Aranda

Gniada klacz ur. 2009 (10 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Aramus (CHI, 1997)
Matka: Arnalta (POL, 2001) / Enjoy Plan
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: B. M. Tomaszewski
Hodowca: B. M. Tomaszewski
Wymiary: 163.0-181.0-19.00
Stajnia: Damis
Handikap: 64.0 (05.11.2012)  wykres
Dosage: 4-2-8-0-0 (14)

ARANDA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2012 1
(14.29%)
2
(28.57%)
1
(14.29%)
0
(0%)
2
(28.57%)
1 7 8 450 zł
2011 0
(0%)
1
(33.33%)
1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0 3 4 160 zł
suma 1 3 2 0 3 1 10 12 610 zł

ARANDA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
17.11.2012 Warszawa 1400 m IV pr. dż. A. Mazurkiewicz 63 J. Kozłowski 6 / 14 0 zł
23.09.2012 Warszawa 1800 m III u. B. Giedyk 53 J. Kozłowski 5 / 5 200 zł
02.09.2012 Warszawa 1400 m III u. B. Giedyk 55 J. Kozłowski 3 / 9 800 zł
12.08.2012 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 99 J. Kozłowski 2 / 6 1 600 zł
16.06.2012 Warszawa 1600 m III u. B. Giedyk 57 J. Kozłowski 2 / 8 1 600 zł
26.05.2012 Warszawa 1600 m II u. B. Giedyk 53 J. Kozłowski 5 / 6 250 zł
05.05.2012 Warszawa 1600 m III u. B. Giedyk 53 J. Kozłowski 1 / 8 4 000 zł
13.11.2011 Warszawa 1000 m II dż. S. Wasiutow 57 J. Kozłowski 3 / 11 1 280 zł
19.10.2011 Warszawa 1300 m II dż. J. Ochocki 56 J. Kozłowski 2 / 7 2 560 zł
01.10.2011 Warszawa 1400 m II dż. A. Turgaev 56 J. Kozłowski 5 / 8 320 zł

ARANDA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
DANZIG (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968 ADMIRALS VOYAGE (USA) c. gn. 1959
ROYAL DANZIG (USA) gn. 1986 PETITIONER (GB) gn. 1952
 
 
 
SEATTLE SLEW (USA) c. gn. 1974 BOLD REASONING (USA) c. gn. 1968
ROYAL STRAIT FLUSH (USA) gn. 1981
 
MY CHARMER (USA) gn. 1969
 
 
STRIP POKER (USA) kaszt. 1967 BOLD BIDDER (USA) gn. 1962
ARAMUS (CHI) gn. 1997 PANGE (GB) kaszt. 1955
 
 
MOCITO GUAPO (ARG) gn. 1972 GOOD MANNERS (USA) gn. 1966
BAALBEK (CHI) c. gn. 1982
 
LA CHIFLADA (ARG) kaszt. 1963
 
 
 
GRELA (CHI) gn. 1974 MAPORAL (CHI) gn. 1961
ANYSHA (CHI) gn. 1990 MORESIA (CHI) gn. 1970
 
 
DICKER (USA) kaszt. 1964 SWAPS (USA) kaszt. 1952
TIRZA (CHI) gn. 1975
 
BLUE STAR (GB) kaszt. 1949
 
 
TAKE (CHI) kaszt. 1967 TALE OF TWO CITIES (GB) gn. 1951
NIKE (CHI) kaszt. 1956
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALYDAR (USA) kaszt. 1975
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965 ON-AND-ON (USA) gn. 1956
ENJOY PLAN (USA) gn. 1990 PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958
 
 
 
LT. STEVENS (USA) gn. 1961 NANTALLAH (USA) gn. 1953
BEL SHEBA (USA) gn. 1970
 
ROUGH SHOD (GB) gn. 1944
 
 
BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
ARNALTA (POL) gn. 2001 BLINKING OWL (USA) c. gn. 1938
 
 
MAJESTIC LIGHT (USA) gn. 1973 MAJESTIC PRINCE (USA) kaszt. 1966
WINDS OF LIGHT (USA) gn. 1983
 
IRRADIATE (USA) s. 1966
 
 
 
DANCING DETENTE (USA) gn. 1973 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
APPASIONATA (POL) gn. 1991 ALLUVIAL (USA) kaszt. 1969
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
ADDIS ABBEBA (POL) kaszt. 1981
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
ABISYNIA () 1975 Ziegeunersohn () kaszt. 1965
AFRYKA (POL) gn. 1970