Tribunal

Gniady ogier ur. 20.04.2014 (7 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Irlandia
Ojciec: Bushranger (IRE, 2006)
Matka: Brown Butterfly (GB, 2008) / Medicean
Trener: S. Plavac
Właściciel: Plavac Sp. z o.o.
Hodowca: J. Foley
Stajnia: Plavac Racing
Handikap: 71.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 1-1-5-1-2 (10)

TRIBUNAL - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2021 1
(16.67%)
2
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(16.67%)
2 6 12 950 zł
2020 1
(14.29%)
2
(28.57%)
2
(28.57%)
0
(0%)
0
(0%)
2 7 19 800 zł
2019 3
(42.86%)
2
(28.57%)
1
(14.29%)
0
(0%)
1
(14.29%)
0 7 50 775 zł
2018 2
(22.22%)
2
(22.22%)
2
(22.22%)
0
(0%)
2
(22.22%)
1 9 33 230 zł
2017 3
(50%)
0
(0%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
0
(0%)
1 6 25 700 zł
2016 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(100%)
0 1 450 zł
suma 10 8 6 1 5 6 36 142 905 zł

TRIBUNAL - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
18.09.2021 Warszawa 1300 m III dż. M. Srnec 60 S. Plavac 2 / 6 3 000 zł
28.08.2021 Warszawa 1400 m III pr. dż. B. Kalysbek Uulu 58 S. Plavac 6 / 7 0 zł
18.07.2021 Sopot 1600 m IV pr. dż. B. Kalysbek Uulu 62 S. Plavac 1 / 7 6 500 zł
04.07.2021 Warszawa 1400 m II dż. V. Janaček 60 S. Plavac 5 / 9 450 zł
06.06.2021 Warszawa 1600 m III k. dż. S. Abaev 62 S. Plavac 2 / 8 3 000 zł
15.05.2021 Warszawa 1600 m II pr. dż. D. Sabatbekov 58 S. Plavac 6 / 7 0 zł
07.11.2020 Warszawa 1300 m II st. u. B. Kalysbek Uulu 57 P. Piątkowski 1 / 9 9 000 zł
10.10.2020 Warszawa 1400 m II dż. M. Srnec 60 P. Piątkowski 2 / 8 3 600 zł
06.09.2020 Warszawa 1400 m II dż. M. Srnec 60 P. Piątkowski 2 / 7 3 600 zł
09.08.2020 Warszawa 1400 m II dż. M. Srnec 61 P. Piątkowski 3 / 9 1 800 zł
19.07.2020 Warszawa 1600 m L A dż. A. Reznikov 60 P. Piątkowski 6 / 10 0 zł
28.06.2020 Warszawa 1400 m II dż. M. Srnec 63 P. Piątkowski 3 / 6 1 800 zł
06.06.2020 Warszawa 1400 m II k. dż. B. Giedyk 63 P. Piątkowski 7 / 8 0 zł
26.10.2019 Warszawa 1300 m L A dż. M. Srnec 62 P. Piątkowski 2 / 12 12 000 zł
05.10.2019 Warszawa 1400 m I dż. M. Srnec 60 P. Piątkowski 1 / 10 10 600 zł
07.09.2019 Warszawa 1600 m B dż. M. Srnec 56 P. Piątkowski 2 / 6 8 000 zł
10.08.2019 Warszawa 1600 m II dż. A. Turgaev 60 P. Piątkowski 1 / 7 9 000 zł
30.06.2019 Warszawa 1300 m II dż. K. Grzybowski 63 P. Piątkowski 3 / 10 1 800 zł
08.06.2019 Warszawa 1600 m II dż. K. Grzybowski 60 P. Piątkowski 1 / 8 9 000 zł
11.05.2019 Warszawa 1400 m III dż. K. Grzybowski 63 P. Piątkowski 5 / 9 375 zł
17.11.2018 Warszawa 1200 m I dż. V. Popov 57 P. Piątkowski 5 / 10 530 zł
21.10.2018 Warszawa 1600 m II dż. K. Grzybowski 60 P. Piątkowski 3 / 7 1 800 zł
15.09.2018 Warszawa 1600 m II k. dż. K. Grzybowski 59 P. Piątkowski 2 / 7 3 600 zł
26.08.2018 Warszawa 1600 m III k. dż. K. Grzybowski 62 P. Piątkowski 1 / 8 7 000 zł
28.07.2018 Warszawa 1400 m L A k. dż. K. Grzybowski 60 P. Piątkowski 5 / 6 1 500 zł
01.07.2018 Warszawa 1600 m L A k. dż. K. Grzybowski 60 P. Piątkowski 7 / 10 0 zł
09.06.2018 Warszawa 1400 m B k. dż. K. Grzybowski 56 P. Piątkowski 2 / 9 8 000 zł
19.05.2018 Warszawa 1400 m II dż. F. Lefebvre 63 P. Piątkowski 3 / 8 1 800 zł
28.04.2018 Warszawa 1600 m II k. dż. K. Grzybowski 59 P. Piątkowski 1 / 11 9 000 zł
21.10.2017 Warszawa 1400 m I dż. A. Reznikov 59 P. Piątkowski 8 / 10 0 zł
16.09.2017 Warszawa 1400 m II dż. S. Vasyutov 58 P. Piątkowski 1 / 10 9 000 zł
26.08.2017 Warszawa 1600 m II dż. S. Mazur 56 P. Piątkowski 4 / 7 900 zł
30.07.2017 Warszawa 1600 m II dż. A. Reznikov 55 P. Piątkowski 3 / 6 1 800 zł
17.06.2017 Warszawa 1400 m III dż. M. Srnec 62 P. Piątkowski 1 / 8 7 000 zł
27.05.2017 Warszawa 1300 m III dż. A. Reznikov 59 P. Piątkowski 1 / 8 7 000 zł
06.11.2016 Warszawa 1200 m II dż. S. Vasyutov 58 J. Kozłowski 5 / 11 450 zł

