Nagroda

Kasztanowata klacz ur. 09.02.2014 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Ruten (USA, 2005)
Matka: Nechemia (POL, 2000) / Enjoy Plan
Trener: I. Wróblewska
Właściciel: SK Iwno
Hodowca: SK Golejewko
Stajnia: Iwno
Handikap: 64.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 8-5-7-0-0 (20)

NAGRODA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
1 2 2 000 zł
2017 1
(16.67%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
1 6 12 150 zł
2016 0
(0%)
1
(16.67%)
2
(33.33%)
2
(33.33%)
0
(0%)
1 6 11 200 zł
suma 1 2 3 4 1 3 14 25 350 zł

NAGRODA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
13.05.2018 Wrocław 3600 m steeple k. dż. R. Benš 63 I. Wróblewska 4 / 7 2 000 zł
15.04.2018 Wrocław 3000 m płoty k. dż. R. Benš 65 I. Wróblewska 8 / 9 0 zł
18.11.2017 Warszawa 2000 m III u. M. Sommer 53 M. Łojek 5 / 7 350 zł
12.11.2017 Warszawa 2200 m IV dż. A. Turgaev 58 M. Łojek 4 / 7 600 zł
28.10.2017 Warszawa 1800 m III dż. A. Turgaev 56 M. Łojek 2 / 6 2 800 zł
14.10.2017 Warszawa 1800 m III dż. S. Vasyutov 58 M. Łojek 3 / 7 1 400 zł
24.09.2017 Warszawa 2000 m IV dż. A. Reznikov 58 M. Łojek 9 / 12 0 zł
06.05.2017 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 57 M. Łojek 1 / 11 7 000 zł
20.11.2016 Warszawa 1000 m II dż. P. Krowicki 56 M. Łojek 2 / 7 3 600 zł
22.10.2016 Warszawa 1300 m II dż. A. Turgaev 58 M. Łojek 4 / 11 900 zł
01.10.2016 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 57 M. Łojek 6 / 14 0 zł
14.08.2016 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 57 M. Łojek 3 / 7 1 800 zł
30.07.2016 Warszawa 1300 m II dż. A. Turgaev 55 M. Łojek 4 / 7 900 zł
03.07.2016 Warszawa 1200 m dż. A. Turgaev 55 M. Łojek 3 / 7 4 000 zł

NAGRODA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
EL PRADO (IRE) s. 1989 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY CAPULET (USA) s. 1974
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
CAP AND BELLS (USA) s. 1958 TOM FOOL (USA) gn. 1949
RUTEN (USA) 2005 GHAZNI (USA) s. 1942
 
 
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MISWAKI (USA) kaszt. 1978
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
HOPESPRINGSETERNAL (USA) kaszt. 1971 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
RASH (USA) kaszt. 1998 ROSE BOWER (USA) kaszt. 1958
 
 
WOLF POWER (SAF) s. 1978 FLIRTING AROUND (USA) gn. 1971
ASK ANITA (USA) gn. 1990
 
PANDORA (SAF) s. 1970
 
 
EPANOUI (USA) gn. 1980 VAL DE L'ORNE (FRA) gn. 1972
SWALTHEE (FRA) gn. 1975
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALYDAR (USA) kaszt. 1975
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965 ON-AND-ON (USA) gn. 1956
ENJOY PLAN (USA) gn. 1990 PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958
 
 
 
LT. STEVENS (USA) gn. 1961 NANTALLAH (USA) gn. 1953
BEL SHEBA (USA) gn. 1970
 
ROUGH SHOD (GB) gn. 1944
 
 
BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
NECHEMIA (POL) gn. 2000 BLINKING OWL (USA) c. gn. 1938
 
 
L'ENJOLEUR (CAN) gn. 1972 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
CANADIAN WINTER (USA) c. gn. 1983
 
FANFRELUCHE (CAN) gn. 1967
 
 
 
COLD HEARTED (USA) gn. 1974 THE AXE (USA) s. 1958
NETANYA (POL) c. gn. 1992 TURN TO NORTH (USA) gn. 1965
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
NEMEZIA (POL) k. 1986
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
NURSJA (POL) c. gn. 1980 FREEFOOT (GB) gn. 1970
NAPAJEDLA (POL) c. gn. 1974