Nider

Ciemnogniady ogier ur. 09.02.2014 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Nowogródek (POL, 1997)
Matka: Nitonia (POL, 2007) / Belenus
Trener: R. Ganczew-Panczew
Właściciel: A. Łabędzki
Hodowca: SK Golejewko
Stajnia: Łabędź
Handikap: 65.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 1-0-2-0-1 (4)

NIDER - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(33.33%)
2 3 800 zł
2017 3
(27.27%)
3
(27.27%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
0
(0%)
3 11 28 670 zł
2016 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
4 4 0 zł
suma 3 3 1 1 1 9 18 29 470 zł

NIDER - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.06.2018 Wrocław 3800 m płoty dż. C. Timmons 65 R. Ganczew-Panczew 0 / 7 0 zł
13.05.2018 Wrocław 3600 m płoty pr. dż. J. Spáčil 63 R. Ganczew-Panczew 5 / 7 800 zł
06.05.2018 Wrocław 1907 m III st. u. A. Kaleta 62 R. Ganczew-Panczew 6 / 7 0 zł
19.11.2017 Warszawa 2400 m I dż. D. Petryakov 59 T. Dębowski 8 / 9 0 zł
22.10.2017 Wrocław 2200 m III st. u. A. Kaleta 54½ T. Dębowski 1 / 7 6 100 zł
15.10.2017 Wrocław 1907 m III st. u. K. Mazur 59½ T. Dębowski 4 / 7 1 220 zł
10.09.2017 Wrocław 1400 m III st. u. A. Kaleta 62½ T. Dębowski 3 / 11 1 830 zł
13.08.2017 Wrocław 2200 m III st. u. A. Kaleta 52½ T. Dębowski 2 / 6 2 440 zł
29.07.2017 Warszawa 1300 m III dż. S. Mazur 57½ T. Dębowski 7 / 10 0 zł
09.07.2017 Warszawa 2000 m I st. u. A. Kaleta 49 T. Dębowski 8 / 9 0 zł
11.06.2017 Wrocław 2200 m III u. A. Kaleta 54 T. Dębowski 1 / 5 6 100 zł
28.05.2017 Wrocław 1400 m III u. A. Kaleta 58 T. Dębowski 1 / 7 6 100 zł
21.05.2017 Wrocław 1600 m III u. A. Kaleta 55 T. Dębowski 2 / 10 2 440 zł
30.04.2017 Wrocław 1907 m III u. A. Kaleta 55 T. Dębowski 2 / 7 2 440 zł
23.10.2016 Wrocław 1400 m II u. A. Kaleta 57 T. Dębowski 6 / 13 0 zł
02.10.2016 Warszawa 1300 m II dż. S. Vasyutov 57 T. Dębowski 7 / 8 0 zł
18.09.2016 Wrocław 1200 m II u. A. Kaleta 57 T. Dębowski 7 / 10 0 zł
21.08.2016 Wrocław 1200 m II k. dż. A. Mazurkiewicz 57 T. Dębowski 6 / 7 0 zł

NIDER - RODOWÓD

                  IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
Nowogródek (POL) c. gn. 1997 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
NOWA ZELANDIA (POL) gn. 1991 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
NIDERLANDIA (POL) kaszt. 1983
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
NADRENIA (POL) c. gn. 1978 CAROLUS (GER) k. 1960
NIEDZICA (POL) kaszt. 1969
NINISKI (USA) gn. 1976 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
LOMITAS (GB) kaszt. 1988
 
VIRGINIA HILLS (USA) gn. 1971
 
 
 
LA COLORADA (GER) kaszt. 1981 SURUMU (GER) kaszt. 1974
BELENUS (GER) kaszt. 1996 LA DORADA (IRE) c. gn. 1974
 
 
 
LORD UDO (GER) kaszt. 1971 UTRILLO (GER) c. gn. 1954
BEAUTE (GER) kaszt. 1988
 
LADY WINDERMERE (GER) gn. 1965
 
 
BLAUFICHTE (GER) kaszt. 1975 FRONTAL (FRA) c. gn. 1964
NITONIA (POL) gn. 2007 BLAUE WICKE (GER) c. gn. 1967
 
 
MUMMYS PET (GB) c. gn. 1968 SING SING (GB) c. gn. 1957
PRECOCIOUS (GB) gn. 1981
 
MONEY FOR NOTHING (GB) c. gn. 1962
 
 
 
MRS. MOSS (GB) kaszt. 1969 REFORM (GB) gn. 1964
NIDELVA (POL) 1998 GOLDEN PLATE (GB) kaszt. 1964
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
NIDERLANDIA (POL) kaszt. 1983
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
NADRENIA (POL) c. gn. 1978 CAROLUS (GER) k. 1960
NIEDZICA (POL) kaszt. 1969