Zew

Ciemnogniady ogier ur. 26.04.2013 (5 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Indy Champ (USA, 2006)
Matka: Zgoda (POL, 2001) / Alywar
Trener: R. Świątek
Właściciel: T. Sieradzki
Hodowca: T. Sieradzki
Stajnia: Borowa
Handikap: 50.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 6-5-11-0-0 (22)

ZEW - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2 2 0 zł
2017 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
3 4 1 220 zł
2016 1
(16.67%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
0
(0%)
1
(16.67%)
2 6 10 400 zł
2015 0
(0%)
2
(50%)
1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
0 4 11 900 zł
suma 1 3 2 2 1 7 16 23 520 zł

ZEW - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
13.05.2018 Wrocław 3600 m steeple k. dż. R. Benš 64 R. Świątek 0 / 7 0 zł
29.04.2018 Wrocław 1907 m III st. u. K. Dynarowska 57 R. Świątek 8 / 9 0 zł
30.07.2017 Wrocław 1907 m IV st. u. K. Dynarowska 57 R. Świątek 10 / 11 0 zł
11.06.2017 Wrocław 2200 m III st. u. K. Dynarowska 57 R. Świątek 4 / 5 1 220 zł
04.06.2017 Wrocław 2200 m II pr. dż. I. Wójcik 57½ R. Świątek 7 / 7 0 zł
30.04.2017 Wrocław 1907 m III dż. D. Andres 60 R. Świątek 9 / 9 0 zł
16.10.2016 Wrocław 1907 m IV dż. B. Ganbat 60 R. Świątek 3 / 9 1 600 zł
04.09.2016 Wrocław 2800 m płoty dż. L. Matusky 65 R. Świątek 0 / 6 0 zł
07.08.2016 Wrocław 2200 m III st. u. K. Dynarowska 54 R. Świątek 2 / 6 2 500 zł
16.07.2016 Sopot 1900 m IV k. dż. K. Maryniak 61 R. Świątek 5 / 8 300 zł
19.06.2016 Wrocław 2600 m III pr. dż. C. Timmons 65 R. Świątek 1 / 8 6 000 zł
29.05.2016 Wrocław 1907 m III u. K. Mazur 56 R. Świątek 10 / 10 0 zł
18.10.2015 Wrocław 1400 m II k. dż. K. Maryniak 57 R. Świątek 2 / 5 3 500 zł
04.10.2015 Wrocław 1200 m II k. dż. K. Maryniak 57 R. Świątek 2 / 6 3 500 zł
20.09.2015 Wrocław 1200 m II k. dż. K. Maryniak 57 R. Świątek 3 / 7 2 800 zł
23.08.2015 Wrocław 1200 m II st. u. K. Hlubuckova 57 R. Świątek 4 / 6 2 100 zł

ZEW - RODOWÓD

                  BOLD REASONING (USA) c. gn. 1968 BOLDNESIAN (USA) gn. 1963
SEATTLE SLEW (USA) c. gn. 1974
 
REASON TO EARN (USA) gn. 1963
 
 
 
MY CHARMER (USA) gn. 1969 POKER (USA) gn. 1963
A.P. INDY (USA) c. gn. 1989 FAIR CHARMER (USA) kaszt. 1959
 
 
 
SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
WEEKEND SURPRISE (USA) gn. 1980
 
SOMETHINGROYAL (USA) gn. 1952
 
 
LASSIE DEAR (USA) gn. 1974 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
INDY CHAMP (USA) c. gn. 2006 GAY MISSILE (USA) gn. 1967
 
 
DEPUTY MINISTER (CAN) gn. 1979 VICE REGENT (CAN) kaszt. 1967
VICTORY SPEECH (USA) c. gn. 1993
 
MINT COPY (CAN) c. gn. 1970
 
 
 
IDAS IMAGE (USA) c. gn. 1987 ALYDAR (USA) kaszt. 1975
VICTORY ENCOUNTER (USA) gn. 2000 BENDARA (USA) c. gn. 1969
 
 
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
MARVELOUS MOMENT (USA) kaszt. 1987
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
OLYMPIC MOMENT (USA) kaszt. 1978 OLYMPIAD KING (USA) gn. 1960
PRINCESS FLEUR (USA) c. gn. 1970
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALYDAR (USA) kaszt. 1975
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965 ON-AND-ON (USA) gn. 1956
ALYWAR (USA) kaszt. 1988 PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958
 
 
 
PRINCE ROYAL (GB) gn. 1961 RIBOT (GB) gn. 1952
BLACK EYED LUCY (USA) kaszt. 1969
 
PANGE (GB) kaszt. 1955
 
 
LADY O WAR (USA) kaszt. 1956 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
ZGODA (POL) 2001 WAR KILT (USA) kaszt. 1943
 
 
PALL MALL (IRE) kaszt. 1955 PALESTINE (GB) s. 1947
CLUB HOUSE (IRE) gn. 1970
 
MALAPERT (GB) kaszt. 1946
 
 
 
COUNTRY HOUSE (GB) gn. 1955 VIEUX MANOIR (FRA) gn. 1947
ZITTA (POL) gn. 1987 MISS COVENTRY (GB) gn. 1943
 
 
NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957 SICA BOY (FRA) gn. 1951
ZORILLA (POL) gn. 1970
 
FOLLE NUIT (FRA) gn. 1940
 
 
ZINGARESKA (POL) gn. 1953 SONNENORDEN (GER) gn. 1936
ZEGARYNKA (GER) kaszt. 1942