 7 15 500 zł
20.10.2013 Wrocław 2400 m A k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 60 Patryk Wróblewski 8 / 11 0 zł
06.10.2013 Warszawa 1600 m IV k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 57 Patryk Wróblewski 1 / 8 5 600 zł
15.09.2013 Warszawa 1800 m IV k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 57 Patryk Wróblewski 3 / 8 1 120 zł
31.08.2013 Warszawa 1600 m IV k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 57 Patryk Wróblewski 2 / 9 2 240 zł
25.05.2013 Warszawa 2000 m III dż. A. Reznikov 58 Patryk Wróblewski 7 / 12 0 zł
27.04.2013 Warszawa 1800 m I dż. A. Reznikov 53 Patryk Wróblewski 5 / 10 775 zł
17.11.2012 Warszawa 1800 m IV dż. A. Reznikov 58 Patryk Wróblewski 1 / 12 3 000 zł
03.11.2012 Warszawa 2000 m IV k. dż. A. Kabardov 56 Patryk Wróblewski 3 / 9 600 zł
14.10.2012 Slušovice 3900 m V. Korečkova 53½ Patryk Wróblewski 4 / 12 510 zł*
07.10.2012 Warszawa 2000 m IV k. dż. A. Kabardov 55 Patryk Wróblewski 3 / 10 600 zł
16.09.2012 Warszawa 1800 m IV k. dż. M. Březina 57 Patryk Wróblewski 5 / 9 150 zł
21.07.2012 Warszawa 2800 m płoty pr. dż. R. Benš 64 Patryk Wróblewski 6 / 7 0 zł
16.06.2012 Warszawa 2400 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 56 Patryk Wróblewski 6 / 7 0 zł
27.05.2012 Warszawa 1800 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 56 Patryk Wróblewski 4 / 6 400 zł
05.05.2012 Warszawa 1800 m III st. u. M. Laube 59 Patryk Wróblewski 5 / 7 200 zł

ACRE - RODOWÓD

                  LITERAT (GER) gn. 1965 BIRKHAHN (GER) gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) gn. 1962
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
AGGRESSOR (GB) gn. 1955 COMBAT (GB) c. gn. 1944
AGGRAVATE (GB) gn. 1966
 
PHAETONIA (GB) kaszt. 1945
 
 
RAVEN LOCKS (GB) k. 1945 MR JINKS (GB) s. 1926
NOEL (GER) kaszt. 1995 GENTLEMEN'S RELISH (GB) c. gn. 1926
 
 
KAISERADLER (GER) c. gn. 1957 NEBELWERFER (GER) c. gn. 1944
WINDWURF (GER) gn. 1972
 
KAISERWURDE (GER) s. 1945
 
 
 
WIESENWEIHE (GER) gn. 1962 BIRKHAHN (GER) gn. 1945
NOBLE PRINCESSE (GER) gn. 1989 WIESENBLUTE (GER) c. gn. 1956
 
 
CHIEF (GB) c. gn. 1953 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NAGAIKA (GER) gn. 1967
 
NIKELLORA (FRA) gn. 1942
 
 
NORBELLE (FRA) gn. 1957 NORMAN (FRA) gn. 1948
MIRABELLE (FRA) gn. 1940
SHARPEN UP (GB) kaszt. 1969 ATAN (USA) kaszt. 1961
DIESIS (GB) kaszt. 1980
 
ROCCHETTA (GB) kaszt. 1961
 
 
 
DOUBLY SURE (GB) gn. 1971 RELIANCE (FRA) gn. 1962
DAGGERS DRAWN (USA) kaszt. 1995 SOFT ANGELS (GB) kaszt. 1963
 
 
 
AJDAL (USA) gn. 1984 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
SUN AND SHADE (GB) gn. 1989
 
NATIVE PARTNER (USA) gn. 1966
 
 
SHADYWOOD (GB) kaszt. 1982 HABITAT (USA) gn. 1966
AGATA (IRE) gn. 2005 MILLY MOSS (GB) kaszt. 1970
 
 
ACCIPITER (USA) gn. 1971 DAMASCUS (USA) gn. 1964
BELDALE FLUTTER (USA) gn. 1978
 
KINGSLAND (USA) c. gn. 1965
 
 
 
FLITTER FLUTTER (USA) c. gn. 1966 COHOES (USA) gn. 1954
DOUBLE FLUTTER (GB) gn. 1989 ELLERSLIE (USA) c. gn. 1954
 
 
DOUBLE FORM (IRE) gn. 1975 HABITAT (USA) gn. 1966
PERFECT DOUBLE () c. gn. 1981
 
FANGHORN (GB) kaszt. 1966
 
 
PERFECT AIM (GB) c. gn. 1971 BUSTED (GB) gn. 1963
ANNIE OAKLEY (GB) c. gn. 1952