TRIBUNAL - RODOWÓD

                  DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANEHILL (USA) gn. 1986
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
RAZYANA (USA) gn. 1981 HIS MAJESTY (USA) gn. 1968
DANETIME (IRE) gn. 1994 SPRING ADIEU (CAN) gn. 1974
 
 
 
LEAR FAN (USA) gn. 1981 ROBERTO (USA) gn. 1969
ALLEGHENY RIVER (USA) gn. 1987
 
WAC (USA) gn. 1969
 
 
ALLESHENY (IRE) kaszt. 1982 BE MY GUEST (USA) kaszt. 1974
BUSHRANGER (IRE) gn. 2006 BOLD SANDS (USA) kaszt. 1977
 
 
FORMIDABLE (USA) gn. 1975 FORLI (ARG) kaszt. 1963
EFISIO (GB) gn. 1982
 
NATIVE PARTNER (USA) gn. 1966
 
 
 
ELDORET (IRE) gn. 1976 HIGH TOP (IRE) gn. 1969
DANZ DANZ (GB) gn. 1997 BAMBURI (GB) gn. 1970
 
 
GREEN DESERT (USA) c. gn. 1983 DANZIG (USA) gn. 1977
DARCEY BUSSELL (GB) gn. 1992
 
FOREIGN COURIER (USA) gn. 1979
 
 
DOCKLANDS (IRE) gn. 1977 ON YOUR MARK (USA) kaszt. 1964
PERSUADER (GB) gn. 1954
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MACHIAVELLIAN (USA) c. gn. 1987
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
COUP DE FOLIE (USA) gn. 1982 HALO (USA) k. 1969
MEDICEAN (GB) kaszt. 1997 RAISE THE STANDARD (CAN) gn. 1978
 
 
 
STORM BIRD (CAN) gn. 1978 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
MYSTIC GODDESS (USA) kaszt. 1990
 
SOUTH OCEAN (CAN) gn. 1967
 
 
ROSE GODDESS (IRE) gn. 1979 SASSAFRAS (FRA) gn. 1967
BROWN BUTTERFLY (GB) gn. 2008 COCARDE (GB) kaszt. 1966
 
 
MILL REEF (USA) gn. 1968 NEVER BEND (USA) c. gn. 1960
SHIRLEY HEIGHTS (GB) c. gn. 1975
 
MILAN MILL (USA) gn. 1962
 
 
 
HARDIEMMA (GB) gn. 1969 HARDICANUTE (GB) c. gn. 1962
AUSPICIOUS (GB) gn. 1996 GRAND CROSS (GB) gn. 1952
 
 
KINGS LAKE (USA) gn. 1978 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
BLESSED EVENT (IRE) gn. 1984
 
FISH-BAR (IRE) gn. 1967
 
 
FRIEDRICHSRUH (FRA) c. gn. 1974 DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961
FRIEDENSBOTSCHAFT (GER) c. gn. 1966