Despinado

Ciemnogniady ogier ur. 2002
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Special Power (IRE, 1987)
Matka: Dorita (POL, 1995) / Jaguar
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: K. i K. Kozłowscy i T. Sobiczewska
Hodowca: K. Wąs
Wymiary: 163.0-180.0-19.00
Stajnia: Nova
Handikap: 65.0 (25.06.2012)  wykres
Dosage: 1-0-5-0-0 (6)

DESPINADO - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2011 0
(0%)
3
(50%)
2
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
1 6 5 240 zł
2010 1
(20%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(40%)
1
(20%)
1 5 4 475 zł
2009 1
(10%)
1
(10%)
1
(10%)
4
(40%)
1
(10%)
2 10 7 335 zł
2008 2
(28.57%)
0
(0%)
1
(14.29%)
0
(0%)
1
(14.29%)
3 7 6 975 zł
2007 0
(0%)
4
(57.14%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(14.29%)
2 7 9 130 zł
2006 0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
2
(50%)
0
(0%)
1 4 4 220 zł
2005 4
(50%)
1
(12.5%)
2
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
1 8 27 240 zł
2004 1
(50%)
1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 4 360 zł
suma 9 10 7 8 4 11 49 68 975 zł

DESPINADO - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
27.11.2011 Warszawa 1000 m IV u. P. Gogolewski 66 J. Kozłowski 2 / 12 1 160 zł
19.11.2011 Warszawa 1400 m IV dż. P. Krowicki 61 J. Kozłowski 3 / 8 580 zł
06.11.2011 Warszawa 1200 m III k. dż. M. Březina 56½ J. Kozłowski 2 / 11 1 560 zł
23.10.2011 Warszawa 1600 m IV dż. E. Zahariev 61 J. Kozłowski 6 / 12 0 zł
08.10.2011 Warszawa 1400 m IV k. dż. M. Březina 59 J. Kozłowski 2 / 11 1 160 zł
19.06.2011 Warszawa 1400 m III k. dż. M. Březina 59 J. Kozłowski 3 / 9 780 zł
21.11.2010 Warszawa 1300 m III k. dż. A. Dul 59 J. Kozłowski 4 / 7 350 zł
07.11.2010 Warszawa 1600 m III pr. dż. M. Březina 58 J. Kozłowski 5 / 6 175 zł
01.08.2010 Warszawa 1400 m IV dż. W. Szymczuk 63 J. Kozłowski 6 / 8 0 zł
26.06.2010 Warszawa 1400 m II dż. V. Popov 60½ J. Kozłowski 4 / 8 450 zł
25.04.2010 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 62½ J. Kozłowski 1 / 6 3 500 zł
31.10.2009 Warszawa 1400 m III dż. P. Krowicki 61 J. Kozłowski 5 / 7 185 zł
18.10.2009 Warszawa 1600 m IV dż. V. Popov 62 J. Kozłowski 10 / 11 0 zł
26.09.2009 Warszawa 1300 m IV dż. P. Krowicki 63 J. Kozłowski 4 / 7 280 zł
12.09.2009 Warszawa 1600 m III dż. P. Krowicki 60 J. Kozłowski 3 / 7 740 zł
29.07.2009 Warszawa 1400 m III dż. P. Krowicki 60 J. Kozłowski 4 / 7 370 zł
19.07.2009 Warszawa 1200 m IV dż. V. Popov 63 J. Kozłowski 2 / 7 1 120 zł
28.06.2009 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 4 / 7 470 zł
14.06.2009 Warszawa 1400 m II dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 4 / 9 470 zł
31.05.2009 Warszawa 1400 m III dż. P. Krowicki 60 J. Kozłowski 1 / 8 3 700 zł
17.05.2009 Warszawa 1600 m III dż. W. Szymczuk 60 J. Kozłowski 8 / 8 0 zł
29.11.2008 Warszawa 1600 m III dż. W. Szymczuk 61 J. Kozłowski 6 / 9 0 zł
02.11.2008 Warszawa 1400 m III dż. W. Szymczuk 60 J. Kozłowski 5 / 9 175 zł
04.10.2008 Warszawa 1400 m III dż. W. Szymczuk 60 J. Kozłowski 7 / 7 0 zł
14.09.2008 Warszawa 1300 m IV dż. W. Szymczuk 63 J. Kozłowski 1 / 7 2 600 zł
16.08.2008 Warszawa 1200 m III dż. W. Szymczuk 60 J. Kozłowski 7 / 8 0 zł
26.07.2008 Warszawa 1400 m III dż. W. Szymczuk 60 J. Kozłowski 1 / 10 3 500 zł
05.07.2008 Warszawa 1600 m III dż. P. Piątkowski 60 J. Kozłowski 3 / 10 700 zł
24.11.2007 Warszawa 1200 m I dż. J. Ochocki 57 J. Kozłowski 7 / 7 0 zł
10.11.2007 Warszawa 1400 m I dż. V. Popov 57 J. Kozłowski 5 / 7 250 zł
14.10.2007 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 2 / 5 1 760 zł
29.09.2007 Warszawa 1600 m II dż. P. Piątkowski 60 J. Kozłowski 2 / 5 1 760 zł
01.07.2007 Warszawa 1600 m LR A dż. M. Pilich 60 J. Kozłowski 6 / 10 0 zł
10.06.2007 Warszawa 1600 m II dż. W. Szymczuk 62 J. Kozłowski 2 / 6 1 760 zł
12.05.2007 Warszawa 1300 m B dż. M. Pilich 56 J. Kozłowski 2 / 8 3 600 zł
27.11.2006 Warszawa 1800 m B dż. W. Szymczuk 60 J. Kozłowski 3 / 7 1 160 zł
12.11.2006 Warszawa 1300 m LR A dż. M. Pilich 62 J. Kozłowski 6 / 6 0 zł
30.09.2006 Warszawa 1400 m LR B dż. W. Szymczuk 60 J. Kozłowski 4 / 9 1 860 zł
08.09.2006 Warszawa 1600 m LR A dż. P. Krowicki 60 J. Kozłowski 4 / 6 1 200 zł
30.10.2005 Warszawa 1300 m LR A dż. W. Szymczuk 61 J. Kozłowski 1 / 10 14 500 zł
02.10.2005 Warszawa 1400 m I dż. W. Szymczuk 59 J. Kozłowski 1 / 7 3 100 zł
17.09.2005 Warszawa 1600 m B dż. W. Szymczuk 54 J. Kozłowski 3 / 5 1 160 zł
21.08.2005 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 58 J. Kozłowski 3 / 6 560 zł
30.07.2005 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 55 J. Kozłowski 1 / 6 2 800 zł
03.07.2005 Warszawa 2400 m LR A dż. G. Hind 59 J. Kozłowski 15 / 19 0 zł
19.06.2005 Warszawa 2200 m B dż. J. Ochocki 56 J. Kozłowski 2 / 7 2 320 zł
29.05.2005 Warszawa 1800 m II dż. V. Popov 59 J. Kozłowski 1 / 6 2 800 zł
20.11.2004 Warszawa 1200 m I dż. A. Reznikov 58 J. Kozłowski 2 / 6 1 360 zł
24.10.2004 Warszawa 1200 m II dż. A. Reznikov 57 J. Kozłowski 1 / 8 3 000 zł

