Felix

Kasztanowaty ogier ur. 21.03.2013 (5 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Belenus (GER, 1996)
Matka: Femme Fatale (POL, 2005) / Be My Chief
Trener: K. Rogowski
Właściciel: M. Rogowska
Hodowca: SK Krasne
Stajnia: Monika
Handikap: 58.5 (30.12.2016)  wykres
Dosage: 0-4-7-3-2 (16)

FELIX - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(14.29%)
1
(14.29%)
0
(0%)
1
(14.29%)
0
(0%)
4 7 9 100 zł
2017 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2 2 0 zł
2016 1
(5.88%)
1
(5.88%)
2
(11.76%)
3
(17.65%)
3
(17.65%)
7 17 16 050 zł
2015 0
(0%)
0
(0%)
1
(20%)
3
(60%)
1
(20%)
0 5 6 500 zł
suma 2 2 3 7 4 13 31 31 650 zł

FELIX - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
20.10.2018 Warszawa 2000 m III dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 9 / 9 0 zł
09.09.2018 Warszawa 2000 m IV k. dż. K. Grzybowski 56 K. Rogowski 1 / 6 6 000 zł
25.08.2018 Warszawa 1800 m IV k. dż. K. Grzybowski 60 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
11.08.2018 Warszawa 2000 m IV k. dż. K. Grzybowski 59 K. Rogowski 2 / 6 2 400 zł
05.08.2018 Wrocław 1600 m IV u. D. Stępniak 56 K. Rogowski 7 / 13 0 zł
15.07.2018 Sopot 1800 m III dż. V. Popov 56 K. Rogowski 4 / 6 700 zł
30.06.2018 Warszawa 2000 m III dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
21.05.2017 Wrocław 3600 m steeple dż. P. Peprna 64 K. Rogowski 0 / 8 0 zł
30.04.2017 Wrocław 3400 m płoty dż. P. Peprna 65 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
27.11.2016 Warszawa 1800 m IV st. u. P. Stepakin 62 K. Rogowski 9 / 10 0 zł
20.11.2016 Warszawa 1600 m III dż. M. Abik 59 K. Rogowski 9 / 12 0 zł
12.11.2016 Warszawa 1800 m IV pr. dż. A. Chopyk 61 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
29.10.2016 Warszawa 1600 m III pr. dż. K. Kamińska 48 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
15.10.2016 Warszawa 2000 m III dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 4 / 4 700 zł
08.10.2016 Warszawa 1400 m III dż. M. Srnec 59 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
25.09.2016 Wrocław 2200 m III pr. dż. A. Kardanov 56 K. Rogowski 9 / 12 0 zł
04.09.2016 Wrocław 1907 m IV k. dż. A. Mazurkiewicz 59 K. Rogowski 5 / 10 800 zł
14.08.2016 Warszawa 1800 m III dż. A. Reznikov 59 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
31.07.2016 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 59 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
17.07.2016 Sopot 1400 m III dż. A. Reznikov 56 K. Rogowski 1 / 7 7 000 zł
09.07.2016 Sopot 2000 m III dż. A. Reznikov 56 K. Rogowski 2 / 7 2 800 zł
18.06.2016 Warszawa 2000 m III u. J. Grzybowska 58 K. Rogowski 3 / 6 1 050 zł
21.05.2016 Warszawa 1800 m III pr. dż. K. Grzybowski 57 K. Rogowski 3 / 8 1 400 zł
07.05.2016 Warszawa 1800 m III k. dż. M. Abik 58 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
24.04.2016 Warszawa 1800 m II pr. dż. K. Grzybowski 55 K. Rogowski 4 / 5 900 zł
17.04.2016 Warszawa 1800 m III pr. dż. K. Grzybowski 57 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
22.11.2015 Warszawa 1600 m II dż. D. Petryakov 58 K. Rogowski 4 / 9 900 zł
08.11.2015 Warszawa 1600 m II dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 4 / 6 900 zł
18.10.2015 Wrocław 1400 m II dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 3 / 5 2 800 zł
26.09.2015 Warszawa 1200 m II dż. D. Petryakov 57 K. Rogowski 4 / 6 900 zł
13.09.2015 Warszawa 1300 m dż. D. Petryakov 57 K. Rogowski 5 / 6 1 000 zł

FELIX - RODOWÓD

                  NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
NINISKI (USA) gn. 1976
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
VIRGINIA HILLS (USA) gn. 1971 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
LOMITAS (GB) kaszt. 1988 RIDIN' EASY (USA) kaszt. 1967
 
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
LA COLORADA (GER) kaszt. 1981
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
LA DORADA (IRE) c. gn. 1974 KRONZEUGE (FRA) c. gn. 1961
BELENUS (GER) kaszt. 1996 LOVE IN (GB) kaszt. 1966
 
 
UTRILLO (GER) c. gn. 1954 ORATOR (GER) gn. 1938
LORD UDO (GER) kaszt. 1971
 
UNTERWEGS (GER) kaszt. 1942
 
 
 
LADY WINDERMERE (GER) gn. 1965 WALDCANTER (GER) kaszt. 1956
BEAUTE (GER) kaszt. 1988 LIATRIS (GER) 1961
 
 
FRONTAL (FRA) c. gn. 1964 LE HAAR (FRA) kaszt. 1954
BLAUFICHTE (GER) kaszt. 1975
 
FAVREALE (FRA) c. gn. 1956
 
 
BLAUE WICKE (GER) c. gn. 1967 WORDPAM (GB) gn. 1957
BLAUKEHLCHEN (GER) gn. 1952
DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
CHIEF'S CROWN (USA) gn. 1982
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
BE MY CHIEF (USA) gn. 1987 CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY BE MINE (USA) c. gn. 1978
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
MY ADVANTAGE (GB) c. gn. 1966 PRINCELY GIFT (GB) gn. 1951
FEMME FATALE (POL) 2005 MY GAME (IRE) c. gn. 1957
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
ALYWAR (USA) kaszt. 1988
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
 
BLACK EYED LUCY (USA) kaszt. 1969 PRINCE ROYAL (GB) gn. 1961
FLAMING GIRL (FRA) gn. 1994 LADY O WAR (USA) kaszt. 1956
 
 
GREEN DANCER (USA) c. gn. 1972 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
DISCO GIRL (FRA) c. gn. 1978
 
GREEN VALLEY (FRA) c. gn. 1967
 
 
BARACALA (USA) kaszt. 1972 SWAPS (USA) kaszt. 1952
SEXIMEE (USA) kaszt. 1966