Omer

Gniady ogier ur. 03.04.2014 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Ecosse (FRA, 2000)
Matka: Olga (POL, 1935) / Jape
Trener: K. Ziemiański
Właściciel: J., M. i E. Traka
Hodowca: J. Traka
Stajnia: Tracja
Handikap: 66.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 1-0-7-0-0 (8)

OMER - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 2
(66.67%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 3 16 800 zł
2017 2
(22.22%)
0
(0%)
2
(22.22%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
2 9 16 350 zł
suma 4 1 2 2 1 2 12 33 150 zł

OMER - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
30.06.2018 Warszawa 2000 m III dż. S. Mazur 61 K. Ziemiański 1 / 7 7 000 zł
09.06.2018 Warszawa 2000 m III st. u. J. Grzybowska 60 K. Ziemiański 1 / 7 7 000 zł
12.05.2018 Warszawa 2000 m III dż. S. Mazur 60 K. Ziemiański 2 / 7 2 800 zł
12.11.2017 Warszawa 2200 m IV dż. M. Srnec 60 K. Ziemiański 1 / 6 6 000 zł
21.10.2017 Warszawa 2000 m III dż. M. Srnec 57 K. Ziemiański 4 / 7 700 zł
01.10.2017 Warszawa 1800 m III dż. M. Srnec 57½ K. Ziemiański 3 / 10 1 400 zł
16.09.2017 Warszawa 2200 m IV dż. M. Srnec 60 K. Ziemiański 1 / 8 6 000 zł
19.08.2017 Warszawa 1800 m IV dż. M. Srnec 56 K. Ziemiański 8 / 11 0 zł
06.08.2017 Warszawa 2000 m IV dż. M. Srnec 59 K. Ziemiański 3 / 8 1 200 zł
10.06.2017 Warszawa 1800 m III dż. V. Popov 59 K. Ziemiański 6 / 13 0 zł
21.05.2017 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 59 K. Ziemiański 4 / 8 700 zł
29.04.2017 Warszawa 1600 m III dż. M. Srnec 59 K. Ziemiański 5 / 8 350 zł

OMER - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
PEINTRE CELEBRE (USA) kaszt. 1994 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
PEINTURE BLEUE (USA) kaszt. 1987
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
PETROLEUSE (IRE) gn. 1978 HABITAT (USA) gn. 1966
ECOSSE (FRA) c. gn. 2000 PLENCIA (FRA) kaszt. 1968
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
 
AGGRAVATE (GB) gn. 1966 AGGRESSOR (GB) gn. 1955
ELACATA (GER) c. gn. 1990 RAVEN LOCKS (GB) k. 1945
 
 
AUTHI (IRE) gn. 1970 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
ELKE (GER) gn. 1978
 
VIRTUOUS (GB) gn. 1962
 
 
ELISABETH (GER) c. gn. 1966 ORSINI (GER) c. gn. 1954
EGINA (IRE) kaszt. 1956
POLYMELUS (GB) gn. 1902 CYLLENE (GB) kaszt. 0000
DOMINION (GB) gn. 1916
 
MAID MARIAN (GB) c. gn. 0000
 
 
 
OSYRUA (GB) gn. 1907 DESMOND (GB) k. 0000
LARETIN (FRA) 1924 LADY CANDAHAR (GB) gn. 0000
 
 
 
AJAX (FRA) gn. 1901 FLYING FOX (GB) gn. 0000
LA CAMPANILLA (FRA) kaszt. 1908
 
AMIE (FRA) gn. 0000
 
 
VENIA (GB) kaszt. 0000 MELANION (GB) gn. 0000
OLGA (POL) kaszt. 1935 REINE BLANCHE (GB) kaszt. 0000
 
 
SAC A PAPIER (POL) c. gn. 0000 SALISBURY (GB) gn. 0000
OSZCZEP (POL) kaszt. 1912
 
FIRST FLIGHT (GB) kaszt. 0000
 
 
 
CROSS PATTY (GB) gn. 0000 BEND OR (GB) kaszt. 0000
FABIOLA (POL) kaszt. 1925 PATRONESS (GB) c. gn. 0000
 
 
FILS DU VENT (FRA) gn. 1906 FLYING FOX (GB) gn. 0000
ROZGA (POL) gn. 1914
 
AIRS AND GRACES (GB) c. gn. 0000
 
 
JASZCZURKA (POL) gn. 1906 CARLTON (GB) gn. 0000
DZUMA (POL) gn. 0000