Suwenir

Gniady ogier ur. 24.05.2013 (5 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Tempelwächter (GER, 1994)
Matka: Supremacja (POL, 2001) / Alywar
Trener: K. Rogowski
Właściciel: P. Urbańska
Hodowca: SK Iwno
Stajnia: Różowa Pyzia
Handikap: 66.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 2-0-4-0-0 (6)

SUWENIR - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3
(60%)
0
(0%)
2 5 2 100 zł
2017 1
(6.67%)
2
(13.33%)
1
(6.67%)
4
(26.67%)
1
(6.67%)
6 15 18 410 zł
2016 3
(21.43%)
2
(14.29%)
4
(28.57%)
1
(7.14%)
3
(21.43%)
1 14 35 630 zł
2015 0
(0%)
1
(16.67%)
0
(0%)
4
(66.67%)
1
(16.67%)
0 6 11 650 zł
suma 4 5 5 12 5 9 40 67 790 zł

SUWENIR - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
07.07.2018 Warszawa 1600 m IV dż. A. Turgaev 60 K. Rogowski 6 / 12 0 zł
23.06.2018 Warszawa 2000 m III dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 4 / 8 700 zł
26.05.2018 Warszawa 1800 m III dż. T. Lukašek 60 K. Rogowski 4 / 12 700 zł
06.05.2018 Warszawa 1800 m III dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
15.04.2018 Wrocław 3000 m płoty pr. dż. A. Chopyk 69 K. Rogowski 7 / 9 0 zł
18.11.2017 Warszawa 2000 m III dż. W. Szymczuk 62 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
05.11.2017 Warszawa 1200 m III u. S. Sawaed 63 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
29.10.2017 Warszawa 1600 m II dż. A. Reznikov 62 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
19.08.2017 Warszawa 2400 m I dż. A. Reznikov 61 K. Rogowski 4 / 5 1 060 zł
12.08.2017 Warszawa 1600 m II st. u. P. Stepakin 57½ K. Rogowski 5 / 7 450 zł
05.08.2017 Warszawa 2000 m III dż. T. Lukašek 61 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
16.07.2017 Sopot 1800 m III dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 1 / 5 7 000 zł
01.07.2017 Warszawa 2000 m III dż. A. Reznikov 61 K. Rogowski 2 / 7 2 800 zł
25.06.2017 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 62 K. Rogowski 3 / 5 1 400 zł
17.06.2017 Warszawa 1300 m II dż. A. Reznikov 59½ K. Rogowski 2 / 7 3 600 zł
10.06.2017 Warszawa 1600 m II dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
28.05.2017 Warszawa 2000 m III st. u. P. Stepakin 61 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
21.05.2017 Warszawa 1600 m III st. u. P. Stepakin 62 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
06.05.2017 Warszawa 1200 m III dż. A. Reznikov 63 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
23.04.2017 Warszawa 1800 m I st. u. P. Stepakin 60½ K. Rogowski 6 / 7 0 zł
27.11.2016 Warszawa 1600 m I st. u. P. Stepakin 55 K. Rogowski 2 / 13 4 240 zł
20.11.2016 Warszawa 1600 m III st. u. P. Stepakin 56 K. Rogowski 1 / 12 7 000 zł
06.11.2016 Warszawa 1200 m III st. u. P. Stepakin 58 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
29.10.2016 Warszawa 1600 m IV dż. T. Lukašek 61 K. Rogowski 1 / 6 6 000 zł
15.10.2016 Warszawa 2000 m III dż. M. Srnec 60 K. Rogowski 3 / 4 1 400 zł
01.10.2016 Warszawa 1800 m III dż. M. Srnec 59 K. Rogowski 4 / 5 700 zł
10.09.2016 Warszawa 1600 m IV dż. A. Reznikov 61 K. Rogowski 3 / 7 1 200 zł
04.09.2016 Warszawa 1400 m IV k. dż. K. Grzybowski 62 K. Rogowski 3 / 7 1 200 zł
20.08.2016 Warszawa 1600 m III dż. M. Srnec 59 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
03.07.2016 Warszawa 2400 m A dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 12 / 14 0 zł
12.06.2016 Warszawa 2000 m II dż. A. Polli 59 K. Rogowski 5 / 9 450 zł
15.05.2016 Warszawa 1600 m II dż. P. Krowicki 59 K. Rogowski 5 / 7 450 zł
30.04.2016 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 59 K. Rogowski 1 / 7 7 000 zł
17.04.2016 Warszawa 1600 m I dż. A. Turgaev 56 K. Rogowski 2 / 7 4 240 zł
15.11.2015 Warszawa 1400 m II dż. D. Petryakov 57 K. Rogowski 2 / 7 3 600 zł
18.10.2015 Warszawa 1600 m L A dż. D. Petryakov 57 K. Rogowski 4 / 5 3 400 zł
03.10.2015 Warszawa 1400 m I dż. D. Petryakov 57 K. Rogowski 4 / 6 1 100 zł
13.09.2015 Warszawa 1200 m I dż. D. Petryakov 57 K. Rogowski 5 / 6 550 zł
16.08.2015 Warszawa 1300 m B dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 4 / 5 2 100 zł
01.08.2015 Warszawa 1300 m II dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 4 / 6 900 zł

SUWENIR - RODOWÓD

                  LITERAT (GER) c. gn. 1965 BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) c. gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) c. gn. 1962
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
AGGRESSOR (GB) gn. 1955 COMBAT (GB) gn. 1944
AGGRAVATE (GB) gn. 1966
 
PHAETONIA (GB) kaszt. 1945
 
 
RAVEN LOCKS (GB) k. 1945 MR JINKS (GB) s. 1926
Tempelwächter (GER) c. gn. 1994 GENTLEMEN'S RELISH (GB) c. gn. 1926
 
 
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961 TAMERLANE (GB) gn. 1952
KONIGSSTUHL (GER) c. gn. 1976
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956
 
 
 
KONIGSKRONUNG (GER) c. gn. 1965 TIEPOLETTO (FRA) c. gn. 1956
TEMPELWACHE (GER) c. gn. 1989 KRONUNG (GER) c. gn. 1957
 
 
KAISERADLER (GER) c. gn. 1957 NEBELWERFER (GER) c. gn. 1944
TANNENPRINZESSIN (GER) c. gn. 1976
 
KAISERWURDE (GER) s. 1945
 
 
TANNE (GER) c. gn. 1964 ORSINI (GER) c. gn. 1954
TANNHALDE (GER) c. gn. 1957
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALYDAR (USA) kaszt. 1975
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965 ON-AND-ON (USA) gn. 1956
ALYWAR (USA) kaszt. 1988 PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958
 
 
 
PRINCE ROYAL (GB) gn. 1961 RIBOT (GB) gn. 1952
BLACK EYED LUCY (USA) kaszt. 1969
 
PANGE (GB) kaszt. 1955
 
 
LADY O WAR (USA) kaszt. 1956 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
SUPREMACJA (POL) c. gn. 2001 WAR KILT (USA) kaszt. 1943
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
PAWIMENT (POL) c. gn. 1974
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
 
PYTIA (POL) 1965 DE CORTE (POL) gn. 1951
SOBOTA (POL) c. gn. 1985 PUTNIA (POL) 1957
 
 
TUNY (GB) gn. 1959 ZUCCHERO (GB) c. gn. 1948
SAWANNA (POL) kaszt. 1970
 
MARSYAKA (FRA) kaszt. 1949
 
 
SARABANDA (POL) kaszt. 1963 AQUINO (FRA) gn. 1948
SANTUZZA (POL) 1956