Ladyfinger

Ciemnogniada klacz ur. 15.02.2015 (3 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Ecosse (FRA, 2000)
Matka: Liberty (POL, 2008) / Zarewitsch
Trener: M. Borkowski
Właściciel: S. Mladenovic
Hodowca: S. Mladenovic
Wymiary: 162.0-189.0-19.50
Stajnia: Junior Farm
Dosage: 2-0-8-0-0 (10)

LADYFINGER - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
1
(25%)
2 4 1 830 zł
2017 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
1 2 900 zł
suma 0 0 0 1 2 3 6 2 730 zł

LADYFINGER - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
19.08.2018 Wrocław 1907 m IV st. u. R. Kułaga 56 M. Borkowski 0 / 8 0 zł
24.06.2018 Wrocław 1907 m III dż. N. Hendzel 57 M. Borkowski 0 / 9 0 zł
03.06.2018 Wrocław 2200 m III dż. A. Reznikov 58 M. Borkowski 5 / 6 610 zł
13.05.2018 Wrocław 1907 m III dż. N. Hendzel 57 M. Borkowski 4 / 10 1 220 zł
18.11.2017 Warszawa 1300 m II dż. N. Hendzel 58 M. Borkowski 0 / 9 0 zł
30.09.2017 Warszawa 1200 m k. dż. I. Wójcik 57 M. Borkowski 5 / 6 900 zł

LADYFINGER - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
PEINTRE CELEBRE (USA) kaszt. 1994 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
PEINTURE BLEUE (USA) kaszt. 1987
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
PETROLEUSE (IRE) gn. 1978 HABITAT (USA) gn. 1966
ECOSSE (FRA) c. gn. 2000 PLENCIA (FRA) kaszt. 1968
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
 
AGGRAVATE (GB) gn. 1966 AGGRESSOR (GB) gn. 1955
ELACATA (GER) c. gn. 1990 RAVEN LOCKS (GB) k. 1945
 
 
AUTHI (IRE) gn. 1970 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
ELKE (GER) gn. 1978
 
VIRTUOUS (GB) gn. 1962
 
 
ELISABETH (GER) c. gn. 1966 ORSINI (GER) c. gn. 1954
EGINA (IRE) kaszt. 1956
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NIGHT SHIFT (USA) gn. 1980
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
CIBOULETTE (CAN) gn. 1961 CHOP CHOP (USA) gn. 1940
ZAREWITSCH (IRE) gn. 1999 WINDY ANSWER (CAN) gn. 1955
 
 
 
DOYOUN (IRE) gn. 1985 MILL REEF (USA) gn. 1968
ZAYRABA (IRE) gn. 1994
 
DUMKA (FRA) gn. 1971
 
 
ZAYDIYA (IRE) gn. 1988 SHERNAZAR (IRE) gn. 1981
LIBERTY (POL) c. gn. 2008 ZARZAYA (USA) gn. 1982
 
 
KNOWN FACT (USA) k. 1977 IN REALITY (USA) gn. 1964
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962
 
 
 
HAPPY KIN (USA) gn. 1975 BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966
LAWSONIA (POL) gn. 2001 GAY NIECE (USA) gn. 1968
 
 
DANZIG CONNECTION (USA) gn. 1983 DANZIG (USA) gn. 1977
LETAT CEST MOI (USA) c. gn. 1991
 
GDYNIA (USA) kaszt. 1978
 
 
SOUNDS OF SECRET (USA) kaszt. 1977 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
NATURAL SOUND (USA) kaszt. 1970