Triglav

Kasztanowaty ogier ur. 06.01.2015 (4 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Ruten (USA, 2005)
Matka: Trypsyna (POL, 2006) / Be My Chief
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: P. Falzmann
Hodowca: SK Golejewko
Stajnia: Patryk
Handikap: 38.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 6-9-7-4-0 (26)

TRIGLAV - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3
(60%)
2 5 1 100 zł
2017 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3 3 0 zł
suma 0 0 0 0 3 5 8 1 100 zł

TRIGLAV - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
22.09.2018 Warszawa 1600 m IV k. dż. K. Kamińska 58 K. Rogowski 9 / 9 0 zł
22.07.2018 Sopot 1400 m III dż. D. Petryakov 55½ K. Rogowski 5 / 7 350 zł
15.07.2018 Sopot 1600 m IV dż. A. Turgaev 59 K. Rogowski 5 / 7 300 zł
24.06.2018 Warszawa 1200 m II dż. A. Kabardov 55 K. Rogowski 5 / 5 450 zł
17.06.2018 Warszawa 1400 m III dż. D. Petryakov 59 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
17.09.2017 Warszawa 1200 m I dż. A. Turgaev 57 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
03.09.2017 Warszawa 1200 m II pr. dż. K. Kamińska 57 K. Rogowski 11 / 11 0 zł
02.07.2017 Warszawa 1200 m dż. A. Kabardov 56 K. Rogowski 6 / 7 0 zł

TRIGLAV - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
EL PRADO (IRE) s. 1989 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY CAPULET (USA) s. 1974
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
CAP AND BELLS (USA) s. 1958 TOM FOOL (USA) gn. 1949
RUTEN (USA) 2005 GHAZNI (USA) s. 1942
 
 
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MISWAKI (USA) kaszt. 1978
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
HOPESPRINGSETERNAL (USA) kaszt. 1971 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
RASH (USA) kaszt. 1998 ROSE BOWER (USA) kaszt. 1958
 
 
WOLF POWER (SAF) s. 1978 FLIRTING AROUND (USA) gn. 1971
ASK ANITA (USA) gn. 1990
 
PANDORA (SAF) s. 1970
 
 
EPANOUI (USA) gn. 1980 VAL DE L'ORNE (FRA) gn. 1972
SWALTHEE (FRA) gn. 1975
DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
CHIEF'S CROWN (USA) gn. 1982
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
BE MY CHIEF (USA) gn. 1987 CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY BE MINE (USA) c. gn. 1978
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
MY ADVANTAGE (GB) c. gn. 1966 PRINCELY GIFT (GB) gn. 1951
TRYPSYNA (POL) kaszt. 2006 MY GAME (IRE) c. gn. 1957
 
 
WINDS OF LIGHT (USA) gn. 1983 MAJESTIC LIGHT (USA) gn. 1973
KRATER (POL) gn. 1991
 
DANCING DETENTE (USA) gn. 1973
 
 
 
KONSTELACJA () 1974 MEHARI (FRA) gn. 1963
TURKAWKA (POL) kaszt. 2000 KASJOPEA (POL) kaszt. 1963
 
 
PYJAMA HUNT (IRE) kaszt. 1975 HUNTERCOMBE (GB) gn. 1967
TUROWKA (POL) 1987
 
KAMIYAANA (FRA) s. 1967
 
 
TATARKA (POL) c. gn. 1966 NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957
TARTARIA (POL) gn. 1955