DESPINADO - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
LYPHARD (USA) gn. 1969
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
GOOFED (USA) kaszt. 1960 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
LYPHARD'S SPECIAL (USA) gn. 1980 BARRA (FRA) kaszt. 1950
 
 
 
BUPERS (USA) c. gn. 1961 DOUBLE JAY (USA) c. gn. 1944
MY BUPERS (USA) c. gn. 1967
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
PRINCESS REVOKED (USA) c. gn. 1959 REVOKED (USA) c. gn. 1943
SPECIAL POWER (IRE) gn. 1987 MISS MUFFET (USA) c. gn. 1949
 
 
PETINGO (GB) gn. 1965 PETITION (GB) c. gn. 1944
ENGLISH PRINCE (IRE) gn. 1971
 
ALCAZAR (FRA) kaszt. 1957
 
 
 
ENGLISH MISS (GB) gn. 1955 BOIS ROUSSEL (FRA) c. gn. 1935
ANGEVIN (GB) kaszt. 1978 VIRELLE (FRA) s. 1942
 
 
ST PADDY (GB) gn. 1957 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
PADDYFLOWER (GB) gn. 1969
 
EDIE KELLY (GB) c. gn. 1950
 
 
ALPINE BLOOM (GB) kaszt. 1955 CHAMOSSAIRE (GB) kaszt. 1942
FRAGRANT VIEW (GB) kaszt. 1941
SING SING (GB) gn. 1957 TUDOR MINSTREL (GB) c. gn. 1944
PAROLE BOARD (GB) c. gn. 1962
 
AGIN THE LAW (GB) gn. 1946
 
 
 
GOOD EFFORT (GB) 1954 HIS SLIPPER (GB) gn. 1943
JAGUAR (POL) c. gn. 1979 GOOD RECORD (GB) kaszt. 1947
 
 
 
NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957 SICA BOY (FRA) gn. 1951
JASNA (POL) s. 1972
 
FOLLE NUIT (FRA) gn. 1940
 
 
JASIOLKA (POL) s. 1966 CARUSO (GB) s. 1949
DORITA (POL) c. gn. 1995 JASIOLDA (POL) gn. 1951
 
 
TIEPOLO (GB) c. gn. 1964 TIEPOLETTO (FRA) c. gn. 1956
CONOR PASS (IRE) c. gn. 1970
 
JACINE (GB) kaszt. 1957
 
 
 
WINDFIELD LILY (GB) gn. 1962 HARD TACK (GB) gn. 1955
DORYMENA (POL) 1981 ANOTHER MARVEL (GB) c. gn. 1954
 
 
NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957 SICA BOY (FRA) gn. 1951
DORYLEA (POL) 1967
 
FOLLE NUIT (FRA) gn. 1940
 
 
DORYDA (POL) 1956 AQUINO (FRA) gn. 1948
DOROTEA (POL) kaszt. 1950