Irga

Ciemnogniada klacz ur. 06.02.2013 (5 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Nowogródek (POL, 1997)
Matka: Imbra (POL, 1995) / Jape
Trener: W. Kryszyłowicz
Właściciel: W. Kryszyłowicz
Hodowca: SK Golejewko
Stajnia: Joliba - Milin
Handikap: 57.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 2-1-1-0-0 (4)

IRGA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 3
(50%)
2
(33.33%)
1
(16.67%)
0
(0%)
0
(0%)
0 6 27 640 zł
2017 1
(16.67%)
0
(0%)
3
(50%)
1
(16.67%)
0
(0%)
1 6 14 120 zł
2016 0
(0%)
2
(18.18%)
3
(27.27%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
4 11 9 750 zł
2015 1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(33.33%)
1 3 10 000 zł
suma 5 4 7 2 2 6 26 61 510 zł

IRGA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
01.09.2018 Warszawa 2600 m I dż. M. Kryszyłowicz 59½ W. Kryszyłowicz 2 / 6 4 240 zł
05.08.2018 Wrocław 2200 m III dż. M. Kryszyłowicz 58 W. Kryszyłowicz 1 / 9 6 100 zł
21.07.2018 Sopot 2000 m IV dż. M. Kryszyłowicz 59 W. Kryszyłowicz 1 / 6 6 000 zł
30.06.2018 Warszawa 2000 m III dż. M. Kryszyłowicz 59 W. Kryszyłowicz 2 / 7 2 800 zł
10.06.2018 Wrocław 2400 m III dż. M. Kryszyłowicz 58 W. Kryszyłowicz 1 / 12 6 100 zł
13.05.2018 Wrocław 3600 m steeple st. u. P. Pałczyński 65 W. Kryszyłowicz 3 / 7 2 400 zł
12.11.2017 Warszawa 2200 m IV dż. M. Kryszyłowicz 59 W. Kryszyłowicz 3 / 6 1 200 zł
15.10.2017 Wrocław 4000 m steeple pr. dż. A. Chopyk 65 W. Kryszyłowicz 0 / 6 0 zł
10.09.2017 Wrocław 3800 m steeple pr. dż. A. Chopyk 62 W. Kryszyłowicz 1 / 7 9 000 zł
13.08.2017 Wrocław 1600 m IV dż. M. Kryszyłowicz 58 W. Kryszyłowicz 3 / 9 1 500 zł
22.07.2017 Sopot 2000 m IV dż. M. Kryszyłowicz 58 W. Kryszyłowicz 3 / 7 1 200 zł
18.06.2017 Wrocław 1600 m III st. u. P. Stepakin 55 W. Kryszyłowicz 4 / 9 1 220 zł
27.11.2016 Warszawa 1800 m IV dż. A. Turgaev 60 M. Łojek 6 / 10 0 zł
13.11.2016 Warszawa 1800 m III dż. A. Turgaev 58 M. Łojek 5 / 6 350 zł
29.10.2016 Warszawa 1600 m IV dż. A. Turgaev 59 M. Łojek 3 / 6 1 200 zł
15.10.2016 Warszawa 1400 m IV dż. A. Turgaev 62 M. Łojek 2 / 7 2 400 zł
01.10.2016 Warszawa 1800 m III dż. A. Turgaev 57 M. Łojek 3 / 5 1 400 zł
10.09.2016 Warszawa 1600 m IV dż. S. Vasyutov 59 M. Łojek 2 / 7 2 400 zł
14.08.2016 Warszawa 1600 m IV dż. A. Turgaev 56 M. Łojek 6 / 9 0 zł
24.07.2016 Warszawa 1600 m IV dż. A. Turgaev 55 M. Łojek 4 / 9 600 zł
25.06.2016 Warszawa 1800 m III dż. S. Vasyutov 58 M. Łojek 3 / 7 1 400 zł
29.05.2016 Warszawa 2000 m III pr. dż. B. Giedyk 58½ M. Łojek 6 / 7 0 zł
30.04.2016 Warszawa 1600 m II dż. M. Srnec 59 M. Łojek 6 / 7 0 zł
14.11.2015 Warszawa 1300 m I dż. S. Vasyutov 57 M. Łojek 6 / 7 0 zł
13.09.2015 Warszawa 1300 m II dż. S. Vasyutov 56 M. Łojek 1 / 6 9 000 zł
16.08.2015 Warszawa 1300 m pr. dż. B. Giedyk 56 M. Łojek 5 / 7 1 000 zł

IRGA - RODOWÓD

                  IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
Nowogródek (POL) c. gn. 1997 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
NOWA ZELANDIA (POL) gn. 1991 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
NIDERLANDIA (POL) kaszt. 1983
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
NADRENIA (POL) c. gn. 1978 CAROLUS (GER) k. 1960
NIEDZICA (POL) kaszt. 1969
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
JAPE (USA) gn. 1989 DETERMINED LADY (USA) gn. 1959
 
 
 
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971 FIRESTREAK (GB) gn. 1956
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957
 
 
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
IMBRA (POL) gn. 1995 VICTORIANA (CAN) gn. 1952
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
IMADA (POL) gn. 1987 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
IMPERIA (POL) gn. 1975
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
IMPRESJA (POL) c. gn. 1970 NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957
INTRADA (POL) gn. 1958